Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

  • 39 397
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 789
Фоксовете вече могат да се превъртат назад. Ураааа!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 9 337
Да могат, но тази вечер излезе някво странно съобщение на крайма - не сте абонирани за тази функция, при другите два няма такова.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 789
Да могат, но тази вечер излезе някво странно съобщение на крайма - не сте абонирани за тази функция, при другите два няма такова.

Аз точно Крайм гледах цяла нощ, нищо не ми изписа...

# 93
  • София
  • Мнения: 9 337
Да могат, но тази вечер излезе някво странно съобщение на крайма - не сте абонирани за тази функция, при другите два няма такова.

Аз точно Крайм гледах цяла нощ, нищо не ми изписа...

Аз гледах крайм през целия ден, но вечерта ми изписа въпросния надпис.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 789
Току-що проверих Лайф и Крайм, връщат без проблем Simple Smile

# 95
  • Мнения: 106
Здравейте на всички,ще се радвам,ако някой помогне с повече информация за една от услугите на vivacom.Става дума за mobix в комбинация с телевизия пак от този оператор.Цената е много изгодна и на думи според служителите им в офиса им всичко е перфектно.От известно време живея в малко населено място,което се пада в ниското (така да се изразя) и освен местен кабелен и Интернет доставчик с ужасни качество и цени,няма други.Ако има значение става дума за Великотърновска област.Почти всички се оказа,че нямат покритие за Интернет и телевизия тук освен виваком.Моля споделете впечатленията си от услугите им.Благодаря предварително на всички и се надявам да съм в правилната тема Simple Smile

# 96
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Имам същия проблем като на krissta, с тази разлика, че вкъщи два пъти за този месец идваха техници и уж отстраняваха проблема, но след това интернет и тв просто няма ! И в момента пиша от моб.интернет на телефона. През няколко дни говорим с кол центъра, те изнервено и със заяждане ме прекъсват , докато обяснявам какъв е проблемът, казват ми да рестартирам всичко. И тогава аз полудявам, защото точно това им обяснявам- че рестартираме и нито интернет, нито тв тръгва. А и да тръгне случайно, нали след 20 мин. пак ще спре и пак ще им звъня ! Искам перманентно решение на проблема, но до днес такова няма. Само идват техници вкъщи, режат кабелчета и се почесват по главата, защото не знаят кое ще реши проблемите. Потресена съм, но съм и с прекрасен обвързващ договор, естествено. 

# 97
  • Мнения: 603
Аз нямам никакви проблеми за тези 5 години.   bouquet

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Клиенти сме трета година. Вече съжалявам, че преподписахме с тях. Интернета им е тотална глупост. Преподписахме на по - висока-скорост, а реално нещата са по - зле. Пинг над 100 и скорост на дълоуд и ъплоуд не повече от 12. И това им е услугата fibernet 50. Ми на мтел оптиката с такса 4 лв. на минимална скорост ми дава по - добри резултати.
Звъняхме да погледнат и получихме отговор, че искали спийд тестове и т.н. само, чрез лан. Е да си навържем телефоните и лаптопите с кабели ли?  Можело проблема да е в рутера. ОК. Да идват да си го гледат, техен е. Върховна, тотална наглост.

# 99
  • Мнения: 10 081
Две години имах връзка с интернет през телефона и почти никакви проблеми.
Сега ме агитираха за оптична връзка и главоболията започнаха.
По няколко пъти на ден спира, дори ми се е случвало по 7-8 пъти на час. Да издивееш.  #2gunfire
Писна ми от Cnnect. ooooh!
Не виждам разлика в скоростта.

# 100
  • Мнения: 341
А пък на мен ми поискаха 50 лв. за рутер, който е безплатен и 2 седмици се борих да доказвам , че не са прави. Сега нещата се оправиха, но у мен остана горчилката от тяхната алчност и май няма да поднова договора с тях. Мошенници, които са финансово зле и продават компанията ВИВАКОМ !!!

# 101
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз се чудя кой ще я купи и какво ще стане. Тъкмо си преподписах договора...

# 102
  • Мнения: 2 616
Ползвате ли мобилен нет на Виваком - имам предвид със смартфон, а не флашка, доволни ли сте, на каква скорост или план?!  bowuu Например 3000 МБ как е? Някой за сравнение с М-тел?!  Rolling Eyes

# 103
  • София
  • Мнения: 3 789
Ползвате ли мобилен нет на Виваком - имам предвид със смартфон, а не флашка, доволни ли сте, на каква скорост или план?!  bowuu Например 3000 МБ как е? Някой за сравнение с М-тел?!  Rolling Eyes

Ползвам за 7.90 на месец, с отделна карта. При положение, че където мога включвам wi-fi - да, стигат ми. Дори да се изчерпят, Интернет пак има, но е по-бавен, а освен това ти предлагат възможност да си купиш 1000 (ако не се лъжа) за 5 лева, които после ти ги добавят към сметката.

Лятото бях в затънтената провинция почти 3 седмици и изчерпах всичко, но в града няма проблем, мисля, че дори остават.

Сега погледнах - имам още 1190 МБ, засичат ме на 1-ви.

# 104
  • Мнения: 2 616
Ползвате ли мобилен нет на Виваком - имам предвид със смартфон, а не флашка, доволни ли сте, на каква скорост или план?!  bowuu Например 3000 МБ как е? Някой за сравнение с М-тел?!  Rolling Eyes

Ползвам за 7.90 на месец, с отделна карта. При положение, че където мога включвам wi-fi - да, стигат ми. Дори да се изчерпят, Интернет пак има, но е по-бавен, а освен това ти предлагат възможност да си купиш 1000 (ако не се лъжа) за 5 лева, които после ти ги добавят към сметката.

Лятото бях в затънтената провинция почти 3 седмици и изчерпах всичко, но в града няма проблем, мисля, че дори остават.

Сега погледнах - имам още 1190 МБ, засичат ме на 1-ви.


 bowuu Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт