С какво ви дразнят мъжете?

  • 17 562
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Няколко неща ме дразнят:
1. Прекалено директен понякога.
2. Голям инат, науми ли си нещо,дори и невъзможно да е,пак ще се опитва да го направи. Аз му се чудя от къде този хъс. За някои може да е +, но за мен е по скоро – .
3. Гледа всичко с розови очила, голям оптимист. Това в комбинация с точка 2.....не мога по никакъв начин да го убедя,че някоя от идеите му не е добра и няма как да се осъществи. Накрая по някаква случайност наистина вземе,че стане някакво чудо и започва да ми натяква,че видиш ли все съм черногледа и неуверена.
4. Прекалено доверие има на приятели,които понякога го разочароват,но аз като му казвам как стоят нещата от страни-не вярва. С това свикнах,оставям го сам да се убеди и мисля,че се научи да преценява хората по добре.

# 31
  • Мнения: 836
Много ме дразни с едно основно повтарящо се нещо.
Казвам му да излезем на разходка с детето. Казва добре. Само да си хвърля един бърз душ. Ти оправи детето. Влиза в банята и ...... Аз съм готова, детето е готово и окопчано в количката... Той се сеща да излезе след 20-ина минути. Много се тутка в тая баня  Grinning   Сутрин ако не го извикам да излезе може и за работа да закъснее  Grinning

# 32
  • Мнения: 5 468
А той като видя му настръхна косата. Не били малки борчета. Били големи борчета. Била паднала лавина в долчето и ги покрила.  #Crazy #Crazy #Crazy По това време вече яко псува  #2gunfire но не може да обърне колата. Аз се радвам. За мен е приключение. Снимам през прозореца, карам го да спира за да сляза да снимам. Той слуша, какво да прави - мърмори, ама спира. Mr. Green Изведнъж пътя, който беше поразчистен се оказва потънал в сняг. Джипа си ляга на корема и не може да продължи. Ох какво ругаене последва, направо не е за казване Blush
Назад излязохме до едно разклонение и свихме на ляво. Личи, че най-вероятно е минал ротор и е поразчистил, а пътя тесен, удрят ни клони, мъжлето псува навигацията, въобще - супер Joy
Изведнъж се показваме на върха на хълмче, пътя се спуска надолу, от дясно 4-5 къщички, от чийто коминчета се вие дим, от ляво слънцето залязва и позлатява снега. Просто красота. Аз веднага слизам от джипа и бясно почвам да снимам, направо съм във възторг  Joy  Горкия ми мъж вече е бесен. /Е, бих могла да го разбера донякъде, но само донякъде/.  Ето това е мястото. Снимах го сголям кеф.  Simple Smile

http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE& … amp;USER_ID=78115

Мъжлето вика "Стига снима, виж някой дали можеш да питаш на къде е пътя" и аз зървам баба, излиза от една къщичка, подпряла се на бастуна, пристъпва едва, едва. Аз се насочвам по-близо до нея и се провиквам  със звънко гласче " Извинете, натам ли е пътя за Велинград?" и посочвам към края на пътя, бабата ме поглежда, хваща се за главата и ми вика "Ама чедо, натам е за никъде. Тая заран ни разчистиха малко, че да ни докарат хляб. Трябва да се върнете."
Ех... Такава красота... А мъжлето ми псува навигацията, снега, себе си /само мен не смее hahaha/.  Е, върнахме се до Девин, един таксиметров шофьор ни напъти да минем по пътя за Кричим и каза, ча по пътя по който сме тръгнали с този джип, лятото може и да минем...  Joy Joy Joy
За мен беше приключение и аз му се радвах от начало до край, преживях си го на момента, а той псува и мрънка през цялото време, ама сега като го разказва се смее, всички се забавляват и въобще това е една хубава история, ама нали се опита да ми отрови момента с мрънкане Wink
Само че темата беше "С какво ви дразни мъжа ви", а не "С какво вие дразните мъжа си?"  Sunglasses
Ако аз бях на негово място, щях да ти разваля доста настроението  Mr. Green
Пази си го и си го обичай този мъж, че рядко се срещат толкова търпеливи  Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 3 272
vampiriana

Знам си, че мъжлето ми е супер. Ама не е идеален. Има неща, които ме дразнят - слава Богу са малки Simple Smile

Случката, която описах си беше наистина приключение, аз обичам предизвикателствата, не се страхувам, а и в конкретната ситуация нямаше нищо опасно. Ние и двамата сме любители на Оф Роуд приключенията, колата е сигурна. Просто проблема на него му е, че обича да контролира ситуацията и когато нещо не е под неговия контрол и се налага импровизация се дразни. Но човек ако няма такива преживявания, спонтанни, случайни, естествени и ... неконтролиреуми, за какво живее. Егати скуката Simple Smile
Още същата вечер като пристигнахме във Велинград толкова се смя докато я разказваше историята, че аз се замислих, дали чак сега не я преживява истински.

А аз със сигурност не съм го дразнила. Дразни го само неочакваното и непредсказуемото. Аз пък ги обичам.   bouquet

# 34
  • Мнения: 4
Моят мъж много ме дразни като почне с неговите приказки колко е "велик". Направо ме побърква.  #2gunfire И двамата обичаме много да се налагаме...  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 031
Моят ме дразни когато е болен. Няма такова мрънкало. Направо лошо ми става като се разкашля, защото знам какво ме чака. Последният път даже детето му обясни какво голямо бебе е когато е болен.

# 36
  • Мнения: 1 572
Дразни ме основно с това, че не слуша какво му говоря. Ако му кажа обади ми се след работа да решим  какво да пазаруваш, той ще се прибере, ще седне да хапне, да почовърка по компютъра и няма да звънне. Ще го набера аз и на въпроса защо не се обади отговаря "защо не ми каза". Като му припомня кога съм му казала следващата реплика е "да си ми обърнала внимание щом е важно, знаеш, че не те слушам..." И така година след година не се научи да ми звънне преди да се прибере.
Ако пазарува той няма никаква самоинициатива. Иска да му направя списък, забравя да вземе списъка...или забравя да го прочете и винаги изпуска нещо....Напоследък обаче се е взел в ръце и се старае..... та престарава. В бързината съм писала праскови - 1бр (вместо 1 кг) .... и човека взел 1 праскова...чудил се бил, но решил, че съм имала нещо предвид   Joy
Дразни ме когато оставя четките за зъби на децата на плота на  мивката... На въпроса защо не ги слага в чашката отговаря "не мога всичко да помня" .... и така всяка вечер, в която се случи той да им мие зъбите... Неговата четка странно си стига до чашката. Науката още не е дала обяснение на този феномен!
И последния битовизъм, който ме разтреперва... яде в 1 - 2 през нощта, на сутринта намирам чиниите му на масата, разхвърляни парчета хляб, трохи....За сметка на това,  всичко от мивката е измито.....и пак няма обяснеие защо като е измил всичко останало не си е прибрал  собствената чиния.....

# 37
  • Мнения: 1 040
1. Най-много ме дразни с това, че не си признава грешките! От девет дерета вода ще носи, за да не падне по гръб...  Обича да  недоволства, да намира кусури...

Това е което ме дразни и в моя.
И се дразня на себе си, че с годините му свикнах и даже ми е смешно на моменти.
Хич не мога да се разсърдя качествено и да не му говоря известно време.

# 38
  • Мнения: 662
Всико,абсолютно всичко ме дразни . От един час ми хърка на ухото и ако го сръгам започва да мрънка. че съм го стреснала,сега цяла нощ няма да може да спи и бля,бля.Така ми идва да го ритна,та чак ме засърбя кракът.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 272
Всико,абсолютно всичко ме дразни . От един час ми хърка на ухото и ако го сръгам започва да мрънка. че съм го стреснала,сега цяла нощ няма да може да спи и бля,бля.Така ми идва да го ритна,та чак ме засърбя кракът.

Ей, искрено ме разсмя  Joy
Моя господин /той ми вика моята госпожа като говори за мен на някой друг - чувствам се на 100 години hahaha/ като похърква /рядко, ама се случва/ го побутвам и му казвам да се обърне настрани. Той не протестира, просто се обръща, а на другия ден не си даже спомня.  Simple Smile
Ама те разбирам как се дразниш, защото ми се е случвало когато е много уморен и пие алкохол, като заспи по гръб няма събуждане. И тогава похърква. Та и на мен ми иде като теб да го изритам. Хем ме е жал, хем ме е яд. Ама и да го изритам все тая  -  нЕма да се събуди  и това си е.

# 40
  • Мнения: 5 468
vampiriana

А аз със сигурност не съм го дразнила. Дразни го само неочакваното и непредсказуемото. Аз пък ги обичам.   bouquet
Абе, щом се обичат младите... Вие си знаете  Peace

# 41
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
.

# 42
  • Мнения: 566
А моя е зодия Дева....Ако някоя от вас има мъж Дева-знае за какво говоря...

Имам, но моят не проявява подобни признаци, може би защото и аз съм Дева.  Mr. Green


Та какво за нас?  Thinking
Весела темичка  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 6 978
90% от случаите закъснява с минимум 20мин.  Grinning А знам, че може да е точен, защото тръгнем ли за планина (при което все пак ставаме и рано - в 5-6 часа) даже подранява.

Иначе май нещо друго не се сещам чак да ме изкарва от нерви.

# 44
  • sf
  • Мнения: 10 210
А моя е зодия Дева....Ако някоя от вас има мъж Дева-знае за какво говоря...

И моят  Confused  Аз пък съм Овен.
Преди нищо не ме дразнеше, ама нищичко. В последните 2-3 години не мога да го трая. Колкото повече го няма, толкова повече се радвам. Пускам го да ходи навсякъде, той пък зорлем излиза.
 Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт