Име за момиче с хубаво значение

  • 24 423
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 44 229
Елиза, Тереза и Лариса от последните...

# 91
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Честно казано Тамара и Аделина хич не ми се връзват на мен...ама на мен де.. Simple Smile
Първото ми звучи студено и горделиво,а второто е много меко и има добра вибрация  Peace

# 92
  • Мнения: X
Днес дадох списък с имена на мм.-Дамяна,Магдалена,Михаела,Тамара,Елиза,Мариета,Тереза,Мериан,Каролина,Лариса.Първото,което огради беше Тамара.Ми не знам защо пък и на мен много ми харесва.Други,които  му харесват са Елиза,Тереза и Каролина.Последното знам,че му е фаворит,но аз нещо не си падам по идеята да се римуват имената ба децата.Той добави и Калия.

От изброените ми харесват Михаела, Тамара, Елиза и Калия.
И Магдалена не е лошо, но другите.. не ми допадат.

Ние се бяхме спрели на Тамара, ако нашето е момиченце, но се отказах от него.

# 93
  • Мнения: 725
Тереза много ми харесва и на мен, Тамара беше любимото ми име като малка Blush Иначе Лариса звучи аристократично и някак царствено Sunglasses Радвам се, че ви е харесало

# 94
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Първата асоциаия, която ми навява името Лариса е за рускня, яко жулеща водка  Mr. Green
Не ми харесва.

# 95
  • Мнения: X
 hahaha
И аз така. Лариса и Мериан си представям лелки с червено червило.

# 96
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
hahaha
И аз така. Лариса и Мериан си представям лелки с червено червило.
Задължително е червилото  Twisted Evil
Sisi, честита лентичка Hug Hug
Леко бременеене ти пожелавам  Heart Eyes

# 97
  • Мнения: X
Благодаря.  Hug

За момиченце бяхме избрали Тамара или Мона, но май и от двете се отказах.. и аз съм в търсене на име сега с Т или М, но има време.  Wink

# 98
  • Мнения: 4 255
Диди,не,не знае какво е бебето.Бях направила и списък с мъжки имена.

# 99
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Лариса на мен ми звучи като Кума Лиса, иначе аз нямам проблем с руските имена и ми харесват, не си представям водки и червила.
Тамара е интересно, хубаво име, аз обаче го свързвам с една италианка (груба на външен вид) и не бих си кръстила мое дете така. Иначе ми харесва много и гледам, че набира популярност.
Виолета? Flutter

# 100
  • Мнения: 4 255
Аз не знам къде го чух това Тамара,но някак ми легна..Не го свързвам с нищо.Даже не знаех,че е руско.Елиза и Калия ми харесват.Ще мислим още,де.

# 101
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Руми сложи името Тамара към вашите имена.Как ти се струва?А тм да не се спрял на него,защото е с неговата буква  Grinning.Интересно ми е за момче на кое ма се спря?

# 102
  • Мнения: 4 303
Аз не знам къде го чух това Тамара,но някак ми легна..Не го свързвам с нищо.Даже не знаех,че е руско.Елиза и Калия ми харесват.Ще мислим още,де.
Знам,че не аз съм човека,който ще определи името на детето ви, но от  предпочитаните нито  едно не ми харесва и по добре да е момче!
Преди гонини наши приятели нямащи деца около 9 г очакваха дете. Спор за името няма според бащата, защото той решил имената на родителите му 1:1: Ако е момче на баща му Александър,ако е момиче Добринка. Ей,колко му се моли жена му някакви вариации поне с Д, но човекът непреклонен защото всички Диани,Даниели и тем подобни били ...........
Та тогава искрено им пожелах дано да имат момче. Тогава Александър не беше толкова често срещано. На дядото му казваха даже Сандьо, а на малкия Сашко.

# 103
  • Мнения: 4 255
Не,не е за това,Ани.Той даже иска да е с П,на баща му,но той е починал,а аз знам,че не се кръщава на починал.Иначе за мъжко се спря на Йоан,Самуил,Илин,Цветозар,Кристиян.

Тамара,до моето не знам дали звучи хубаво,но до бащиното и фамилното,които би имало,ще е добре.

vasq_5,пожелай и на мен момче Laughing

# 104
  • Мнения: 4 303
Знам,че не аз съм човека,който ще определи името на детето ви, но от  предпочитаните нито  едно не ми харесва и по добре да е момче!
подаръче Аз съм ви го пожелала по горе, но от все сърце ви го желая още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт