Прически за малки мъже

  • 21 104
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 485
И моя син има такива завъртулки отпред и отзад на косичката, дали ще се оправи с подстригване, той е още малък, но и баща му каза, че косата му ще стърчи от тях, като порасне

# 76
  • Мнения: 1 630
Klarheit, неприятни са тези завъртулки, но оправия има- нашият татко има такива (малката от него ги е наследила  Laughing), той се подстригва или много, много късо, за да не стърчат или оставя маааалко по- дълга коса, за да натежи косата и да не стърчи. Лошото е, че стърчи при по- средна дължина. Т.е. решението е или много късо или дългичко. Славо Богу на ММ всичко му ходи  Heart Eyes Но с малката не знам как да се оправя. Как да я заведа на фризьор, ми е тъмна Индия...  ooooh!

# 77
  • Русе
  • Мнения: 5 347
**Elly** имаш вариант ти сядаш на стола детето в теб, носиш му нещо любимо или си харесва шнола, гребен - нещо от салона да разглежда. Казваш, че отивате да ставате красиви примерно.
Аз имам син отначало така го водех, имаше 2-3 пъти, в които не искаше и така - тогава подстригвах вкъщи с машинката. Никога преди това не съм го правела - нямам опит, слагам приставка 2-3 номер и така. Става равномерно без дупки.
Сега водя детето в салон с детски стол кола - сам сяда, изпълнява инструкциите на фризьорката, кара колата или разглежда, задължително сам се чисти с четката и се пръска с вода в очите  Mr. Green
Фризьора е от значение - има по-нервни хора просто. Аз съм го водила все при жени майки и това помогна може би. На 3г. и половина е, подстригвам откакто стана на 1г./имаше страхотни къдрици/ на всеки 2 месеца горе-долу.

# 78
  • Мнения: 1 630
Благодаря за съветите, даже днес говорих с моята фризьорка и тези дни ще направим опит   bouquet 

# 79
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Успех в начинанието   bouquet

# 80
  • Мнения: 4 765
**Elly** имаш вариант ти сядаш на стола детето в теб, носиш му нещо любимо или си харесва шнола, гребен - нещо от салона да разглежда. Казваш, че отивате да ставате красиви примерно.

Аз не бих практикувала сядане в стола заедно с детето - 1) чисто психологически, това, че гушваш детето, за него е сигнал, че има някаква опасност (това го научих от един детски фризьор) и 2) ставаш цялата в коса и чистенето после е трудно (това от собствен опит).

Пробвай с портативно ДиВиДи или таблет - при нас последните два пъти сработи. Ще видим следващия месец - отиваме на ски и мисля да изпробвам някой фризьор в Самоков  Laughing

# 81
  • Мнения: 1 326
Миналата седмица постригахме малкото и мина мина много по-добре от очакваното. Стоеше в мен, даже не му махнахме якето(шушлеково), за да не стане целия в коса( наметалото нямаше да го държи). В началото се опитваше да се съпротивлява, но нещо се отказа, и що годе стоя мирно в мен.
Има надежда за него!  Grinning Да видим баткото след месец-два  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт