IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 683
  • 510
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 368
Здравейте, интересува ме колко живот има уреда? Колко струва лампата?
Здравейте,
Животът на ламапата е 40 000 импулса, като след това тя не може да се замени и трябва да се закупи нов уред.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 481
  • Мнения: 368
Здравейте! Имам няколко разширени вени и капиляри по краката. Мога ли да използвам такъв уред или трябва да внимавам при използване върху тези места?
Благодаря ви!
Здравейте,
Използването на уреда в тези зони е безопасно и дори би имало благоприятен ефект. IPL технологията използва светлинни емисии, които свиват разширените вени, което го прави ефективен и безопасен метод за лечение на това състояние. С помощта на светлинните импулси верикозните вени изчезват.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 482
  • Мнения: 368
Здравейте,искам да попитам за сменянето на лампите-колко често се налага,цената висока ли е.
Здравейте,
Не се налага смяна на лампата на фотоепилотора. Когато лампата престане да функционира се налага да се закупи нов уред.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 483
  • Мнения: 368
Колко е живота на лампата?
Здравейте,
Животът на ламапата е 40 000 импулса.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 484
  • Мнения: 368
Здравейте,
Колко трайно е обезкосмяването и има ли ефект върху тънък, мек и светъл косъм?
Благодаря!  Rolling Eyes
Здравейте,
Трайността на процедурата зависи от индивидуалния растеж на косъма и от третираната зона.Обикновено поддържащи процедури се правят на всеки 4 до 8 седмици. Фотоепилаторът работи по-добре върху тъмен и плътен косъм.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 485
  • Мнения: 368
Уважаема д-р Павлова,
бихте ли представили конспективно технологията на употреба на този вълшебен уред?
Как трябва да го поддържаме?
Може ли да се пренася в куфар при пътуване или в ръчен багаж?
Предварително благодаря за отделеното внимание!

Запитване от: dianabogo
Здравейте,
Уредът се използва по следния начин: преди всяка процедура, избръснете зоната, която смятате да третирате - това е задължтелно първите няколко пъти, когато все още има растеж на косъма; изберете подходящия свтлинен импулс за вашата кожа и цвят на косъма; нанесете леки импулси върху участъка - светлината предизвиква нагряването на косъма,което кара косъмния фоликул да изпадне във фаза на покой; в резултат косъмът се отделя от самосебе си, повторното израстване е подтиснато. За да си осигурите оптимални резултати и продължителен живот на уреда, почиствайте го преди и след всяко използване и при необходимост по време на третирането. Уредът губи ефективността си, ако не го почиствате, както трябва. Никога не почиствайте уреда или която и да е от частите му с течаща вода или в съдомиялна машина, с абразивни гъби, абразивни, почистващи препарати или агресивни течности, като ацетон. Прозорецът за светлинния лъч или металната рамка вътре в приставките не трябва да се драскат. Почистването на уреде става като навлажните меката кърпичка, предоставена с уреда, с няколко капки вода и почистете с нея следните части: прозорецът за светлинния лъч, външната повърхност на приставките, металната рамка вътре в приставките и червеникавото стъкло на филтъра на приставката за лицето.Уредът е съоръжен с вградена защита срещу прегряване. Ако уредът прегрее, той престава да излъчва импулси. Не изключвайте уреда, а го оставете да се охлади за около 15 минути, преди да продължите да работите с него.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 486
  • Мнения: 368
Здравейте,
аз бих искала да попитам дали има някаква разлика между този уред и уредите за фотоепилация в козметичните салони и центрове? Това, че е уред за домашно ползване прави ли го по-нисък клас или по-неефективен?
Благодаря!
И аз бих искала да попитам това. Също така, каква е опасноста от белези при неправилна употреба?
Здравейте,
Домашните фотоепилатори имат същата дълбочина на проникване като тези от професионалните козметични салони, а са доста по-изгодни от гледна точка на цената. Това ги прави много по-атрактивни и предпочитани. За разлика от лазера (диоден, александрит и рубинов), които има фиксирана дължина на вълната, технологията IPL използва серия от светлинни филтри, осигуряващи светлина с широк спектър от дължини на вълната, което позволява:
- да се подбере най-подходяща дължина на вълната в зависимост от цвета на кожата, цвета и дълбочината на косъма;
- да се премахнат космите по всички части на тялото - лице, ръце, мишници, гръб, крака, бикини, независимо от дълбочината на косъма. При неправилна употреба може да се появи нежелана пигментация или изгаряне.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 487
  • Мнения: 368
Д-р Павлова, каква максимална площ може да обработва уредът при еднократно използване (например - цялата бикини зона или някаква част от нея)?  newsm78
Здравейте,
При едно зареждане уредът издържа до 370 импулса. Площа, която може да се обработи в рамките на тези импулси, зависи от зоните, които смятате да третирате.Що се отнася до бикини линията, най-нежните части трябва да се избягват.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 488
  • Мнения: 368
Здравейте, бих искала да попитам има ли възрастово ограничение за ползването на уреда? Може ли да ползва за 12-годишно момиче?
Здравейте,
Възрастовата граница за започване на процедури е 14-15 години. Третирането на окосмяването в по-ранно възраст не би имало желаната ефектовност.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 489
  • Мнения: 368
здравейте може ли да се правят процедури при разширени вени и да се ползва за цялата -бикини зона благодаря.
Здравейте,
Да, уредът може да се използва върху разширени вени.Най-нежните части от бикини зоната трябва да се избягват.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 490
  • Мнения: 368
Интересува ме този уред дали може да се използва и за по-деликатните зони-мишниците,триъгълника,лицето и също така болезнен ли е и доколко?
Здравейте,
Можете да  използвате смело за премахване на окосмяване по лицето (горната устна, брадичката и бакенбардите) и тялото, включително краката, подмишниците, бикини линията, корема и ръцете. Едно от основните предимства на Philips Lumea e, че той е напълно безболезнен.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 491
  • Мнения: 368
Зравейте, колко често трябва да се използва.

Здравейте,
Когато започвате да използвате уредът, трябва да правите 4 процедури през 2 седмици. За да поддържате кожата си гладка трябва да повтаряте на всеки 4 до 8 седмици, в зависимост от индивидуалния растеж на косъма и третираната зона.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 492
  • Мнения: 368
Здравейте и от мен!
Предполагам, че уреда е добро решение за много нежна, лесно раздразнителна кожа?
С този проблем вече съм отчаяна от обикновените самобръсначи и епилатор.
Вдъхва ми голямо доверие марката на продукта- Филипс, и за първи път чувам за уреда днес- тоест, не бях предполагала, че има подобен за домашно ползване. Мисля, че цената му е висока и трудно достъпна за съжаление, спрямо нашият стандарт Sad, но предполагам, че ефектът ще си заслужава.


Здравейте,
 В общия случай уредът не би трябвало да предизвика  нежелани кожни реакции, дори и на по-нежна кожа, тъй като Philips Lumea е конструиран, така че да щади максимално кожата на жената. В някои изключително редки случаи на свръхчувствителна кожа към светлината могат да бъдат забелязани обриви или алергични реакции, в следствие използването на уреда.За това препоръчвам преди употреба да тествате на малък участък от кожата.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 493
  • Мнения: 368
Здравейте,

Интересува ме дали модел СИСТЕМА ЗА ЕПИЛАЦИЯ IPL, НА ЛИЦЕ И ТЯЛО PHILIPS SC-2001/01 има отделни приставки за лице и бикини зоната или приставка за прецизност.

Бихте ли ми казали и каква е цената на SC2003/00?

След необходимия брой първоначални третирания колко дълго се задържа резултатът? Има ли някакво вредно въздействие този уред върху репродуктивните органи, когато се използва в бикини зоната?

Благодаря!
Здравейте,
Не, този модел няма отделни приставки за тези области. Цената на модел SC2003/00 е около 800 лева.Интервалите между поддържащите процедури варират между 4 до 8 седмци, но това зависи от разтежа на косъма и третираната зона. Няма случаи, които да показват че фотоепилаторите оказват влияние на репродуктивните органи.
Поздрави,
Д-р Павлова

# 494
  • Мнения: 368
Намерих някои отговори  тук , в темата. Интересува ме дали би имало рецидив след 3-4 год.примерно

Здравейте,
IPL фотоепилацията осигурява гладка кожа в дългосрочен план. При правилна употреба не би трябвало да се притеснявате от рецидив.
Поздрави,
Д-р Павлова

Общи условия

Активация на акаунт