Спирала за мигли - 10 тема

  • 71 510
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 519
OnDiNe, не съм те виждала с друга спирала, но тази ти седи добре.   Peace

Figs, от години ползвам спирали на Мейбелин и Макс фактор и до сега не съм имала проблеми с свалянето. Свалям ги с двуфазен дегримьор и единствената спирала, която ми е създавала проблеми ( макар да не беше водоустойчива) като ми се размазваше по целите очи, беше Волюм-а.  Sick

# 706
  • Мнения: 1 111
OnDine много ми харесва как ти стои спиралата. А за очите ти нямам думи  Crazy

# 707
  • Мнения: 1 436
kikamora Никога не съм ползвала спирали на Maybeline... На MaxFactor всичките се отмиват с вода с изключение на тази
https://maxfactor.co.uk/make-up-products/eyes/mascara/max-factor … me-impact-mascara

и по-точно 2рата стъпка, така нареченият 'лак'. Нямаше такъв ужас! Два дни ходих като ракун под очите- нямаше махане нито с двуфазен лосион, нито с чисто масло, нито с нищо! Приятелки споделиха същото, по-късно и тук във форума имаше препатили панди  Crazy
(държа спиралата да се отмива само с вода от миглите без никакво търкане, после минавам и почиствам с двуфазен лосион или масло-кокосово и т.н. други )

Последна редакция: сб, 21 мар 2015, 13:01 от Figs

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оглеждах днес спиралите на Алверде, чудех се за зелената най-вече, но в крайна сметка нищо не купих. Имам от тях една хубава и една не съвсем, та не можах да се реша, нищо, че са евтини.
на алвереде не съм попадала на хубава спирала
нищо не правят освен да дадат лек цвят
Ехх, да беше писала вчера, щях да си спестя поредното спирално разочарование Confused. А ако бях видяла снимката на Ондин Heart Eyes, щях и да знам какво да купувам.

Но понеже бързах, ето какво си взех
Скрит текст:
и какъв е резултатът

Голямо разочарование, толкова редки и сплъстени отдавна не бях виждала миглите си. Освен това не мога да рaзбера защо им казват удължаващи на тези спирали- аз никога не съм постигала по-дълги мигли точно с удължаваща спирала. Даже имам усещането, че изглеждат по-мизерно точно откъм дължина Tired

# 709
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
При мен Мейбълин-ската спирала се сваля по-трудно в сравнение с Ле волюм на Шанел например, с един и същ дегримьор Confused

# 710
  • Мнения: 2 838
 joy_r, явно разочарованието е пълно щом на снимката очите ти изглеждат тъжни  Heart Eyes милата   bouquet

# 711
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
Мда.. Джой.. все едно са ти мокри миглите  Confused  Laughing
Иначе, пак са ти хубави и дълги, вижда се най-вече на втората снимка  Heart Eyes но малко повечко туш за плътност е необходимо. Определено това не е твоята спирала.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета Hug
За първи път се включвам в темата  Simple Smile Аз ползвам спирала на Helena Rubinstein - Lash queen feline Extravaganza -доволна съм много. Нанасянето е добро, оставя миглите сравнително меки и има хубав аромат на мед  Flutter

# 713
  • Австрия
  • Мнения: 2 311

Добре дошла  Grinning

... и има хубав аромат на мед  Flutter

А! Е, това е особено съществено  Laughing Сори, шегувам се, но без лошо чувство  Hug

# 714
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
joy_r, явно разочарованието е пълно щом на снимката очите ти изглеждат тъжни  Heart Eyes милата   bouquet
Хех, голямо беше, да, ама опуленият поглед е от драскащият молив за водната линия Laughing. Спиралата определено НЕ препоръчвам. Даже и за съвсем лек грим не става, понеже сплъстява миглите.

Димс, на два пласта е, та туш си има в излишък. Просто е скапан Confused.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 85
 Laughing Вярно, че аромата не е най-важното нещо Blush....но пък има спирали,  които са с ужасен такъв и не мога си представя да си сложа това на очите  Flutter

# 716
  • Мнения: 3 096
Тази на Алверде е единствената ми спирала и твърдя! че е добра за ежедневно подчертаване на дълги, меки (много меки) и светли мигли.
Джой, ти си за черна спирала, така като гледам. И то не Алверде, а нещо конвенционално.

# 717
  • Австрия
  • Мнения: 2 311

Димс, на два пласта е, та туш си има в излишък. Просто е скапан Confused.

На два?!  Shocked

Хм..  Thinking Какво ще я правиш сега? Ако беше в моите ръчички, бих я пробвала в сресване на вежди - може пък да става за това  Laughing

Всъщност.. не е лошо инфо, LeMarrie  Peace Напротив. Особено за такива като мен, които не харесват деко-козметика с какъв и да е интензивен аромат. Мирис на мед, в случая, не е никак фатално  Simple Smile

# 718
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вежди не реша, та най-вероятно отива в кофата тази спирала Confused

Songes, зависи какъв ефект търсиш. Ако искаш почти да не се вижда, сигурно е ОК Алверде-то. Аз предпочитам да личи, че имам спирала, защото нося обичайно грим, който не е абсолютно нюд, плюс черен молив. Иначе миглите ми са и дълги, и много меки, но това не им помогна да се разберат с толкова "натурална" спирала.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 2 483


Тази мирише на какао  Flutter Crazy Още я тествам, но е с фантастична четка (особено, за който, като мен страда за Мастерпийс на Макс Фактор) и много приятен туш. Страхотна е засега, но не смея да я хваля много, че ми е нова..

Общи условия

Активация на акаунт