Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 407
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 050
Днес заведох малчо на ясла за първи път, много ми е притеснено. Не съм спала и имам главоболие. За капак се изпокарах с госпожата, защото отказах да го взимам на обяд. На работа съм. Тя ме убеждаваше, че детето щяло да изпадне в стрес поне за един месец напред (не знам как го изчисли). Минала съм по този път вече с голямото дете и за мен това е най-правилния начин да свикне детето. Надявам се всичко да се нареди добре.
Желая ви успешна седмица и много радости през новата година!  bouquet

# 46
  • Мнения: 15 032
Добро утро и честита нова година! Да сте здрави, да сте щастливи и да обичате!
Прочетох за нова работа, дано е на късмет, беба.
Видях малката Снежанка на Онна, прекрасна е.
Жаки, оздравявай бързо, моят син също кашля, докторът каза, че няма проблем, гърдите са чисти, но днес не го пуснах на ясла, макар да няма други симптоми. След две седмици почивка очаквам рев и ужас, когато отново тръгне, нищо, че ми обясняваше вчера как обича Мими от яслата и как пееше песнички за нея.

# 47
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Да се запиша и аз при кандидат-бабите  Crazy

И да стисна палец за всички нуждаещи се от късмет  fingerscrossed

Станахме нормално тази сутрин, ама с тоя нос и гърло... така съм се изприщила - с един огромен херпес на горната устна, стига до носа Tired

# 48
  • HH
  • Мнения: 3 257
Добро утро. Остсна ми още седмица тук и още не съм си починала. Някой , който е в София ще сподели ли дали вали сняг ? При нас отново вали  Twisted Evil

# 49
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Днес заведох малчо на ясла за първи път, много ми е притеснено. Не съм спала и имам главоболие. За капак се изпокарах с госпожата, защото отказах да го взимам на обяд. На работа съм. Тя ме убеждаваше, че детето щяло да изпадне в стрес поне за един месец напред (не знам как го изчисли). Минала съм по този път вече с голямото дете и за мен това е най-правилния начин да свикне детето. Надявам се всичко да се нареди добре.
Желая ви успешна седмица и много радости през новата година!  bouquet
И си абсолютно права. Директорката на яслата тук абсолютно забранява взимане на обяд. Децата така ще очакват всеки ден да ги вземат по това време и ще бъдат още по- разстроени. Трябва наистина много да плаче, да не могат въобще да го успокоят, за да се обадят да вземеш детето на обяд.
Онна, страхотна снежанка Simple Smile Де ти е жива и здрава Simple Smile
Антигона, успех в изпитите!
Аз съм крайната бабичка до Нино!

# 50
  • Мнения: 2 658
Да кажа за сутиените от предната тема. Преди години бях поръчвала от френско и пристигнаха с удължители, без да беше упоменато.
Предполагам, че вече ги произвеждат с по-малка подгръдна обиколка и по-големи чашки, заради пластичната хирургия. Laughing Който иска да си купува допълнително удължител.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро. Остсна ми още седмица тук и още не съм си починала. Някой , който е в София ще сподели ли дали вали сняг ? При нас отново вали  Twisted Evil
Не, не вали. Слънчево е, но студено. -1,5 градуса показва термометърът на терасата.

Благодаря за милите думи, момичета Hug

# 52
  • Мнения: 2 136
Добро утро и успешна седмица.
Снежанката е прекрасна и се е вживяла в образа  Simple Smile
Нещо ме е налегнала скука и мързел. И реших да уча. Отново. Сега съм се насочила към Инженерна екология или Инженерни технологии и опазване на околната среда. Някой има ли представа имат ли приложение тези дисциплини.
И асансьорът ни не работи от 5 дена. А живея на 8ми етаж. Поне за крака тренирам тези дни, че поне по 2 пъти дневно слизам и се качвам.

# 53
  • Мнения: 270
Добро утро! Искам да ви споделя, че преди половин час случайността ме сблъска много буквално с ужасно красива дама. Слязох до магазина за да купя мляко и цигари и на ледената пързалка съставляваща тротоара пред входа на блока, едно пркрасно създание направи пирует на който любимата ми Нанси може да завижда. Аз бях потънал в размисли върху менюто за закуска и не реагирах преди въпросната дама да политне върху ми докато се разминавахме. Секунда по-късно бяхме на земята. Аз по гръб, дамата върху ми.
Спестявам ви подробностите около разговора ни и само ще се похваля, че утре вечер ще излезем на по питие. newsm68 newsm68 newsm68

# 54
  • Мнения: 12 992
Едвам осъмнах, всяко мускулче ме боли и кожата, такова чудо за пръв път ми се случва, чакам мъжът ми да стане и да търсим лекар, не са добре нещата.
Онна, много е красива Снежанка:)

# 55
  • Мнения: 4 199
Онна, това Емма ли е? Ама тя е просто  разкошна! Ние още не сме ходили до градината, да видим моята Снежинка дали има окачени снимки. Снощи легнах в 8 и станах в 8, аман от болести вече, но ми е важно детето днес какво ще чуе пустата слушалка. Лека да е първата работна седмица, и здрава!

# 56
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Едвам осъмнах, всяко мускулче ме боли и кожата, такова чудо за пръв път ми се случва, чакам мъжът ми да стане и да търсим лекар, не са добре нещата.
Онна, много е красива Снежанка:)
Жаки, мила, отивай бързо на доктор. Майка ми така се влачи, докато накрая направи обструкция, от там Бърза помощ и в болницата. Вирус ли е, какво е, отвратителен е!

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добр'утро....бабКи  Crazy
К'во сте се разработили,нали СМЕ баби, идвайте на седянката  Mr. Green
Голяма тревога ме беше обзела и мен да не опущиме училището, та снощи се надупихме с младежа да спим още в 22 ч. Лошо го свиквам аз, знам си-топля му дрехите на парното, слизам да припаля колата,че да не е клинч. Ще ме кълне снахата много,сигур  Whistling Ама,тъй е-една Райка на майка като е.....

Да кажа аз, че в събота сме канени на сватба,ама по моя край-Добрич. И тъй ми се е доходило. Хем казах,че няма да ходим  newsm78 Ама ми се тропа,бе. Моите-родителите ми и сестра ми със семейството си, ще ходят.Те са си тамошни. Пък ние да се вдигнем в тоя клинч от София-та...Проверих самолетните билети до Варна. Скъпички са ми. Не ми се шофира толкоз път за 2 дена. МъжО е на турнир, не го броя. Остава да се накачулим на спалния влак с младежа, ама той пък не ще. Пфу, ще изпусна ихнята пак  Crossing Arms Ще видя дали няма да уговоря дЕтето,все пак, въпреки, че ... си е зор едната вечер натам, сватба и другата вечер наобратно. Та,тъй, де понеделнишки къхъри.
 
Джубокс,  Crazy, каква си хиенка. Как си налазил каката от заранта  Mr. Green

Успех на беба2 с новата работа!

Болните майки/бабки и деца да оздравяват!

Лека и спорна седмица на всички!

# 58
  • Мнения: 270
GeNa Нищо не съм налазил, бях съборен изневиделица. Аз съм свикнал жените да припадат по мен, но в случая бях изненадан. It's good to be me, както се казва.

# 59
  • София
  • Мнения: 23 096
Добро утро!  Grinning

Тази сутрин мислех, че ще е голяма драма ставането ни, но в 7,00 ч. бяхме на крак, без мрънкане.
Не бяхме гледали Аватар и снощи с мъжа ми му се насладихме. Много хубав филм.  Heart Eyes

Вчера от ИКЕА накупих всякакви видове кутии за прибиране на играчки и чудо - разхвърганията изчезна като с магическа пръчка. Как сме карали досега без такива кутии, не знам!

От днес съм на диета. Вчера в ИКЕА ми се сцепиха едните дънки и заминаха на боклука.  ooooh!

На болните - да оздравяват! И се стягайте, че времето пак отива на -15 градуса.  cold

Искам да е топло пък!   Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт