SportsDirect-66

  • 88 086
  • 743
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Аз днес получих поръчка, направена на 13-ти в 21 часа.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 209
Има ли шанс да ми доставят поръчката утре? Днес е пристигнала в София. От град близо до столицата съм.  Peace

Не доставят в събота тези пратки,в понеделник ще е.
Ако много държиш да е утре,можеш да си платиш за услугата и ще ти я донесат.

Може и сам да си я вземеш ,ако ти се пътува до София .

Централен офис (до Летище София)

адрес: ул. Продан Таракчиев 10 (на пътя за Терминал 2)

тел.: 0700 17 700, *3456

работно време на офиса:
понеделник - петък 08:30 - 19:30
събота - 10:00 – 14:00


# 17
  • Бургас
  • Мнения: 366
Днес получих поръчка от 10 декември. Ако някой се е засилил да поръчва от тези маратонки умбро http://www.sportsdirect.com/umbro-speciali-club-childrens-astro- … ?colcode=08400540 да има предвид, че са за по тесни крачета.
Приятно ме изненада и този суитшер http://www.sportsdirect.com/slazenger-full-zip-hoody-junior-boys … ?colcode=53201122. Другите неща са многократно коментирани.

# 18
  • Мнения: 19 689
Благодаря за темата!

# 19
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Моята поръчка пристигна и съм доволна. Всичко е коментирано.

# 20
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте, извинете ме за невежеството, но имам следния въпрос : мога ли да върна едно от нещата, които съм получила и как? Проблемът е, че е доста по-голямо като размер от очакваното?
Разбира се,че може  Peace
В пакета с това което искате да върнете трябва да се приложи фактурата като се попълни долният отрязък(формата за връщане), посочва се причина за връщане, както и какво искате -да го смените с друг размер ,да ви  върнат парите и т.н. и се изпраща на посоченият адрес.

# 21
  • Мнения: 70
Моята поръчка от 10  ти пристигна!Весели празници на всички !  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 517
http://www.sportsdirect.com/everlast-arizona-trainers-ladies-274 … ?colcode=27400543
Поръчах тези маратонки 8-ца,но са ми малки. Sad Sad

# 23
  • Мнения: 3 323
Благодаря за новата тема, успешни поръчки на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 107
Препоръчайте ли от тези колелета за баланс с две колела за 2.5 годишно момиченце?
Благодаря!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Как според вас да процедирам - как мога да докажа, че поръчаните неща , в деня на поръчката са били на по-евтина цена от дена на фактурирането. ? Най-лошото, е че и аз самата не си спомням в дена на пускане на поръчката дали въпросния артикул е бил на по-ниската цена.  Мога ли да го проверя някъде, аз гледам view more details и там са на по-високата цена, това означава ли , че на тази съм ги поръчала?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 209
Как според вас да процедирам - как мога да докажа, че поръчаните неща , в деня на поръчката са били на по-евтина цена от дена на фактурирането. ? Най-лошото, е че и аз самата не си спомням в дена на пускане на поръчката дали въпросния артикул е бил на по-ниската цена.  Мога ли да го проверя някъде, аз гледам view more details и там са на по-високата цена, това означава ли , че на тази съм ги поръчала?

Да , на тази цена си ги поръчала . Явно предният ден са били на по-ниска и не си обърнала внимание , когато си пуснала поръчката .
Не може да имаш претенции . Peace

# 27
  • Мнения: 31
здравейте,
гледам доставка до България 7,49, но има един надпис че международни доставки се правят до 15-ти декември. Това означава ли че мога да поръчвам само да английски адрес в момента? Нямам претенции кога ще пристигне пратката (тази или другата година)

# 28
  • София
  • Мнения: 1 209
здравейте,
гледам доставка до България 7,49, но има един надпис че международни доставки се правят до 15-ти декември. Това означава ли че мога да поръчвам само да английски адрес в момента? Нямам претенции кога ще пристигне пратката (тази или другата година)

Разбира се , че може да поръчаш до БГ  . Peace

15.12. бе последната дата  за поръчки , които ще пристигнат за Коледа .

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 6 637
Препоръчайте ли от тези колелета за баланс с две колела за 2.5 годишно момиченце?
Благодаря!
те баланс-байковете в сайта са 2, напълно еднакви, различаващи се само цветово - червен и разАв Simple Smile
Дреб караше червения близо две години, сега го кара едно приятелче, а на пролет - ще горбачов и на дъщеря ми Simple Smile
Единствено се е поочукал тук-там, но като цяло си е перфектен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт