С какво ви дразнят мъжете?

  • 17 560
  • 133
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 272
vampiriana

А аз със сигурност не съм го дразнила. Дразни го само неочакваното и непредсказуемото. Аз пък ги обичам.   bouquet
Абе, щом се обичат младите... Вие си знаете  Peace

Какви млади,  Joy от 7 години сме женени, от 10 сме заедно.  Joy

Аз много добре знам кога го дразня и...  с какво  hahaha и далеч не е това, което разказах.
Въпреки, че темата е "С какво ни дразнят мъжете" аз ще споделя с какво дразня моя  Mr. Green

1. Когато казвам, че днес няма да чистя, защото искам да се излежавам и да си чета книжка, а той иска да се чисти. Правим го заедно. Разделяме си работата. Но когато аз не искам, да е точно днес, / той иска събота, а аз неделя/ защото просто съм уморена или ми се прави нещо друго той хваща да чисти без мен и после се цупи. Знам, че го дразни това.

2. Когато закъснявам. Празя го често  Mr. Green

3. Когато не си вдигам телефона, защото съм го изключила от звук /обикновено за някое дело/ и после съм пропуснала да го включа и той не може да се свърже с мен.

4. Когато готвя разхвърлям много и той се дразни от натрупаните чинии. /Не знам защо. Нали има миялна машина и после всичко ще е Ок/

5. Когато кажа на шега. "Любовника ми...  еди какво си". Направо се вбесява. Знае, че е шега, освен това никога не сме имали проблеми в такъв смисъл /дано и да си остане така/,  но много се ядосва. Разбрах го малко след сватбата и спрях да го правя. Само понякога, но е целенасочено - за да го подразня. Mr. Green

6. Когато се приберем вечер, а той е уморен и иска веднага да си легнем, а аз искам да сменя спалното бельо.

И честно казано мога така до безкрай. Аз съм си дразнеща личност  Mr. Green Mr. Green Mr. Green но далеч не е подразнен от мен в описаната ситуация, а от самата ситуация.  bouquet

# 46
  • Мнения: 5 366
Обожавам морето, а той не  и не иска да ходим.  Ходим  на море на 2-3 години веднъж.
Обичам да пътувам, а той не . Има други дребни неща, за които не си заслужава да говоря.

# 47
  • Мнения: 22 036
А моя е зодия Дева....Ако някоя от вас има мъж Дева-знае за какво говоря...

И моят  Confused  Аз пък съм Овен.
Преди нищо не ме дразнеше, ама нищичко. В последните 2-3 години не мога да го трая. Колкото повече го няма, толкова повече се радвам. Пускам го да ходи навсякъде, той пък зорлем излиза.
 Crossing Arms
Уф и моят така. От две-три години е станал непоносим. Аз никога не съм живяла или общувала кой знае колко със свекърва си, но той на последък я замества достойно. Ходи след мен и мрънка за всичко  ooooh!. А и никога не е виновен за нищо. Как пък веднъж не каза - права си, съжалявам.
Аз съм много пряма и никога нямам проблем да си призная ако съм сбъркала и очаквам подобно отношение и от другите, но....

# 48
  • Мнения: 3 031
Допълвам:
- бавен е, ама много /ако тръгне да сготви нещо, което по принцип отнема 30 минути, на него му трябва час и половина, ходи на работа час по-късно, ако има/ме среща, винаги закъснява.../ За мен е много изнервящо, защото съм супер точна.
- има категорично мнение по въпроси, по които не е особено информиран
- много е претенциозен, мрън мрън мрън
- бързо му става скучно, мрън мрън мрън
Въобще е голям досадник понякога. Добре, че е детето да му слуша глупостите понякога вместо мен.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И какво излиза - че масово мъжете са флегматични, закъсняващи и мрънкащи. Все качества, които уж са типично женски  Thinking

# 50
  • Мнения: 662
Допълвам:
- бавен е, ама много /ако тръгне да сготви нещо, което по принцип отнема 30 минути, на него му трябва час и половина, ходи на работа час по-късно, ако има/ме среща, винаги закъснява.../ За мен е много изнервящо, защото съм супер точна.
- има категорично мнение по въпроси, по които не е особено информиран
- много е претенциозен, мрън мрън мрън
- бързо му става скучно, мрън мрън мрън
Въобще е голям досадник понякога. Добре, че е детето да му слуша глупостите понякога вместо мен.
Имам чувството,че  говориш за моя.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 411
И какво излиза - че масово мъжете са флегматични, закъсняващи и мрънкащи. Все качества, които уж са типично женски  Thinking

В един от постовете си във ФБ Н. Кобилкина казва, че мъжете са много по-бавни от жените - по-бавно реагират на това, което им се казва и т.н. Та, съответно жените, трябва да сме по-търпеливи и да не ги юркаме.
Аз волю-неволю се научих на търпение с мъж на границата между Лъв и Дева  ooooh!. Това с бавните реакции при нас важи на 200 %. Стига ли сме до абсурдната ситуация, като възникни проблем аз да дам решение за 5-10 мин., но понеже на Лъв не може да му се налага мнение съпротивата е жестока  newsm78. След 3 дена обаче стига до същото решение, но вече го е постигнал сам и се приема. Добре поне, че се научи да се извинява и да признава, че съм "по-добрата" половинка. А аз се научих тихо и кротко да чакам  People Angel

# 52
  • Мнения: 306
Като тръгнем на пазар било то за хранителни продукти в някой супер маркет или за нещо друго - техника,дрехи и т.н - винаги дава зор да избираме бързо,бързо да се пробва,бързо да натрупаме продуктите в количката - цялото това бързане винаги много ме изнервя- и аз не съм от хората,които обичат да се мотаят по магазините или да пробват по 100 хиляди дрешки,докато изберат,но това неговото скорострелно пазаруване много ме изнервя- никога не мога да видя,това което ме интересува наистина,винаги има забравено нещо да се закупи,а и понякога недоволство от бързия избор на дадена стока...
Друго,което ме дразни е ,че когато сбърка никога не се признава за виновен,да не говорим за извинение...
Дразни ме още,че в работата позволява да не му плащат редовно,от което понякога се връщаме доста назад - с вземането на заем или теглене от кредитната карта,после като вземем и 2мата заплати повече от половината са вече наместени - по заемите,сметките,храната и за нас остават мизерни средства...Дразни ме,че се оплаква постоянно как нищо не е сигурно в работата му - нито кога ще почива,нито кога ще вземе пари , но не прави нищо по въпроса да си намери нова работа.

# 53
  • Мнения: 934
Ей значи и моя има от качествата на ''вашите''
-Мразя да ходя с него на хранителни покупки,защото ръчка и иска бързо бързо да свършим,а аз обичам да гледам,да преценя кое е на промоция и да сготвя.Пък ако го пратя сам на пазар - ще купи само кола,луканка и бонбони.И сме имали да ядем  Laughing
-Иска навсякъде да е по-рано ,дори и да не е важно...ох тогава как ме дразни
-Въобще не знае да разполага с парите си - има ли повечко пари,трябва да се похарчат
-Мрънкало е огромно...като всички мъже Mr. Green Laughing,а болен е най-ужасно...
-Готви добре,но само завъртяни манджи и винаги с много месо.Без месо не сяда на масата и общо взето яде месо с гарнитура или спагети.Затова трябва да готвя отделно понякога за мен си,че той и риба и салата не яде...

За това се сещам,но пък е дразнещо  Laughing
 

# 54
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Ау, това с пазаруването е и при моя. Все бърза,което много ме изнервя. Не мога да видя нищо като хората. Аз също не обичам да се мотая по магазините, но все пак искам да видя и огледам внимателно това,което купувам. Особено хранителните стоки. И най лошото е,че обикновено няма за къде да бързаме, пазаруваме основните неща събота и неделя, но не... Е,ако е за техника,особено нещо необходимо за него си, се оглежда добре,чете се какви екстри има и т.н.  Laughing А пък дрехи никога не мери  ooooh! просто купува, досадно му било да се преоблича   Thinking

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моя пък обича да ходим по магазините /миналата година като бяхме на почивка в Бодрум, прекарахме два дни в обикаляне на тамошните молове и магазини. Разчекнахме се от обикаляне/. Гледа, мери, излиза от съблекалнята, пак гледа, пак мери  Crazy Често аз съм приключила преди него с оглеждането и меренето. Друго - тръгваме най-после да излизаме от магазина, той засякъл нещо интересно, аз вече съм излязла от магазина, обръщам се и го гледам как зяпа някоя закачалка /майка ми и тя прави така редовно/.

# 56
  • София
  • Мнения: 23 123
Дразни ме със спокойствието си! Неговото спокойствие може да ми причини нервен срив.  Mr. Green Ако го видя забързан, ще си помисля, че иде апокалипсис, въпреки че и тогава надали ще се обезпокои.

Това с пазаруването отдавна съм го преодоляла. Мъжът ми мрази да обикаля с мен по магазините, коментира цените (все високи му се виждат), така че тотално съм го зачеркнала като компания за пазаруване. Имам си приятелки за тази цел.

# 57
  • Мнения: X
Ами с нищо не ме дразни!!! Преди 12 години се влюбих в него такъв, какъвто е!!! Без да искам да променям в него абсолютно нищо!!! Напаснали сме се идеално, ясно че е имало някаква промяна/ нагаждане един спрямо друг, но факт е, че с нищо не ме дразни и си го харесвам такъв, какъвто си е!!!

# 58
  • София
  • Мнения: 8 692
Много неща ме дразнят  Laughing Направо ме побърква.
Най-вече несериозността, която май обхваща другите неща. Ужасно е туткав, нищо не е достатъчно сериозно, че да го направи навреме, да стане навреме или да отиде по-рано. Никога не закъснявам, защото в колкото и да отида, той идва след мен  Crazy  Всичко се прави със закъснение, после се ядосва като си пати. 
Аз съм припряна и обичам като имам работа да си я свърша веднага, ако ще да стана в 4, за да съм навреме някъде. 
Дразни ме, че като се разсърди се превръща в едно надуто бебе, спира да говори и те игнорира по всякакъв начин. Способен е да прецака всичко, само и само да не се пречупи.Никога не казва извинявай, досега за 5 години само 1-2 пъти да се е пречупил пръв да направи крачка към сдобряване.
Аз също го дразня де, сигурно му вгорчавам лежерния живот  Joy Но му е нужно  Crossing Arms Laughing

# 59
  • Мнения: 3 819
Явно не само мен ме дразни,че ММ е туткав на моменти...
Повечето случаи стоя на входната врата и го чакам да се натутка.
Скрит текст:
Снощи излизаме,аз се обувам,той ми казва-"Абе ти защо не носиш обувките,които ти купих миналата седмица?"
Казах му,че са по-особен цвят и трудно ги съчетавам.Обаче пък забелязах,че се връзват на тоалета от снощи и тръгнах да си обувам тях.Заради тях трябваше да сменя чантата,очилата,часовника...отне ми време де.Той стои и чака и със задоволна усмивка ми вика-"Виждаш ли сега кой се тутка".Излизаме.На вратата на колата се почна-"Ама мише къде са ми ключовете за колата,ми аз цигарите и телефона взех ли си ги...
Еййййййй този път той  ме чака  на вратата сигурно 5-10 мин. и пак не се усети да си провери за тия неща преди да излезем... #Cussing out
А,и като се приберем винаги той ме изпреварва за банята!Това много ме дразни!  Joy
В началото и той не беше никак точен с времето.
Още не живеехме заедно и той ми казва"след 30 мин. ще дойда да те взема да ходим..."
Първият път дойде може би след час.Вторият път не ме намери вкъщи!Бях излязла и му казах,че е закъснял  и съм отишла другаде.
Вече 6 години  не закъснява без причина и без да предупреди...
Иначе е душичка,не ме дразни. Laughing


Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 00:05 от My All

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт