Прахосмукачка робот - 6

  • 91 938
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Промених анкетата, въпреки че роботите са скъпи и надали някой е ползвал повече от два различни. Аз лично съм с Румба 660 и съм супер доволна. Гледах Миелето. От любопитство. Писах и в миналата темата - единствено е супер безшумна. Цената й е като на Румба 880. За чистенето - поне от показаното - не виждам разлика с моята. Отложен старт рядко ползвам.Обикновено вадя батерията. Иначе я пускам стая по стая, защото и от виртуални стени не се нуждая. Ако има още марки, които искате да добавя до края на деня, пишете. Не познавам всички. А не виждам смисъл да изписваме всички модели на отделните марки. Някои са вече остарели, а и коментарите са именно за това.

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 13:57 от ^Tea^

# 16
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Записвам се тук, че наближава черният петък.  Blush  Много ми се иска да чуя мнение за Miele, както и сравнение на Румба 880 със серия 7.
Кога е черният петък и в кой магазин  - маркет или полис? newsm78

# 17
  • Мнения: 2 140
На мен ми трябва да е подходящо за 100 кв, за сега сме двама без деца и домашни любимци, бюджет нямам определен, настилката е дюшеме - мога ли да го оставя и да изляза или трябва да съм вкъщи, дърпа ли всички боклуци, че познат ми каза, че не е доволен от неговата, защото не дърпа всичко.

# 18
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
На мен ми трябва да е подходящо за 100 кв, за сега сме двама без деца и домашни любимци, бюджет нямам определен, настилката е дюшеме - мога ли да го оставя и да изляза или трябва да съм вкъщи, дърпа ли всички боклуци, че познат ми каза, че не е доволен от неговата, защото не дърпа всичко.
Аз съм с ламинат и теракот  и нямам никакви проблеми. И забравени чорапи дърпа  Joy . Нямам деца и домашни любимци , но си събира прах за страх. Нямам и килими. С какъв модел е твоят познат?

# 19
  • Мнения: 395
Записвам се тук, че наближава черният петък.  Blush  Много ми се иска да чуя мнение за Miele, както и сравнение на Румба 880 със серия 7.
Кога е черният петък и в кой магазин  - маркет или полис? newsm78
Края на ноември в Амазоните. В конкретен ден и час пускат определен артикул. Миналата година имаше Румби, надявам се тази година също да има.

# 20
  • Мнения: 2 140
^Tea^ , мисля че ми каза Самсунг.

# 21
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз съм на принципа, че понякога по-евтиното излиза по-скъпо. Затова не рискувах с други модели. Направо на Румба скочихме. И без това я гледахме 2 години. Даже си поръчах по-високи крачета на дивана, за да влиза отдолу  Joy . ММ каза, че това са най-излишните 150 лв, които сме давали, ама той не разбира  Laughing
N.M.V - мерси


съпружка - от анкетата реши кое ще ти свърши работа. А и повечето имат роботи отдавна и лесно ще те ориентират. Важен е вече бюджетът.

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мерси за темичката. Анкетата обаче не знам какво ще ви даде. Как мога да кажа от коя марка съм най-доволна, като съм ползвала една само. А и 95 % от пишещите тук също. Това ми звучи като тъпизма- "Каква е разликата между една патка? " Simple Smile Не се заяждам, просто уточнявам. Може би анкета от типа имали ли сте проблем с робота или не за различните марки щеше да свърши повече работа.

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 14:59 от Джемма

# 23
  • Мнения: 737
Мерси за темичката. Анкетата обаче не знам какво ще ви даде. Как мога да кажа от коя марка съм най-доволна, като съм ползвала една само. А и 95 % от пишещите тук също. Това ми звучи като тъпизма- "Каква е разликата между една патка? " Simple Smile Не се заяждам, просто уточнявам.
Точно това щях да пиша.
И аз не мога да направя сравнение, защото съм ползвала само Руми 620 (вече повече от година). Много съм доволна  Peace Нямам нужда от отложен старт, нито от навигатори и стени. Във всяка стая я пускам поотделно. Обира всичко (вкл. зарядното ми за телефона яко беше омотала и отскубнала от контакта  Mr. Green).
На всичките ни приятели и познати съм препоръчала да се ориентират към такъв тип прахосмукачка.

# 24
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз затова в началото бях сложила въпросчето  - коя е марката на вашия робот. За мен също това малко без смисъл анкета, защото всеки си избира робота според бюджета, квадратурата, хората, които живеят вътре Simple Smile , домашни любимци - има или няма. Колкото до това дали се разваля или не  - мисля, че всичко е относително. Давайте предложения за промени на въпроса, докато не е късно.
Форумът и темите тук са за да помагат на тези, които са в чуденка  Peace.

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 17:11 от ^Tea^

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 Ами върни старият въпрос или аз ще изтрия моя.
Смисълът беше да се разбере коя марка и модел излязоха най-сполучливи, или най-купувания модел.
Да, вярно е че повечето сме имали по един но щяхме да знаем за следващия  Mr. Green. Как стана ясно че 8-ма серия нещо не струва, нищо че излезе оня ден.

# 26
  • Мнения: 737
Аз затова в началото бях сложила въпросчето  - коя е марката на вашия робот.
Въпросът така е по-правилен според мен.   bouquet

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Нищо не се е разбрало за 8-ма серия. Едно отрицателно мнение не може да бъде меродавно. Четете мнения в амазон например, хората си споделят всичко. В чужди сайтове ще намерите най-много информация.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Отрицателното мнение е не, че не чисти. Напротив. Казах, че не може да струва толкова пари и да няма навигатори. Ако ще се чисти стая по стая или по две, няма смисъл от толкова скъп. Спокойно може да се купи двойно по-евтин.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Отрицателното мнение е не, че не чисти. Напротив. Казах, че не може да струва толкова пари и да няма навигатори. Ако ще се чисти стая по стая или по две, няма смисъл от толкова скъп. Спокойно може да се купи двойно по-евтин.

Общи условия

Активация на акаунт