Отговори
# 15
  • Мнения: 5 037
Heart Eyes Запис Hug
Момичета, кой може да ме добави в списъка  Embarassed
На кого да пиша? newsm47
Пиши на ЛС на Ренденце,когато има време ще те добави.Пиши-термин,коя бременност,град,години и ако знаеш пола на бебо.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 138
Здравейте Simple Smile
Мерси на ренденс за новата тема, аз бях казала, че нямам против да пускам темите, ако не е проблем на лични само да ми обясниш, няма проблем
Иначе за щъркелчето на лични ли да пиша? Вчера доктора пак каза - 200% е момиче Simple Smile Върви по-голямо, но не се учудвам, и първото беше доста голямо, затова сега се замислям за секцио.
В октомврийската тема (сестра ми е там) вече има две родени бебчета Simple Smile
На мен днес пак ми взеха кръв, урина, вчера цитонамазка и микробиология, че нали смених доктора и той всичко си прави наново. Но ми каза, че имам раничка на шийката на матката и засега нищо не може да се прави.. Аз четох, но никъде не срещнах проблем ли е правенето на секс? Че ММ като чу и каза категорично никакъв секс, а мен не ме устройва Wink
В петък ще излязат изследванията, дано всичко ми е наред Simple Smile
Забравих да кажа за количките, аз мислех от продавалника втора употреба за 300-350лв., ама след 5 колички втора употреба с Анастасия реших да е нова на същата цена. Качеството може да не е същото, но ще си е нова и моя. Иначе модела, който съм си харесала е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/57941
В продавалника я има нова за 350лв.

# 17
  • Мнения: 5 037
Ифка,не мисля,че секса е проблем,ако се чувстваш добре.Просто ще го карате по-спокойно.
За октоврийките и аз четох,дано двете принцеси се преборят.Стискам им палци.
Дано нашите бебчета си изчакат месеца и не бързат да излизат.

# 18
  • Мнения: 39
Rendence, чудесна тема! Мерси много!
Да кажа и моето мнение за количките / май и аз се спрях на АВС. По интернет гледах доста модели, но тези ми се струват подходящи. Отидох в един магазин да ги видя на живо, имаха моделът, които си харесах по нсимките / турбо. Истината е, че ми се видя ужасно тежка, дори само да я бутам... Но за сметка на това мамбата много ми допадна Simple Smile Искам да посетя тези дни някой голям магазин с много модели, за да мога да сравня. Иначе се оглеждаме за количка на старо, но ако не намеря такава, каквато искам, ще поръчаме през немски сайт. Мисля, че намирането на количка ще отнеме доста време, но се надявам да я ползвам дълго след това Simple Smile

# 19
  • Мнения: 222
Здравейте:-) Човек да не отиде на море-нямате изчитане:-)
Аз съм добре,бебешон не спира да ритка и се радваме на почивката.
За ФМ -аз ще правя на 26.08-тогава ще съм почти 28гс при Марков,за да се види по-добре проблема ни. Надяваме  се да ни потвърдят само,че е на устната цепнатината,Марков тогава ще гледа мекото небце,за твърдото ни успокои,че не е засегнато още миналия път,но за мекото бебето трябва да е по-голямо,гледало се през гърлото.
За количка,аз ще си ползвам старата на Бертони-Вектор,удобна ми е,за някой може да е демоде вече модела,но аз не робувам на мода,а и не ми пука,че не от лъскавите нови колички. А и ако бебешон е същата върготевина като брат си-няма и да я ползваме много дълго:-)

# 20
  • Мнения: 427
Добро утрооооо,как сте.Благодаря за новата тема.Аз мисля другата седмица на ходя на последна(за мен де) ФМ.С Ради тази която е в 30 и някоя си седмица не съм я правила,и сега така мисля.

# 21
  • Мнения: 77
И аз да се запиша! Мерси за новата тема   bouquet
Трябва да си призная, че и аз понадниквам в другите теми, та като прочетох за избързалите момиченца, много криво ми стана Cry Дано да се оправят малките.  А ние да си държим бебоците в коремите поне още 2 3 месеца, че да се родят здрави и силни:)

# 22
  • Мнения: 433
Да доплера се прави точно от специалист по фм, не струва да кажем около 40лв, а не да ви изръскат пак 120лв. Разбира се когато има приблем за проследяване е ясно да се прави, но иначе просто няма смисъл от фм в тези седмици.

Аз да питам и тук - тези от вас, които пият биозин мама от колко време го пият и колко ще го пият?

# 23
  • Мнения: 1 318
Дано двете октомврийски бебета са добре и всичко мине гладко!
Благодаря за труда за новата тема   bouquet
Аз имам чувството, че коремът ми спря да расте. Не е много голям, пък на килограми си дръпнах напред и ми е адски криво... при положение, че не ям много. Ама явно липсата на движение си казва думата, пък гледам да полежавам заради болките в кръста... И стомах ме боли от една седмица, явно гастритът се обажда, та пия Омепразид и не мога да хапвам плодове почти изобщо.

# 24
  • Мнения: 40
Запис и от мен
Благодаря за за отделеното време и труда ти ренденс smile3501
Аз пия биозин мама от както съм забременяла че каките все ме разболяваха,и сега тъкмо  мислех един месец да не го пия малката ми вдигна температура и си го вземем и аз не разбрах колко дълго може да се приема.

# 25
  • Мнения: 31
Добро утро на всички мами!
Вчера се прибрахме от морето и затова не съм писала от много време,но си ви четях редовно на плажа.
danynbg видях,че си си харесала количката на хаук малибу,аз след дълго чудене я купих за 609 лв,ако си решила да е тя да ти дам един съвет. Купихме я от магазин Рая,защото връщат 20% от стойността на покупката като ваучер,та за количката,креватчето и кушарката сме дали 1200лв и ни дадоха ваучер за 240лв ,с който веднага накупихме матрачета за леглото и кушарката,помпа за кърма,играчки за над креватчето (те били бая скъпички),протектори за матрачето,бебефон и разно дребни неща като биберони за да закръглиме сумата. Мисля че е добра оферта,защото иначе пак трябваше да ги купуваме.

# 26
  • Мнения: 72
Рени  Hug, благодарим за старанието, много ми харесва снимката на кея с мъжа и жената Simple Smile

Ето я моята количка:
Скрит текст:
За сега я пробвахме само в хола на паркета и вози много "мазничко"  Mr. Green, с тази количка беше "любов от пръв поглед" и не сгреших, а я бях виждала само в нета.
Матраче и протектор имате ли вече? Ние си взехме това:
Мисля, че Рени беше споменала, че протектора запарва, но аз мисля да го ползвам да видя как ще е, струва ми се тъничък и "невредим" за бебси...

# 27
  • София
  • Мнения: 4 561
Ако може - да ме отбележите, че чакам мома.

И аз мернах за октомврийските бебета. Дано да се пребодят  Praynig

# 28
  • Мнения: 2 312
Добро утро!

Дойде време и аз да се запиша в темата  Grinning

Пожелавам на всички здравички и износени до термин бебета Praynig Heart Eyes

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 138
elisika_87 и аз тази съм си харесала, но четириколката. Страх ме е от триколки, след като ползвах една Хаук лятна триколка, при всяко навеждане настрани на детето и количката се накланяше. Аз и затова не харесвам Хаук, отделно че плата им не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт