„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 748
  • 793
  •   1
Отговори
# 75
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061

Се си мислех, че аз слагам най-много захар в кафето ама Мархараджата снощи го утепааа с тая кофа.  smile3521

 hahaha hahaha hahaha
Направо бяха уникални с това кафе!! Много се смях.

# 76
  • Мнения: 1 350
Аз пък съм много против това жени да се преобразяват в мъже ,а мъже - в жени  Tired
Айде ,по един път на сезон - може .Но ми идва в почвече.Криско - Михаела Филева! Кому е нужно  ooooh! Ясно е ,че колкото и да го гримират ,на глас няма шанс да го докара.Жана снощи се измъчи с Фреди.Грим - добре ,пеене - дорбе ,ами тя си е жена ,няма нито стойка ,нито капчица от Фреди в нея...Защо измежду хиляди певици ,тя трябваше да имитира мъж ?Наистина не разбирам.Нито ми е смешно ,по-скоро жалко.Нона другия път - Етиен Леви Confused И какво щее стане ?Нито ще пее кат него ,нито ще успее да танцува ,в повечето случаи тази мисия е обречена.Единствената успешна трансформация жена - мъж е на Стефания Колева - Алис Купър.Всичко друго е излишно и няма смисъл някак....
Спомних си  от миналия сезон Иво Танев като Марая Кери.Не ,не ми беше смешно.

# 77
  • Мнения: 1 050
Гласувах за Филип, Маца и Ненчо. В този ред снощи най ми харесаха. Азис се справи добре, но ми удряше на чалгичка малко. Но той явно не понася критика и какви муцки правеше с присвити устенца Simple Smile Като цяло ми хареса концерта и мисля, че и занапред ще им се получават нещата, ако няма сърдити де. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 279
Гласувах за Филип, Маца и Ненчо. В този ред снощи най ми харесаха. Азис се справи добре, но ми удряше на чалгичка малко.

+1

# 79
  • Мнения: 811
Скрит текст:
Аз пък съм много против това жени да се преобразяват в мъже ,а мъже - в жени  Tired
Айде ,по един път на сезон - може .Но ми идва в почвече.Криско - Михаела Филева! Кому е нужно  ooooh! Ясно е ,че колкото и да го гримират ,на глас няма шанс да го докара.Жана снощи се измъчи с Фреди.Грим - добре ,пеене - дорбе ,ами тя си е жена ,няма нито стойка ,нито капчица от Фреди в нея...Защо измежду хиляди певици ,тя трябваше да имитира мъж ?Наистина не разбирам.Нито ми е смешно ,по-скоро жалко.Нона другия път - Етиен Леви Confused И какво щее стане ?Нито ще пее кат него ,нито ще успее да танцува ,в повечето случаи тази мисия е обречена.Единствената успешна трансформация жена - мъж е на Стефания Колева - Алис Купър.Всичко друго е излишно и няма смисъл някак....
Спомних си  от миналия сезон Иво Танев като Марая Кери.Не ,не ми беше смешно.
В предаването си е заложено, а и в договорите им го пише: колко песни на чужд език, колко "женски" за мъжете и обратното. Peace

# 80
  • Мнения: 7 201
Не съм гласувала, но да си кажа, че и моите фаворити са Фицата, Ненчо и Маца.
Най-доброто попадение на продуцентите - според мен.
Джуджи и Нона не се справиха кой знае колко, но пък ми харесаха като брюнетки.
Жана и Азис ги проспах, но сега ще се поправя. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 308
Това си е заложено в оригиналната идея за предаването. Това, че на някои им се падат неподходящи образи от другия пол, не значи, че съвсем не трябва да се прави.

# 82
  • Мнения: 1 384
Няма как всички да са перфектни имитатори като глас - това все пак не е по поръчка, тук се намесват природни дадености. Жена да пее с мъжки глас и обратно-иска се специфика, особеност на гласа, възможности.
Затова се оценява и грим, и игра. Артистите като цяло са музикални хора, някои доказаха, че имат и повече глас от певци в различните формати. Затова е интересен сбора от различни хора, с различни дадености и как се справят.
Един с едно ще се справи, с друго няма да успее така успешно. Една Жана няма как да се хареса като Фреди, няма предпоставката да се преобрази до толкова. Азис също. Те са специфични, нямат я онази универсалност. Затова на тях ще им се получават само образи, близки до техните оригинални дадености.
Вчера Хилда каза нещо-че е важно да умееш да пееш, защото необременен от това да се съсредоточиш да уцелиш верния тон, можеш да се съсредоточиш и в самото преобразяване-да го докараш и на игра/поведение. Ами не за всеки певец важи това. Да, и Жана и Азис пеят вярно, музикални са, имат слух, но са до там. Те носят собствена някаква енергия спрямо това, което правят, трудно ми е да го обясня с думи прости, но някак не подлежат на обработка, не могат да се въплътят в друг образ освен в собствения. Да, Жана може да изпее някои женски гласове от световната сцена, защото просто може да пее, но е пак тя. Та не винаги моженето да пееш само по себе си е предпоставка да се справиш. Например, в миналото предаване, една Стефания Колева, която не умееше да пее особено, се превъплъти в доста успешни образи.

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 10:50 от иванула

# 83
  • Мнения: 1 350
Добре де ,не помните ли първи сезон ,че първите 4 ,5 предавания жени имитираха жени ,а мъже - мъже ! После изведнъж на Албена Михова й се падна Браян Адамс и тя възклина - О ,мъж ! И оттам като се почна от 8 преобразявания - 4 жени ,4 мъже ,като задължително един чернокож  Sick Това мие  отврат на мен  Sick

# 84
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Това си е заложено в оригиналната идея за предаването. Това, че на някои им се падат неподходящи образи от другия пол, не значи, че съвсем не трябва да се прави.

аз не съм много съгласна, че им се "падат". Всичко предварително е решено и обмислено внимателно- от вокална, визуална и каквато щете още гледна точка.  Peace Работят голям съвместен екип, който внимателно обмисля всичко- къде да се получи наистина успешна имитация, къде пък да стане смях до скъсване  Peace

# 85
  • Мнения: 18 057
Филип, Маца и Азис са моите фаворити, май съжалявам, че в този формат никой не отпада до края и ще трябва да ги гледаме 3 месеца щем не щем някои  Confused

Водещите- те май са по- забавни от всичко останало  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 4 740
Миналата година Къци имаше интервю, в което беше казал, че от 12 образа по договор има определен брой от другия пол, определен брой чернокожи и т.н. То това е замисъла на предаването, да не би само в българския вариант да се преобразяват в друг пол или друг цвят на кожата?

# 87
  • Мнения: 453
Гласувам за Филип Азис и Маца. Най съм възмутена от Нона за изпълнението на песента на Индила, много се шашнах като чух журито и си помислих, че поне за начало гледат да не критикуват, а най лошо ми стана като Фънки даде 9 точки  newsm78 Не мога да разбера защо всички се възмущават от това къде ще дари парите Филип, то това си е негова работа, разбирам да каже, че ще си ги вземе вкъщи...  Grinning

# 88
  • Мнения: 2 009
Винаги съм харесвала преценката на Фънки относно пеене,но вчера просто ме остави без думи с тая 9ка...

# 89
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet

Страхотна вечер!

Ненчо беше неотразим. Преди шоуто не бях го гледала. Талантлива имитация.

Нона ужасно издишаше и фалшивеше.

Криско, неочаквано за мен, направи прилична имитация. Много по-добре от Нона.

Филип беше чудесно гримиран. Изпълнението, танците, гримът – всичко на 6. Тъпа песен – прекрасна имитация.

Маца – очарователна. Браво за нейното изпълнение.

Джуджи беше много добре гримирана. Трудно й се получава пеенето, но й е простено. Очаквах да е много зле. Хареса ми. Много й отива черна коса и гримът я правеше по-слаба.

Жана не ми хареса. Погледът на Фънки каза всичко. Браво за коментара!

Азис, както очаквах, беше страхотен. Като се абстрахирам от “творчеството” му,  човекът има страхотен глас и е много, много артистичен. Чудесен образ.

Зуека и Рачков ме разлепят от смях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт