Професионални серии за коса - тема 78

  • 60 830
  • 734
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Гледам, че говорите за ДПШ. Аз нямам и вече е време да се ориентирам да взема някакъв. Линдето много похвали този на Mediceuticals и смятам него да си взема.
Ох, ох, Линдето май ще им става фен, поне на този етап Crazy
Освен ДПШ, вчера за първи път си тествах и ш-на им за растеж с хидратация - ама страхотно грижа го усещам - чистота, свежест. Нещо с идването на хубаво време няма да имам толкова време за маски преди, ампули след (само разходки, разходки Mr. Green) и много се надявам с тези шампоани да съчетавам грижа за скалп с останалите им свойства.

Отделно искам да благодаря на Freya и Serpentine, с неколкократното им споменаване съответно на Велла лукс и двуфазния серум Липидум. Възхитена съм и от двете, вършат си работата чудесно. След маската велла+олиото им косата ми е мека, жилава, подредена, и ароматна, даже се завръщат позагубилите се от бременността вълни и чупки Heart Eyes Серума реших, че ще го ползвам след пълно изсъхване на косата, защото обичам да си слагам обичайните финиши на влажна коса. Значи толкова очебиен ефект не очаквах - сложих от серума само на последните 2 см. най-вече на последния пласт от косата, където има нацъфтяло и след като попи в косата краищата изглеждат като току-що подстригани Party Представям си колко ли добре откъм защита би бил за здрави връхчета. Flutter

# 271
  • Мнения: 211
На някоя да и се е появявал пърхут от еластисайзъра? И то от 1вото ползване още.... Sad

# 272
  • На точното място
  • Мнения: 298
Вивиан, много ти благодаря ,че сподели! Вече съм сигурна , че ще пробвам ФК  Simple Smile Видях , че Нутритермик/  Nutritive/имат серия за тънка коса - ти тях ли ползва? Все се притеснявам да не ми е много силна тази хидрат.серия, бях се загледала и по Олео Релакс, ама четох, че не подходяща за фини коси  newsm78

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 4 435
На някоя да и се е появявал пърхут от еластисайзъра? И то от 1вото ползване още.... Sad

Пак аз - където от каквото някой е пострадал, аз съм вътре  ooooh! Ползвах го 2 пъти - първият път със стимулиращата маска, с която беше в комплект - изгоря ми скалпа - не гъделичкащо усещане, за което предупреждават, а направо парещо и червени петна  ooooh! BTW и ампулите за стимулиране на фоликулите на Напура ми щипеха по подобен начин. Реших да дам шанс само на еластисайзера, той поне се маже по дължините само, но... на влажна коса - събрана в шнола и с шапка за баня отгоре - не знам какъв му беше досега със скалпа - пак сърбежи и лющене в последствие... Не знам каква е тази моята глава - 1 стъпка в страни и веднага реагира  ooooh! За протокола, постоях с еласт. малко повече от посочените 20 минути, може би 30...

Много ми се искаше да видя уау овлажняващия ефект, но уви - нито на главата ми понесе, нито косата ми изглеждаше кой знае колко по-различно след него. Ако може някой, който е ползвал и двата - Extreme и обикновения да сподели дали има разлика  Praynig С радост бих приела малка проба от Extreme да видя как ще ми понесе, да не го купувам ако ми пари на скалпа - ще предложа нещо в замяна  Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 119



[/quote]

 Протеиновия крем на Алтерна от хайверената серия, [/quote]

Вивиан да те питам, под протеиновия крем на Алтерна кой имаш предвид СС крема ли?

# 275
  • Мнения: X
Кой от двата продукта на снимката - Цимент Термик или Термото на Редкен не намираш ?

И маска на редхен златната за http://www.enzo.bg/redken/all-soft-procedura-za-sukha-i-krekhka/
тук е няма в наличност.
Пазаруваш ли от англ.сайтове ? Има я в няколко Peace

Белисима ,  Hug Hug Hug  , малко по-късно ще пиша отзив за кремчето на Керастаз
Jubiri , ето го протеиновият крем на Алтерна  Crazy

В Рибката не ми излиза Редкен като продавана марка,спряха ли да ги предлагат  Thinking

# 276
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 781
А утре чакам този крем, много ми е интересен да го сравня с  KEUNE SO PURE Laughing Laughing Laughing Simple Smile
http://www.keunehairshop.com/products/details/35

DELI22, ти си къдрава за връзване  Laughing
А забелязала ли си от кои маски/балсами къдриците ти са по-изразени. Напоследък всичко ми изправя чупките с изключение на една маска на Алверде  Rolling Eyes

Вивиан, можеш ли да кажеш кое даде жилавостта на косата ти. Здравина и хидратираност успявам да постигна, но тази жилавост още я бленувам.

vv88, "медицинска козметика" по принцип няма, но определението си се употребява масово за продуктите, продавани в аптеките. Фито не са лоши. Съдържат много растителни масла и екстракти. Ползвала съм преди много време техен финиш за суха коса Phyto 9 и ми хареса. Дори мисля, че повторих покупката.

danilu, това хидратираща серия ли е? Ще се радвам на отзиви  Peace

Не разбрах точно. Почетох малко, но не се разбира. Да наистина я закупих от аптека,защото косата ми имаше много "тъжен" вид, една такава без блясък. Сега е жива и мекичка! Уф! Май намерих моят продукт.

# 277
  • София
  • Мнения: 10 858
Брей, протеиновия крем са го увеличили с едно левче  hahaha
Аз го намирам доста силен, имайте го в предвид. Не съм ползвала цимента, може би е нещо подобно като сила  Thinking

Аник, ти правиш някаква алергична  реакция към еластисайзъра явно. Не знам, но вероятно ще е същата и към двата вида, едва ли се различават в съставките си, освен в концентрацията.  Sad

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
jb66 можели да ми кажеш маската на Redken All Soft хидратираща ли е или протеинова. Благодаря предварително Simple Smile
Ами аз съм новак все още  Embarassed
Уча се от всички Вас !
Видях в един клип ,че много я похвалиха и реших да си я взема и да пробвам .
Днес и в З.Р бях ,но там не я предлагат .
Утре ще заредят и чакат нова стока ,та ще скокна да видя какво ще дойде .

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Кой от двата продукта на снимката - Цимент Термик или Термото на Редкен не намираш ?

И маска на редхен златната за http://www.enzo.bg/redken/all-soft-procedura-za-sukha-i-krekhka/
тук е няма в наличност.


Пазаруваш ли от англ.сайтове ? Има я в няколко Peace

БелисимаHug Hug Hug  , малко по-късно ще пиша отзив за кремчето на Керастаз
Jubiri , ето го протеиновият крем на Алтерна  Crazy

В Рибката не ми излиза Редкен като продавана марка,спряха ли да ги предлагат  Thinking
И двата ги искам ,особено Цимент Термик и Редкен със златната капачка маската .
В англ.сайтове не пазарувам .Не ме бива ,а анг.ми куца.

# 280
  • Мнения: X
И двата ги искам ,особено Цимент Термик и Редкен със златната капачка маската .
В англ.сайтове не пазарувам .Не ме бива ,а анг.ми куца.
Цимент Термик е с нова опаковка,за това не го намираш  Flutter
ето го в Рибката , но го търси от утре  Laughing , в Арлен и в Ензо  Peace

Маската Редкен All Soft се предлагаше в Рибката,но както писах по-горе,сега въобще не виждам там Редкен като продаван бранд  Peace
Варианта е да дадеш опция "проследяване на наличност" в Ензо и да чакаш евентуално зареждане  Peace
ето я маската в Парфимо,но май е с нова опаковка  Blush

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 18:55 от Анонимен

# 281
  • Мнения: 318
Скрит текст:
На някоя да и се е появявал пърхут от еластисайзъра? И то от 1вото ползване още.... Sad

Пак аз - където от каквото някой е пострадал, аз съм вътре  ooooh! Ползвах го 2 пъти - първият път със стимулиращата маска, с която беше в комплект - изгоря ми скалпа - не гъделичкащо усещане, за което предупреждават, а направо парещо и червени петна  ooooh! BTW и ампулите за стимулиране на фоликулите на Напура ми щипеха по подобен начин. Реших да дам шанс само на еластисайзера, той поне се маже по дължините само, но... на влажна коса - събрана в шнола и с шапка за баня отгоре - не знам какъв му беше досега със скалпа - пак сърбежи и лющене в последствие... Не знам каква е тази моята глава - 1 стъпка в страни и веднага реагира  ooooh! За протокола, постоях с еласт. малко повече от посочените 20 минути, може би 30...

Много ми се искаше да видя уау овлажняващия ефект, но уви - нито на главата ми понесе, нито косата ми изглеждаше кой знае колко по-различно след него. Ако може някой, който е ползвал и двата - Extreme и обикновения да сподели дали има разлика  Praynig С радост бих приела малка проба от Extreme да видя как ще ми понесе, да не го купувам ако ми пари на скалпа - ще предложа нещо в замяна  Hug

Използвам ФК Xtreme еластайзъра и аз никаква допълнителна хидратация не виждам, а косата ми дори не е третирана. Не бих го закупила отново.

# 282
  • София
  • Мнения: 10 858
Скрит текст:
На някоя да и се е появявал пърхут от еластисайзъра? И то от 1вото ползване още.... Sad

Пак аз - където от каквото някой е пострадал, аз съм вътре  ooooh! Ползвах го 2 пъти - първият път със стимулиращата маска, с която беше в комплект - изгоря ми скалпа - не гъделичкащо усещане, за което предупреждават, а направо парещо и червени петна  ooooh! BTW и ампулите за стимулиране на фоликулите на Напура ми щипеха по подобен начин. Реших да дам шанс само на еластисайзера, той поне се маже по дължините само, но... на влажна коса - събрана в шнола и с шапка за баня отгоре - не знам какъв му беше досега със скалпа - пак сърбежи и лющене в последствие... Не знам каква е тази моята глава - 1 стъпка в страни и веднага реагира  ooooh! За протокола, постоях с еласт. малко повече от посочените 20 минути, може би 30...

Много ми се искаше да видя уау овлажняващия ефект, но уви - нито на главата ми понесе, нито косата ми изглеждаше кой знае колко по-различно след него. Ако може някой, който е ползвал и двата - Extreme и обикновения да сподели дали има разлика  Praynig С радост бих приела малка проба от Extreme да видя как ще ми понесе, да не го купувам ако ми пари на скалпа - ще предложа нещо в замяна  Hug

Използвам ФК Xtreme еластайзъра и аз никаква допълнителна хидратация не виждам, а косата ми дори не е третирана. Не бих го закупила отново.

Аз мисля, че точно това е причината да не виждаш ефект от него.  Peace

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Жана Много ,много благодаря !
Утре ще проверя в ЗР дали ще го заредят .Днес момичето ми каза ,че го нямат .
А  за Реткен я нямат ,защото имало слаб интерес и са я спрели изобщо Редкен не се предлага вече  в З.Р .
Ще чакам в Ензо ,дала съм заявка .

# 284
  • Мнения: X
Моля  Hug
Ако не я заредят в Ензо,вземи си я от Парфимо  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт