„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 693
  • 793
  •   1
Отговори
# 45
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Маме благодаря за темата!  bouquet
Моите фаворити за вечерта бяха Фицата, Маца и Ненчо.  Peace

# 46
  • Мнения: 780



Нали някой искаше Азис от Гръцкото като Две капки вода. Ето.

# 47
  • Мнения: 5 363
Та да си кажа и аз:
1. Ненчо - една от приятните изненади за тази вечер. Идея си нямах как пее, а и в женски образ точно в началото ми беше доста съмнителен, но изпълнението му беше страхотно, а и се забавлявах с него.
2. Нона - ужасно фалшива беше. Като чух как журито я хвалеше и се зачудих аз ли съм сбъркала или то е оглушало.
3. Криско - общо взето средна работа. Очаквах да извади по-развален испански и английски.
4. Маца - невероятно превъплъщение, нямащо нищо общо с имитацията на ABBA.
5. Филип - моят фаворит за тази вечер. Като си "изтегли" PSY от бутона на късмета, го отписах тотално. Дори очаквах имитацията му да е по-зле от тази на Алекс Кожухаров от първия сезон. Изигра го 100 пъти по-добре, изпя го 100 пъти по-добре и го изтанцува 100 пъти по-добре, а и се смях 100 пъти повече.
6. Джуджи - беше доста зле, но това си се очакваше.
7. Жана - с риск да си навлека нечий гняв ще кажа, че не беше чак толкова зле. В това шоу Фреди са го имитирали и по-зле, да не изброявам имена.
8. Азис - знаех си, че може да пее, но не очаквах да извади такъв глас. Определено бях изненадана от изпълнението му, май наистина ще покаже ново лице в това предаване.
Аз ще се присъединя към разочарованието от Гъмов. Силно се надявам повече да не канят участници за жури. Особено се дразня на клишираните реплики "Знам какво е", "Минал съм вече през това" и прочие Tired Оценките на журЕто ще ги оставя без коментар, както и за избора на Филип къде да дари 1000 лв, които спечели.
Относно превъплъщенията за следващата седмица: горко им на Нона, Криско и Филип. А колкото до повтарянето, на мен не ми е проблем това, че въртят едни и същи изпълнители, а че въртят едни и същи песни. Примерно група Трик и Етиен Леви само една песен ли имат, че я въртят отново? Или пък толкова ли малко песни има Тина Търнър, че отново ще слушаме Proud Mary? Tired

# 48
  • Мнения: X
Моите фаворити - Азис, Филип и Ненчо  Grinning Харесвам и Маца,но нямам право на четвърти глас .

Останалите абсолютни дървета. За Жана не бях с такова мнение, сега ме разочарова. Нона - пълна скука. Криско и той. Що така бяха оклюмали, не се забавляваха, сякаш бяха на най-важното състезание в живота си.  Thinking

# 49
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
Ненчо Балабанов има съвместно представление с Поли Генова, мюзикъл, мисля, че се казваше "Аладин". newsm78 Дори мисля, че пее в много детски анимации.

# 50
  • DE
  • Мнения: 9 068
Водещите бяха страхотни днес. Участниците половината започнаха много добре, другите не чак толкова, но това бе очаквано.
А журЕто пак си пее старата песен на нов глас. Колко трудно било, колко са работили и дъра-бъра  ooooh!
И пак започват да се отнасят тендециозно с дадени участници. Сипят суперлативи за некадърни и посредствени имитации или режат добре справили се  Tired

Обаче ние много се забавлявахме. До живеят водещите  newsm18 Скечовете им се получиха. Почти си личеше кога не спазват сценария  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 265
Ненчо ми е фаворит Peace .

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Фицата,Азис и Жана за тях гласувах.

# 53
  • Мнения: 3 024
Хареса ми старта, превъплъщенията бяха добри, грима - по-добър от миналогодишния /поне за сега/, водещите - големи смешници, винаги се смея на простотиите на Рачков от сърце Joy

Моите фаворите бяха Фицата - според мен си изпълни всичко за формата - прилика, имитация на тялото, пя добре, направи шоу, Маца - ами всичко ми хареса - и глас, и тяло, и интерпретация, Азис - справи се с маниерността на Лили много добре, изпълнението му беше страхотно и изобщо не съм се заслушвала в орнаментика, нито съм я приравнявала дали е с чалгаджийско звучене или не...

А победителят има право да дарява парите за каквото си иска, защо в някои от тези тука ми прозвуча завист ли, вечното българско оплюване... че пък и щяло да бъде само за групата на детето му - ами може да има пари и за 2-ри, ирония за гуми - ми що не - за колата на някой дом... Такава ни е държавата - вече и купуването на климатик и гуми закъде си може да се превърне в благородна кауза.

# 54
  • Мнения: 13 291
Изгледах го на запис и ми хареса 50/50. Абсолютен фаворит - Азис. Другите двама от анкетата гласувах за Фицата и Маца. Нона, Джуджи и Жана ги превъртях.  Confused Всъщност водещите са ми фаворити.  Wink Peace Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 27 188
Филип изби рибата, направи шоуто на вечерта. Simple Smile
Азис извади невероятен глас

# 56
  • Мнения: 8 227
Аз не можах да го гледам и сега ще наваксвам. Дано е било толкова интересно, както коментирате. Ама много дълго, 3 часа!

# 57
  • Мнения: 2 356
Благодаря за темата  bouquet  Гласувах за Ненчо,Маца и Фицата.

# 58
  • Мнения: 324
Благодаря за темата!  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 227
Не ми хареса старта, май очаквах повече  Simple Smile
Всички участници, без Ненчо, ми изглеждаха сковани, сякаш не се забавляваха.
Фаворити от първото шоу за мен са Филип, Маца, Азис и Ненчо.
Джуджи и Криско показаха скромни възможности.
Жана не ми хареса.
Нона - пълен провал. Знаех, че има особен глас, но не подозирах, че не може да пее... Беше ми много трудно да я слушам и гледам.
Журето няма да ги коментирам, по-добре да спрат да им дават думата Simple Smile
Водещите спасиха първото шоу, много се забавлявах с техните изпълнения

Общи условия

Активация на акаунт