За ходенето в яслата

  • 2 580
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 033
Малиш, пърият ми пост по темата беше, че това не е изискване за прием в ясла и имаш право да заведеш детето си като просто ги информираш, че не ходи само.
Постът ми за мързела беше свързан с това изречение:  "Факт е, че и персонала в държавните заведения го мързи да гледа." Изречение от друга потребителка!

# 46
  • Мнения: X
Съжалявам аз не съм не съм рязбрала. Детето ми ходи само, но има нужда от помощ да седне и да се изправи. Това нейно състояние не е резултат на проблем. Тя преди няколко месеца падна при опит са се изправи сама и се уплаши. От тогава иска ръчички за да стане или да седне на земята.
При мен остана страха да не падне и да престане да ходи за 123456789 път .

# 47
  • Мнения: 15 033
Малиш, и това съм писала до една потребителка, която се чудеше как така не ходи. Много добре разбрах темата, не те нападам.

# 48
  • Мнения: 116
Направо се чудя какви ясли посещават децата newsm78?! В нашата ясла, лелите бяха тези, които настояваха да махаме памперса, те се ангажираха да ми приучат детето на гърне и благодарение на техните основно усилия, тя успя да се научи сравнително бързо.Като се има предвид, че в яслата се отглеждат деца от 3 месеца до 3 години няма изискване детето да ходи, да не ползва биба и т.н. За бибата и аз го бях чула и я махнахме 2 седмици преди да тръгне на ясла и не за друго, но е по-безопасно и по-хигиенично за детето да не ползва такъв "аксесоар"-тя ще пада по пода, щя я лапат и другите деца и и едва ли лелите могат да реагират светкавично.

# 49
  • Мнения: 540
Малиш, пърият ми пост по темата беше, че това не е изискване за прием в ясла и имаш право да заведеш детето си като просто ги информираш, че не ходи само.
Постът ми за мързела беше свързан с това изречение:  "Факт е, че и персонала в държавните заведения го мързи да гледа." Изречение от друга потребителка!
[/quote ooooh!:

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 07:39 от aleks..

# 50
  • Мнения: 540
Изобщо не съм съгласна, че персоналът в яслата ги мързи да гледат. Извинявайте, обаче как ще се справят с 25-30 деца, ако толкова ги мързи? Има различни причини за изискванията в яслите. Аз по-скоро знам, че има майки, които ги "мързи да гледат" и очакват от персонала в яслата да научат детето им да яде само, да е без памперс, биба и т.н.
Поздравление за написаното малко са хората които разсъждават по този начин...Много са малко родителите които си зададоха въпроса а стига ли персонала ...Колко родители отидоха до директора и направиха запитване или събраха подписка която да отнесът до съответните ниво..С въпроса може ли 1 човек да обгрижи 4-5 деца ..Да не говорим че има яслени групи в които  се правят икономии и има само по една леля която да ги обслужва  и още хиляди нередности .Затова смятам че не е редно да стигаме до крайни изказвания NaughtyА да се научим да ценим и уважаваме труда на всеки Peace

Общи условия

Активация на акаунт