Парфюмни размисли и страсти - 184

  • 61 161
  • 724
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 178
Oще се чудя любов ли са или флирт, но за сега това е топ 10
1. TDC - Pure Eve  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
2. VC&A - Orchidee Vanille
3. Serge Lutens - Chergui
4. Creed - Love in White
5. Acqua di Parma - Fico di Amalfi
6. Serge Lutens - Rahat Loukoum
7. Xerjoff - Lira
8. Amouage - Reflection
9. Gucci - Flora by Gucii
10. Etro - Heliotrope

# 481
  • София
  • Мнения: 2 512
Аз харесвам много мъжката Ботега и не харесвам много Лалика. Потърси го и го помириши хубав е, макар и прост парфюм. Лалик е много по-сложен, комплексен, траен и мъжкарски.

   Оф, ми, значи няма да случа с Ботега-та. Laughing Търся някаква завладяваща алтернатива на Лалик-а, тъй като това е любимият аромат на ММ и не е доволен от нищо друго, което съм му взимала; все се муси и казва, че не му допада, та се чудих за някакъв друг подобен парфюм, но явно няма да е въпросната Ботега... Thinking
Пробвай този http://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/Touch-for-Men-815.html. Това е любимия парфюм на ММ, сега му взех Лалик и го хареса също, а иначе е много капризен  Flutter И мен много ме кефи Енкре ноар на Лалик, дори съм се пръскала няколко пъти с него, на мен не стои мъжкарски, а дървесно-билково сухо и леко тръпчиво  Flutter За Ботега-та не знам, но си струва да чекнеш Тъча на Бърбъри Hug

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
   sympathy, мерси, ще му предложа да го помирише следващия път, като се завъртим покрай някоя парфюмерия.  bouquet

# 483
  • София
  • Мнения: 338
Аз моя топ 10 ще го редя след няколко дни, когато ми пристигнат двата нови Слъмбърхаус-а, защото подозирам, че ще заемат едни от челните места  Mr. Green Тъкмо си мислех, че вече съм пробвала и открила всичко което може да бъде открито, и попаднах на този бранд.. И парфюмната ми лудост се завърна с пълна сила Crazy

# 484
  • София
  • Мнения: 602
И парфюмната ми лудост се завърна с пълна сила Crazy
Ха ха, да, по едно време май се беше кротнала парфюмно нещо!  Grinning

# 485
  • София
  • Мнения: 338
И парфюмната ми лудост се завърна с пълна сила Crazy
Ха ха, да, по едно време май се беше кротнала парфюмно нещо!  Grinning

Дано скоро пак да вляза в ремисия.. И гардеробчето ми да остане в този си вид поне до догодина по това време.

# 486
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Whistling А как ви звучи следната ситуация...Обилно намазана(с лосиона ANGEL Heart Eyes,който е 1 от най-любимите ми завинаги,но НЕ И ПАРФЮМА Sick) и доволна си лягам аз снощи и от гмурналия се дълбоко някъде из дебрите на сънищата ММ се чува:
-Мммм миришеш странно( #Crazy и усещайки дори и насън учудването ми),дааа странно и то за 1 път(а в опаковката има най-много за още 1 мазане ooooh! ) Joy странно но все пак хубаво...Може бии наа карамфилии...???
 То аромат ли бе,то чудо ли???Чак човека от сън да събуди... Thinking Whistling newsm78 ooooh!  hahaha #Crazy Joy

# 487
  • София
  • Мнения: 767
Куражче, Ексклузивите на Герлен в Германия се предлагат само в Мюнхен, Хамбург, Дюселдорф и Берлин. Най-близо до Нюрнберг е бутикът в Мюнхен, адресът е в първото изречение http://www.ganz-muenchen.de/shopping/lifestyle/beauty/douglas_pa … ves/boutique.html. Желая ти прекрасно изживяване!
Аз Гарденията толкова я харесвам, а не я нося  Sad, нямам обяснение обаче защо  Thinking

Благодаря, ти!  Hug

Ще гледам да си уредя полета през Мюнхен, тогава.   Mr. Green Ако, не ще опитам да намеря покупка с доставка до хотела.

П.п Няман търпение вече ,да разгледам базара с чаша Глювайн ... amiiii Или две..

За Гарденията, мисля ,че вече дораснах за нея ( жалко,че не я носиш, вписва се иделано в стилът и визията  ти ). Ако не , убедена съм ,че Белугата или/и Тонката ще ми лепнат като ръкавица. Whistling

# 488
  • при морето
  • Мнения: 911
Много ще съм благодарна ако кажете по две думи за Плас вендом на Бушерон,Ричи ричи на Нина Ричи и Идола на Армани,няма къде да ги пробвам,а искам да си самоподаря точно един от трите,благодаря предварително! Money

# 489
  • на терасата
  • Мнения: 672
Много ще съм благодарна ако кажете по две думи за Плас вендом на Бушерон,Ричи ричи на Нина Ричи и Идола на Армани,няма къде да ги пробвам,а искам да си самоподаря точно един от трите,благодаря предварително! Money
Плас вандом на Бушерон само съм тествала. Останах с впечатление за класен парфюм, забелязващ се. Но не мога да дам по-точна разбивка на съставките, защото не съм го разносвала.

Имам едт на Идола на Армани. Класа, като за Армани. Но за мен е пролетен, определено за по-топло време. Губи се в студа. В пирамидата няма круша,но аз я усещам. Гарденията не ме дразни, за мен е добре комбинирана. Много комплименти съм отнесла за този аромат.
Пробвах няколко пъти едп, напомни ми Old spice-a на вуйчо ми от детските ми години. Добре, че си купих едт.

# 490
  • Мнения: 214
Някой друг да открива сходство между Narciso и Bottega Veneta?

# 491
  • Варна
  • Мнения: 680
Някой друг да открива сходство между Narciso и Bottega Veneta?

На мен ми напомня Мобусан Wink

# 492
  • Мнения: 31 322
Някой друг да открива сходство между Narciso и Bottega Veneta?
Абсолютно никакво. Peace Имам и двата и ги нося много често напоследък.

# 493
  • Мнения: 500
А дали и на вас ви се струва, че Eau du Soir Sisley e Aromatic Lime Montale плюс още нещо? Или ми е сбъркано обонянието?

# 494
  • Мнения: 214
Някой друг да открива сходство между Narciso и Bottega Veneta?
Абсолютно никакво. Peace Имам и двата и ги нося много често напоследък.

Пръснах ги паралелно на двете ръце. При мен са меко казано сходни. С тази разлика, че от Ботегата винаги ме боли глава (единственият парфюм, от който ме боли глава).

Общи условия

Активация на акаунт