Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Здравейте, аз също съм си харесала тази количка на LORELLI . Във входа ни има едно бебенце (роди се юни месец) и то е с Hauck Malibu и са си доволни, също така е и лека. Като казах коя количка съм си харесала коментара беше, че "това са най-долнопробните колички". Но въпреки това ми харесва и най-вероятно ще си я взема нея.
 Иначе съм на преглед другата седмица. Чувствам се добре, бебчо рита все повече и много ме радва.
Това е от мен. Хубав ден на всички Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 037
Има и дишащи протектори за бебето,не запарват http://www.matracite.eu/?p=735.От Бертони количките и аз съм доволна.С каката имах такава,след една мнооого тежка комбинирана количка.Леки са ,с голям кош и имат поставка отпред,когато детето порасне.И аз съм се насочила пак към тази марка(цената е поносима),но количката ще я поръчаме, когато родя  и за 3 дни ще дойде.

# 32
  • Мнения: 692
Ние днес сме на "среща" с бебка ( демек на ЖК ). Нямам търпение да я видя  Heart Eyes
Ние количка взехме преди месец от Оlx - АBC design кобра- триколка. По-назад съм пуснала и снимки. Беше на хубава цена и не се чудихме дълго. Отделно лека - полека понакупуваме разни нещица - дрешки, помпи и разните му там, че накрая ако е всичко накуп ще стане дебела работата.

sea-born, хич да не ти пука щом на теб си ти харесва. Много се дразня, като почнат да се раздават такива категорични квалификации. Да даде мнение - добре, ама толкова пък чак..
elisika_87,Margarita Asenova  честити ви покупки   Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 172
Ренденце, bouquet
Аз съм добре, на 8.08 съм на ЖК. Миналата седмица бебка не спираше да рита и да се върти, но от няколко дни го кара доста мързеливо. Като ви чета колко покупки сте направили, аз още нищо не съм купувала. Сестра ми вече от около месец си е тук, тази седмица пристигна и свекървата от Мексико, тези дни очакваме и зетя Grinning, като си заминат най - вероятно ще пазаруваме. Ще  имам цял месец само със сестра ми да ходим по магазините и нагласим стаята. Как се справяте с болките в гърба, мен ме боли точно по средата на гръбнака, особенно ако съм седяла дълго време или шофирам?

# 34
  • София
  • Мнения: 616
И аз да се разпиша в новата тема, че доста сте напреднали Wink Благодарим на Ренденце!
Shirley-Ann , и аз съм така - качвам килограми, а ям даже по-малко от преди. И започнах да си меря корема, че досега никой не ми го е мерил и да ти кажа за последната седмица не е мръднал изобщо. Но вече спрях да се притеснявам излишно - обиколката на корема не е критерий за размерите на бебето, така че бебчетата си растат колкото трябва. Стискам палци подранилите октомврийски бебчета да се оправят, а ние да си дочакаме до края  Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 600
 Здравейте момичета !
 sea-born Малвибуто си е супер количка..здрава и лека ...и има много комбинации на цветове.
elsika_87 ,много добре изглежда количката на снимката , дано е удобна !
Margarita Asenova супер оферта... Peace

Аз сега се връщам от зъболекар.Трябваше да ми вади зъб и на успя  Cry . Само дето страх и болка брах и пак във вторник на хирург да го доизвади . ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 318
Sunny_kid, днес за първи път си измерих корема - 102 см. Кръвно следя всекидневно, изследванията ми са също добри... Хемоглобинът ми е 135, никога не съм имала проблем с него. Да ви кажа, че ако видите отклонение при левкоцитите, да не се шашкате - нормално било при бременните.
Утре отивам на работа, че достатъчно си починах. Другата седмица цялата мисля да я изкарам, за да имам очи да отида на почивка  Laughing
Нищо не съм купувала и смятам доста по-нататък. Не от суеверие, просто мисля че е твърде рано.

# 37
  • Мнения: 72
Ханна Влад Мерси, дано...удобна е, че се регулира дръжката (аз съм мъничка, а мъжа ми е доста висок и той държеше да не изглежда смешен като бута количката, а да е нещо подходящо и за него).
sea-born Нещата на Lorelli са на много добри цени (ти знаеш), не знам...това, ако е "долнопробното"... Луди хора...  Crazy
ifka И аз бях за четириколка, но намерих триколката 3 в 1 за 420 лева от 1 дистрибутор от Лом...Всички неща ми продаде с невероятни отстъпки, а са чисто нови..Той май има някакво споразумение с Lorelli, не знам и аз, важното е, че спестих поне 200 лева  Money

# 38
  • Мнения: 3
Запис и от мен и благодарности за новата тема. Някой може ли да ме добави в групата във ФБ?

# 39
  • Мнения: 1 602
Привет и от мен. Hug

Много странно се получава при мен със съня. Голям зор докато заспя, а като ставам до тоалетната после нямам проблем да заспя отново. Снощи поне поспах.

Днес правих глюкозотолерантен тест, понеже баща ми е с втори тип диабет.
Резултатите са: кр. захар 4,1 ; 1 час след глюкозата- 10,7 при референтни стойности до 8,9 ; 2 час- 7,8 при референтни стойности до 7,8. Ще ги обсъдя и с лекаря, но чак следобед мога да се обадя.
Някой по наясно с това да си каже мнението,че съм в чуденка.
Мисля че все пак са добри резултатите, но може би трябва да понамаля сладкото и тестеното.

Браво, напредвате с покупките. Аз мисля първо да приключим с ремонта и тогава ще мисля какво ще взимам. И без това големите покупки отпадат, че ще ми дадат количка. Само леглото се чудя какво да правя. Че на баткото леглото е при племеницата, а тя още спи в него. Може би ще взема една кошарка за начало. Има време да го обмисля. Иначе имам доста дрешки, и предполагам че ще купя малко нови неща. Но мисля всичко да сортирам и подреждам септември-октомври. Надявам се бебка да не бърза и да се оправя спокойно.

# 40
  • Мнения: 13
Супер благодаря за информацията, много полезна ще проверя в този магазин. Иначе легло сме харесали в ИКЕА  Laughing

Добро утро на всички мами!
Вчера се прибрахме от морето и затова не съм писала от много време,но си ви четях редовно на плажа.
danynbg видях,че си си харесала количката на хаук малибу,аз след дълго чудене я купих за 609 лв,ако си решила да е тя да ти дам един съвет. Купихме я от магазин Рая,защото връщат 20% от стойността на покупката като ваучер,та за количката,креватчето и кушарката сме дали 1200лв и ни дадоха ваучер за 240лв ,с който веднага накупихме матрачета за леглото и кушарката,помпа за кърма,играчки за над креватчето (те били бая скъпички),протектори за матрачето,бебефон и разно дребни неща като биберони за да закръглиме сумата. Мисля че е добра оферта,защото иначе пак трябваше да ги купуваме.

# 41
  • Мнения: 26
Здравейте,
И аз да се запиша. Simple Smile
Аз също съм се спряла на абсолютно същия модел на Лорелли.Какво означава долнопробна?!?Количката си има всичко, според мен е доста функционална.Вярно, ще ми е за първи път, но не мисля да давам по 1000лв за количка, която ще ми върши същата работа като тази от 400-500лв.

# 42
  • Мнения: 1 829
Здравейте мами,

Въпреки че повечето вече сте минали ФМ исках да похваля доц. Томова. Днес бях при нея. Невероятен професионалист, според мен. Феталната морфология, която тя ми направи няма нищо общо с начина по който ме гледаха в Белгия (което си беше обикновен ехографски преглед). Гледаше всеки орган до най-малките подорбности, изумих се какви неща се виждат  Crazy

Дали от суеверие или не все още ми се струва рано за покупки затова ще изчакам поне до средата на септември.

Благодаря и аз на ренденце за новата тема   bouquet и пожелавам на всички ви хубав ден и успешно до финала!

# 43
  • София
  • Мнения: 770
Да ви кажа, бях ви питала за колан за бременни . Днес си намерих такъв, защото много ми тежи шкембака, като го понося няколко дни ще пиша как е. Иначе е от санитарен магазин и струва 27 лв.
Би ли споделила от къде го купи, ако е в София и някакъв линк как изглежда. Аз съм набелязала на 2-3 места и утре ще ходя да пробвам. Не ми се ще да обикалям много, че съм със серклаж, но не намирам повече избор на едно място.

# 44
  • Мнения: 692
Аз си взех от "И за мама". От този линк - най-отдолу има снимка с 2 жени - с бял и черен цвят. Взех белия :
http://www.izamama.com/index.php?lnk=MDA1MDAxMDAyMDAw

Общи условия

Активация на акаунт