„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 712
  • 793
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата. Харесах Маца, Ннечо и Фицата, Азиз пя добре, но не ме впечатли чак. Много фасон, много чудо. Ще видим Peace Чакам ги с нетърпение отново, другото е без значение Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 8 148
Усещам, че Ненчо ще ми стане фаворит Grinning

# 62
  • Мнения: 24 516
Усещам, че Ненчо ще ми стане фаворит Grinning
Снощи се справи невероятно! Но не съм гледала Азис, само четох коментарите ви, че са го порязали.
Филип е спечелил и парите отиват за климатик в ДГ на дъщеря му, ли?!

# 63
  • Мнения: 8 547
Филип, Маца и Ненчо, много ми харесаха. Азис не, така къдреше песентта.... Не мисля, че ще се справи със Слави Трифонов

# 64
  • Мнения: 4 864
Как се казва песента,която Азис изпя?

# 65
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
На Джуджи трябва да й се признае обаче, че е перде! Да излезе пред цяла България да пее, без да има каквато й да е певческа подготовка и сред професионалисти, защото всички участници, малко или много са пели някога, някъде, еми иска се кураж и за това  Peace
Например аз никога, за нищо не бих го направила, и по- добре де, за околните  Twisted Evil

Карола , Ветре, клех те. цък

Много, много обичам Лили и бях предубедена, за това как ще се справи Азис, но бях изненадана- приятно. Истината, обаче е, че са избрали такава песен, която си е точно в зоната на комфорта му. Мисля, че и със Слави ще е добре, плюс, че ще е голям смях!  Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 864
Благодаря!

Истината е,че снощи си имаше изненади и макар,че беше нагласен бутона чухме някоя и друга различна песен. ДОри и Лили Иванова, която бяхме чували достатъчно пъти беше един вид изненада. Но Някой скечове бяха в повече. На пример не разбрах за какво ни бяха на сцената Мария Илиева и Любо Киров? Искаха за една вечер да направят толкова много неща и на първия час да започнат с "нямаме време,нямаме време".

# 67
  • София
  • Мнения: 2 411
И аз да се включа ама темата многоооо напреднала  Laughing Изпуснах оценките на журито, обаче най се изкефих на Ненчо и Филип - бяха забавни, свежи и непринудени  yes
Обаче Азис  newsm78 #Crazy Може и да е пял правилно, силно и т.н., но не ми хареса, че пак влезе в оная превзета роля. Като ги канеха беше много готин, донякъде мъжкар и очаквах да продължи и на сценат така. А той пак с това мигане и превъзнасяне no no no Нали ужким щял да се покаже в друга светлина, каквато го знаят само малък кръг хора бла бла бла smile3555
Но да видим как ще се развият нещата - все пак това е само началото.
Между другото от Жана очаквах по-силно и въздействащо изпълнение, ами изглеждаше като на ученическо прослушване  Sad

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 395
Благодаря за темата  bouquet

Гласувах за Ненчо, Маца и Фицата - те най-много ми харесаха снощи.
Азис си звучеше като Азис Rolling Eyes
Очаквах Жана да е по-артистична, а ми се видя голямо дърво и страшно притеснена - сякаш излиза за пръв път на сцена!
Джуджи изглеждаше доста добре с тъмна коса, като пеене не се справи, но беше по-добре от Нона.

С нетърпение чакам да видя Криско като Михаела Филева hahaha

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Благодаря за темата!
Гледах снощи.Хареса ми.Добре че са водещите.
Не очаквах такова пеене от Нона.Направо ми се искаше да изключа звука.

# 70
  • Мнения: 1 384
Влизам директно с бутонките.
Значи, МХ да не ми се пени толкова, защото Азис си е чалгар и точка. Ама шял бил да пее друго, не чалга. Знаем, но това не променя факта, че не желая да го слушам как пее Павароти, Лили Иванова, или Бионсе. Може да има глас, но глас за чалга. Вчера не можа да избяга от това, на няколко места се прокрадна чалгарксото треперливо гласче. Това трудно се избива, трябват две години тренинг на гласа, за да го изчисти.
За мен добре се справиха:
1. Маца, въпреки непопулярната за масата песен;
2. Ненчо;
3. Жана, въпреки, че и нейния глас не успя да покрие Фреди, а си беше тя на доста моменти;
4. Фицата не ме грабна заради песента, но добре се справи;
Нона и Криско-предвидими. На Нона гласът е характерен, също с едни трели в него, неподходящ за имитации, а Криско не може да пее особено, на него му трябват песни с речтатив -да говори повече и да ръкомаха. Всъщност Нона не е точно певица. Опита се навремето да пее, но не и се получи.
Джуджи беше зле милата, също очакваемо за мен. С това пискливо гласче да пееш Йорданка Христова, поне като на Мая миналата година да и бяха дали Е. Пиаф или Ч. Чаплин.

# 71
  • Мнения: 2 009
Моят глас в анкетата отиде за Маца,Азис и Фицата. Аз пък харесвам и винаги съм харесвала Азис( не казвам творчеството му). За мен той е артсист и перфектно влиза в образ. Какво толова го хулите за имиджа му. Нима Мадона като пя полугола,разпъната на кръст,или Лейди Гага,облечена в рокля от месо,са пи-малко скандални. Или за тях може понеже за световни звезди

# 72
  • Мнения: 1 384
Не го хуля.
Казвам, че вчера НЕ влезна в образ.
Освен да се опитва да пърха с мигли, друго за образа не направи.
Пеенето му бе издайническо с трелите, които се прокрадват (да изкорениш чалгата от гласа си за раз е мисия невъзможна, па нека пее Павароти).
Къцко в миналото предаване се справи в пъти по-добре от невероятно артистичния Васил от Костинброд.
Мадона си пее Мадона, не се прави, Азис да си пее чалгата в клубчетата.

# 73
  • Мнения: 11 497
В следващите предавания мисля Нона и Джуджи директно да ги пропускам.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 945
Сега да попитам - Криско щял да имитира Михаела следващия път - с брада или без брада ще я имитира, че ми е интересно. Да не стане нещо като Сарфаладка Наденицова.

За дивана. Понякога тоалетите и гримовете не позволяват на един диван да се съберат 4 души и затова снощи бяха добавили още 2 бели стола.

Се си мислех, че аз слагам най-много захар в кафето ама Мархараджата снощи го утепааа с тая кофа.  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт