Новите съседи

  • 116 848
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 8 120
Мисля, че сега започват да снимат 9-ти сезон.
А другата седмица свършва 8-ми. И ще дават Щурите съседи. Голям кеф  newsm44

# 91
  • Мнения: 5 128
Да, ще снимат 9-ти сезон  Peace

А другата седмица свършва 8-ми. И ще дават Щурите съседи. Голям кеф  newsm44
Супер!  newsm53  smile3521

# 92
# 93
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Тъкмо го прочетох във фейса. Представям си реакцията на Антонио.  Laughing

# 94
# 95
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Аууу как съм я пропуснала тази тема! Crazy
Голям компот е този сериал. Laughing Любимци са ми Антонио, Енрике и Юдит. Напоследък и Фермин ми влезе под кожата. Всеки път като го видя със смотания му анцуг и откачената стойка hahaha  ме избива на неконтролируем смях. Късничко разбрах за сериала. Почнах да гледам Щурите съседи от скука, като изтеглих и четирите сезона наведнъж и много съжалявах, че свърши. После разбрах, че имало и друг сериал със същите актьори-Новите съседи-и без да се замислям изтеглих седемте сезона, които бяха излезли, и ги изгледах за нула време. Чаках с нетърпение осми сезон, като едва се въздържах да не започна да го тегля със субтитри (озвучаването за мен има голямо значение), но устисках. Иска ми се да не свършва.

# 96
  • София
  • Мнения: 8 120
А коя е Алба Ресио?

# 97
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Прекръстеният син на Антонио.

# 98
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

 hahaha

Сценаристите интересно са го измислили това с Алба. Очаквам много щур девети сезон.  Grinning

# 99
  • Мнения: 3 961
Тъкмо онзи ден ми беше домъчняло за щурите съседи, ама не можах да ги намеря никъде цели епизоди. Верно ли ще ги дават? Това ще е жестоко  Party

# 100
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Много ми харесва и на мен.

# 101
  • Мнения: 2 117
Измий си малко устата, че такааа... Joy Sick Sick

# 102
  • София
  • Мнения: 34
Мисля, че сега започват да снимат 9-ти сезон.
А другата седмица свършва 8-ми. И ще дават Щурите съседи. Голям кеф  newsm44

Къде и кога ще дават "Щурите съседи"?
Погледнах програмата,но не го видях.
На мястото на "Новите съседи" започва "Моето семейство",един не лош анлийски ситком,даваха го преди доста години по Канал 1.

Последна редакция: вт, 28 юли 2015, 10:02 от риба меч...та

# 103
  • София
  • Мнения: 8 120
Да, за съжаление няма да дават Щурите съседи. Много съм разочарована.

# 104
  • Мнения: 403
И мен много ме е яд ,че няма да дават щурите съседи , но мисля да почна да го тегля ,че не съм го гледала.
Иначе  и на мен Фермин ми става все по - симпатичен , големи бисери ръси. Утре май ще дадът последната серия  newsm78 е много ще ми липсват  Cry
Забелязвате ли ,че в 8 сезон  започнаха да снимат доста извън Монтепинар , преди нямаше много моменти извън сградата  Simple Smile Радвам се ,че не се изчерпват сценаристите , всеки епизод ми е забавен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт