Спирала за мигли - 10 тема

  • 71 511
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря, черната ще е тогава. Тя е и по-евтината впрочем.

# 691
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оглеждах днес спиралите на Алверде, чудех се за зелената най-вече, но в крайна сметка нищо не купих. Имам от тях една хубава и една не съвсем, та не можах да се реша, нищо, че са евтини.

# 692
  • Мнения: 1 436
Тайга, ако я вземеш, ще споделиш ли впечатленията си и най-вече дали се отмива лесно само с вода?  (Именно трудното отмиване ме отказа да тествам някои от последно коментираните тук спирали)
За да не е само спам, бих пробвала Miss Manga PUNKY
Девойка, заклет фен на Le Volume -Chanel (само нея използва от 2,5 години), от 2 месеца я е заменила с PUNKY, като по-бюджетна и е супер доволна. Ясно, че това не гарантира каквото и да било, но ми стана любопитно. PUNKY  е нова; дали някой е чул, кога ще се появи при нас?
( само за инфо: същата девойка е крайно недоволна от класическата? Miss Manga, налична и по нашите магазини)
Joy_r не съм пробвала спирали на Alverde и не мога да дам мнение за съжаление.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Да, разбира се, ще споделя.
Загледах днес и показаната по-рано розова на Мейбълин, но и мен ме спира трудното сваляне. А в момента са на една цена, така че не това е определящо.
За нова Манга не бях чувала, класическата и аз не харесах.

# 694
  • Мнения: 1 436
Мерси Simple Smile Иначе класическата не съм я пробвала; тази е новата:
http://m.international.boots.com/h5/cat_hub?unCountry=int&pa … -Mascara_1637971/
Прочетох и  Sick отзиви естествено Crazy Laughing ще видим...

# 695
  • Мнения: 49
Оглеждах днес спиралите на Алверде, чудех се за зелената най-вече, но в крайна сметка нищо не купих. Имам от тях една хубава и една не съвсем, та не можах да се реша, нищо, че са евтини.
Aмиии, пиши ми ако си доволна, и аз се замислям да не си купя нещо от тях....

# 696
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Оказах се и аз с розовата Мейбълин. Подарък (заедно с парфюм на Кристина Агилера Grinning). Довечера ще пробвам и ще снимам, ако искате.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Искаме.

# 698
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473

Това, че на двете очи стои различно, не е заради спиралата, миглите ми са по-извити на едното око, отколкото на другото. Връхчетата са заострени, без да са изкривени. Миглите са твърди. Като за първо нанасяне съм доволна, не съм я свалила още и не знам как е по тази линия. Хубава спирала за парите си (особено сравнена с Есенс), но за мен далеч не прави миглите така особени и чаровни като Шанел или ЕЛ.

Последна редакция: нд, 22 мар 2015, 00:04 от OnDiNe_

# 699
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169

Това, че на двете очи стои различно, не е заради спиралата, миглите ми са по-извити на едното око, отколкото на другото. Връхчетата са заострени, без да са изкривени. Миглите са твърди. Като за първо нанасяне съм доволна, не съм я свалила още и не знам как е по тази линия. Хубава спирала за парите си (особено сравнена с Есенс), но за мен далеч не прави миглите така особени и чаровни като Шанел или ЕЛ.
Страхотно ти стой

# 700
  • Мнения: 35 967
Оглеждах днес спиралите на Алверде, чудех се за зелената най-вече, но в крайна сметка нищо не купих. Имам от тях една хубава и една не съвсем, та не можах да се реша, нищо, че са евтини.

на алвереде не съм попадала на хубава спирала
нищо не правят освен да дадат лек цвят

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
OnDine, имаш толкова хубави очи Heart Eyes, че не виждам предимствата/недостатъците на спиралата Wink В интерес на истината, съгласна съм с думите ти  Peace

# 702
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
OnDiNe, добре ти стои спиралата  Grinning Очите ти са очарователни  Heart Eyes И миглите ти са в абсолютен синхрон - придават нещо котешко, магнетично, секси привлекателно..  Peace

Сподели, моля, как се държи спиралата при почистване!

# 703
  • Мнения: 1 436
+1 за всичко казано за очите ти, човек потъва в красота направо  Crazy Heart Eyes
За спиралата- придала е обем несъмнено, на лявото око в основата като че ли е малко по- clumpy от необходимото при теб, но предполагам, защото спиралата е съвсем нова. Ако опровергаеш трудното сваляне, отивам и си я купувам  Laughing

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
OnDiNe_  Hug  благодаря Simple Smile Мисля, че тази спирала - ти я украсяваш, а не тя теб Simple Smile Наистина съм те виждала с много по-хубави мигли с други спирали - не съм запомнила кои са Simple Smile

Имам чувството, че и със сажди да се намажеш - пак ще е хубаво  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт