таткото да присъсва на раждането...

  • 7 666
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 136
Тези татковци голямо щадене , голяма грижа са ви - какво толкова го мислите как ще му подейства раждането, на вас да не би действа много добре и дали ви се прави секс на другата седмица от раждането... Моят присъства , макар че му прилоша Mr. Green, знаех си че няма да издържи и затова го накарах да стои , за да види колко мъж е ... Сега вече е бивш и като изведоха от залата, май беше на инвалиден стол Simple Smile Simple Smile Simple Smile аз си поисках още от годината упойка / газ , въздух и още нещо.... Мнооого си е готина/ и ме вкараха да раждам със спешно секцио - тогава падна купон с анастезиолога , с когото слушах аеросмит, гънс & роузес и лед цепелин . Ооо още ми е весело като изведоха бившия на инвалидна количка , а аз купонясвах  Laughing

# 91
  • Мнения: 1 907
Не че го жаля, но чисто биологически няма как аз да не присъствам, все пак  Laughing, докато на него мога да му го спестя.
Няма да ми достави удоволствие да му гледам пребледнялата физиономия, колкото и да го обичам и колкото и да ме подкрепя във всяка една ситуация...в този случай наистина намирам присъствието му там за излишно. Да си трепери в коридора.

# 92
  • Мнения: 1 136
И това е добра идея , да го оставиш да трепери в коридора . Аз бях натрупала много на бившия ми , а и докато ме болеше той беше единственият виновник Party

# 93
  • Мнения: 8
относно раждането в Шейново бих искала да споделя, че през 2009-та там раждах дъщеря ми, съпругът ми присъстваше и бяхме във ВИП-залата без избор на екип. Платихме само таксата за наем на залата, тогава беше от порядъка на 250 лв., нямаше допълнителна такса за присъствие на бащата. Още на отворените врати обясняваха, че ако залата е свободна при постъпване за раждане, няма проблем да се наеме. Постояхме вътре може би 8-9 часа, докато се роди бебето и ме зашият и преместят.
Сега може да са се променили нещата, незнам как е...

# 94
  • Мнения: 273
Аз бих присъствал, въпреки че се притеснявам да не припадна и после лекарите да се чудят на мен ли да помагат на бебето ли Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2 587
Аз бих присъствал, въпреки че се притеснявам да не припадна и после лекарите да се чудят на мен ли да помагат на бебето ли Simple Smile
Това каза и една акушерка- нямаме излишни екипи за свестяване на татковци. В Шейново специално лекар ми е казвал, че го напушва на смях като види таткото в залата. Цитирам: " Аз мятам мантата, влизам с обувките от улицата, едва си мия ръцете в бързината, а до жената седи един опакован мъж, екипиран по учебник, който е абсолютно ненужен и безпомощен в ситуацията."  Laughing
Иначе навсякъде персоналът гледа с насмешка на присъствието на бащите, няма какво да се лъжем.

Общи условия

Активация на акаунт