Боледуване на децата ни – тема 20

  • 32 364
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 795
Имал Хексалгин,но отворен мноооого отдавна,повече от половин година т.е.негоден.Дадох един инфлуцид,белким малко спадне...

# 46
  • Мнения: 1 675
Бързо да оздравяват всички дечица!  Hug
Кви са тея вируси бе! Аман от експерименти! ooooh!

Ние почнахме Рибомунил, та да видим  Thinking  Моля се да изкараме празниците тая година без сериозни стресове  Praynig
Пожелавам го на всички Ви в днешния празничен ден! Hug

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 334
Уми, не си помагаш като се паникьосваш така! Не е толкова страшна тая пуста висока Т!!!

# 48
  • Мнения: 6 563
момичета, утре сутринта отиваме в болницата, за да прегледат малката и да вземем окончателно решение. моля ви, стиснете едни палци за нас да изкараме нощта без влошаване и утре да чуем добри новини!
ще ви пиша веднага щом мога.
пожелавам бързо оздравяване на всички болни дечица.

# 49
  • Мнения: 68 659
Силви, стискам пръсти...силно. Успех, мила...

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 334
Стискам, Силви!

# 51
  • Мнения: X
Ей много сте бързи. Не мога да ви изчета

# 52
  • Мнения: 3 795
Тарталета,знам,че не е добре,но най близкия доктор е на половин час с кола,не съм шофьор,детето кашля ужасно,температурата не спада,халюцинира,плаче,като парцал е,не яде и най важното не пие....давам вода със спринцовка от панадол.Знам,че всеки гледа от камбанарията си,ама първо дете ми е,преживявам ги нещата.
Силви Hug

# 53
  • Мнения: 21 275
Силви,стискам палци !
Уми зуми,дано спадне Т  Hug

# 54
  • Мнения: 68 659
Уми, спадна ли Т?
 И аз много ги изживявам нещата, голямо съм шубе..

Да не е някой грип? При грип януари тази година четири дена си беше с Т и като парцал моето дете...
И АБ не влияе в случай на грип. А кашлицата сигурно е някой ларингит, не се шашкай с тази пневмония...

# 55
  • Мнения: 3 795
Оффф,ми не е ларингит.От гърдите кашля и я боли,плаче.Температурата е все около 39-39,3.За кратко беше 38,8.Много бълнува,така не съм я виждала,пък такава кашлица имаше като беше с лека пневмония,за това ме е страх.
Тарталета,знам че ти имаш опит с пневмониите,мислиш ли,че ако е пневмония би се повлияла от Оспен?

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 19:48 от umi zoomi

# 56
  • Мнения: 300
Оф направете снимка възможно най-бързо, за да се види дали е пневмония, че се развива много бързо. ѝМиналата година за 12 часа се разви при нас, но стискам палци да не сте стигнали до там.
sylviana, стискам възможно най-силно

# 57
  • Мнения: 1 675
Знам,че всеки гледа от камбанарията си,ама първо дете ми е,преживявам ги нещата.

Мила, аз с моето ВТОРОТО дете ако знаеш как съм се стресирала, та... не си мисли, че се шашкаш, щото ти е първо! Всичко си е до психика (за съжаление). Дано бързо да минава!
Нямам представа колко е голяма душичката, но ако можеш, направи й компреси с мед или .... на гръбчето и гушката. Свари някакви ароматни билки (ако имаш) просто за вдишване като аромотерапия - знам ли, може и да я поуспокои  Thinking Висока Т се сваля и с измазване с чист спирт или висок градус ракия. Не съм го правила, но съм чела, че действа. Иначе аз съм мазала белтък  в слабините, подмишниците и китките на ръцете и съм я смъквала веднага.

# 58
  • Мнения: 68 659
Уми, моето се държи за гърдите и когато кашля отхрачващо заради задната хрема, която го дразни..
Продира се и боли, затова така се държат за гърдичките- и по себе си съдя..така че не се шашкай, че е пневмония...


# 59
  • Мнения: 2 532
Ох, момичета, и ние пак сме с Т. Не знам да не минава вирусната инфекция в бактериална вече или нов вирус ли е кво е......до утре ще полудея От вторник хрема, в четвъртък имаше Т и спадна уж. Сополите аха вече уж се посгъстяваха и хоп одеве мерим 39 градуса #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт