Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 3

  • 63 807
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 067
Eто ни и нас с новото връзване
Скрит текст:
Определено е по подходящо за платът,в движение осъзнах,че можеше още да пристегна,но като за първи път мисля добре се справихме  Thinking
На вас как ви се струва?

# 76
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
На мен ми изглежда добре  Peace

Елхичка мисля че ще ти е много удобно. Аз от както започнах да нося с Ергото ( което го спрягат като по-неудобно от Боба) направо се родих! Особено когато беба стана достатъчно голяма за да я нося на гръб.  Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Купих си такова Caboo:



Някой ползвал ли е точно такова (води се хибрид някакъв)?

# 78
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Mики, честита придобивка. До днес и аз мислех да си взема точно такъв слинг-шал на Шушулка, но цялото това омотаване ми идва малко в повече и се отказах.

kalei, от твята уста в Божиите уши. Много се надявам на госпжицата да й хареса в раницата, че иначе не знам какво ще правя. Сега имам помощници, но другата седмица се прибираме в Пловдив и без носилка нищичко няма да мога да пипна в нас, ще имам и първолак за водене и така.

Между другото вече поръчах раницата, нямаше от десена, който исках, но здраве да е.

# 79
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Eто ни и нас с новото връзване
Скрит текст:
Определено е по подходящо за платът,в движение осъзнах,че можеше още да пристегна,но като за първи път мисля добре се справихме  Thinking
На вас как ви се струва?

О, това вече е съвсем друго нещо!  Hug Crazy Heart Eyes
Мисля, че може още малко по-дълбока да направиш седалката и плата да стига от коляно до коляно, но определено е значително по-добре.
Пък и тепърва ще имате време да тренирате!  Hug Браво на вас!   bouquet

елхичка, ще ти свърши работа за домакинстването!  Peace

чоколина, Пипилота ще ти даде повече инфо за този хибриден слинг. Аз само на картинка съм го виждала. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 7 002
Елхичка, аз домакинствам с Боба, когато човекът е в залепнала фаза (щото има и фаза, в която никакво внимание не ми обръща Laughing), а той вече е огромен в сравнение с двумесечно, така че няма никакъв проблем, Бобата е много прибрана и въобще не пречи.

# 81
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Момичета, имам нужда от помощ. Получих си бобата. До тук добре, обаче нещо не мога да се правя със слагането на бебето. Първият път я поставих, но нещо се размрънка (слагам я според инструкциите, при напълно закопчана раница). Струва ми се, че й е дискомфортно на крачетата. Беше ми мн. трудно да й наместя допълнтелнта представка м/у крачетата. После пробвах, но не иска да си свие краката, а стои изправена. Някакви тънкости има ли? Пфуу, цялата се препотих, направо ми изглежда невъзможна мисия...

Последна редакция: сб, 30 авг 2014, 13:41 от елхичка

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 605
Елхичка, на мен в началото ми помагаше таткото и държеше бебето високо, докато наместя приставката през страничните отвори. А когато изпъне крачета, леко го побутвам или повдигам зад коленцата и се отпуска. Другият вариант е да пробваш поставянето за по-големи деца - със закопчан колан на кръста и раничката на коленете. Така ще виждаш как наместваш детето.  
Иска се малко практика, но се получава.

# 83
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Живеех с мисълта, че от 1я път ще ми се получи, ама май мн.искам  Grinning. За жалост таткото го няма, за да ми окаже съпорт. По-късно пак ще пробвам. М/у временно изгледах и 1 видео, надявам се да ви се похваля скоро с добър резултат. Благодаря ти, raika.

# 84
  • Мнения: 2 485
Ние днес си получихме Pognae -то и веднага го пробвахме Grinning май му хареса Simple Smile после се прибрахме, хапна и исках да го сложа пак ида излезем, но се разрева страшно много. Дано не е заради раницата!

# 85
  • Мнения: 11 029
Здравейте,
С дъщеря ми ползвах кенгуру и имах няколко неуспешни опита за носене в слинг с халки и слинг шал. Сега съм решила да дам втори шанс на шала, още докато бебето е съвсем мъничко.
Включването ми тук е по повод ергономичните раници. Определено ме заинтригуваха, пък и изглеждат доста по-лесни за фиксиране и по-стабилни от слинга.

# 86
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Варианта на слагане на бебето в ергономична раница при само закопчан колан и допълнително наместване на платката и презрамките е обичайно по-удачния вариант.  Peace

# 87
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Варианта на слагане на бебето в ергономична раница при само закопчан колан и допълнително наместване на платката и презрамките е обичайно по-удачния вариант.  Peace

Ясно  Peace. Благодаря за препоръката, Нощни очи. Явно ще трябва да изчакам таткото, че сама май няма да се справя. Вчера се опитах отново да я сложа. Поносихме се 5 мин. Единия й крак беше  вътре, другия вън. Абе, не знам, имам едно натрапчиво усещане, че нещо не я слагам тамън. Може и да е от това, че до сега като я нося, все е била със свити крачета, ама така или иначе ми е неспокойно...
Дали има някоя дбра душа от Плвдив, която да ми покаже, аджеба, правилно ли правя нещата? Много ме е страх нещо да не повредя Ивата.

# 88
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ще се опитам да потърся клип в който да се вижда добре това, което се опитвам да ти обясня.  Peace Или пък снимки с подробни обяснения.

# 89
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ще съм мнооого, много благодарна, Нощни очи!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт