Колежки

  • 14 955
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 231
Няма тъмно, няма далечно, няма близко, няма кално, няма зимно, няма лятно.

Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.

Накрая реших, че домашният комфорт ми е много по-важен от комфорта на колежките.

# 76
  • Мнения: 182
На една от колежките и се наложило веднъж да иде някъде по спешност, та ММ нали е услужлив - закарал я е. Изобщо не ми трепна. Но ако прави такива неща всеки ден.. няма да се разберем.  Laughing #2gunfire

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.
Е, ако жената мрънка, се съобразяваш. Друг е въпросът що за човек е жена ти, че заради собствената си несигурност би поставила човек в застрашаваща ситуация. То сакън да не се качи в колата на мъжа й за 5-10 минути.........и то при положение, че е прекарала целия ден с него. Егати логиката.

Бих направила изключение от горното и бих се възпротивила мъжа ми да вози колежка, ако знам, че се опитва да флиртува с него. Ами да стои на студената тъмна спирка пачата  Crossing Arms

# 78
  • София
  • Мнения: 5 499
Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.
Е, ако жената мрънка, се съобразяваш. Друг е въпросът що за човек е жена ти, че заради собствената си несигурност би поставила човек в застрашаваща ситуация. То сакън да не се качи в колата на мъжа й за 5-10 минути.........и то при положение, че е прекарала целия ден с него. Егати логиката.

Бих направила изключение от горното и бих се възпротивила мъжа ми да вози колежка, ако знам, че се опитва да флиртува с него. Ами да стои на студената тъмна спирка пачата  Crossing Arms

Айде сега, застрашаваща ситуация. Laughing Wink
Като й е толкова застрашаваща ситуацията в тази работа, ами да си смени работата. Hug

Моя ако ще го играе такси за колежки, да си Оди при колежките. Mr. Green Щото не е като да няма таксита в тая държава...та мъжът ми да съвместява професията. Naughty

# 79
  • Мнения: 3 231
Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.
Е, ако жената мрънка, се съобразяваш. Друг е въпросът що за човек е жена ти, че заради собствената си несигурност би поставила човек в застрашаваща ситуация. То сакън да не се качи в колата на мъжа й за 5-10 минути.........и то при положение, че е прекарала целия ден с него. Егати логиката.
Бих направила изключение от горното и бих се възпротивила мъжа ми да вози колежка, ако знам, че се опитва да флиртува с него. Ами да стои на студената тъмна спирка пачата  Crossing Arms
Моя ако ще го играе такси за колежки, да си Оди при колежките. Mr. Green Щото не е като да няма таксита в тая държава...та мъжът ми да съвместява професията. Naughty
Стига бе! Ми това все едно жената слушам!!! Същите думи буквално! Simple Smile   Joy

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Popule, както споменах, мъжа ми работеше на околовръстното в близост до цигански квартал. Дали не е животозастрашаващо някой мангал да я задърпа. Голям мъж ще е този, който ще остави сама жена на тъмна спирка. Много колеги ходят и се прибират заедно на работа и дори си поделят разходите за бензин. Не виждам нищо лошо като сте в една посока да качиш някого. То по тази логика трябва да настояваш мъжа си да напусне работа, след като си толкова изплашена от въпросните колежки. Те по цял ден са заедно, ти за пет минути пътуване си се затръшкала. Не виждам логика.
Дали същото важи и ако става въпрос за колеги, а не колежки. Сигурно тогава няма проблем мъжа да го играе таксиджия. Ти ако беше на мястото на въпросните колежки, сигурно щеше да опустосваш жената на колегата каква е комплексирана и злобна, че не дава на мъжа ти да те закара.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 499
Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.
Е, ако жената мрънка, се съобразяваш. Друг е въпросът що за човек е жена ти, че заради собствената си несигурност би поставила човек в застрашаваща ситуация. То сакън да не се качи в колата на мъжа й за 5-10 минути.........и то при положение, че е прекарала целия ден с него. Егати логиката.
Бих направила изключение от горното и бих се възпротивила мъжа ми да вози колежка, ако знам, че се опитва да флиртува с него. Ами да стои на студената тъмна спирка пачата  Crossing Arms
Моя ако ще го играе такси за колежки, да си Оди при колежките. Mr. Green Щото не е като да няма таксита в тая държава...та мъжът ми да съвместява професията. Naughty
Стига бе! Ми това все едно жената слушам!!! Същите думи буквално! Simple Smile   Joy

 Joy Парен каша духа! Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 5 499
Popule, както споменах, мъжа ми работеше на околовръстното в близост до цигански квартал. Дали не е животозастрашаващо някой мангал да я задърпа. Голям мъж ще е този, който ще остави сама жена на тъмна спирка. Много колеги ходят и се прибират заедно на работа и дори си поделят разходите за бензин. Не виждам нищо лошо като сте в една посока да качиш някого. То по тази логика трябва да настояваш мъжа си да напусне работа, след като си толкова изплашена от въпросните колежки. Те по цял ден са заедно, ти за пет минути пътуване си се затръшкала. Не виждам логика.
Дали същото важи и ако става въпрос за колеги, а не колежки. Сигурно тогава няма проблем мъжа да го играе таксиджия. Ти ако беше на мястото на въпросните колежки, сигурно щеше да опустосваш жената на колегата каква е комплексирана и злобна, че не дава на мъжа ти да те закара.

Мъжът ми не е такси. Точка по въпроса.

Има си таксита, човек като иска, обажда си се и си го откарват по направлението. А ако не му харесва да си дава парите по таксита, щото се е заврял да работи на майна си Райна, да си смени работата.

# 83
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Е, и при мен имаше една дето като видеше мъжко очите й ставаха на понички. Не подбираше. Задяваше се с доста по-големи от нея включително и възрастни мъже. Гледахме я отстрани как си навърта кичури около пръста, докато им се умилква и й се смеехме на простотията. То и на мъжете им беше смешна как си го търси и спряха да й обръщат внимание. Даже им идваше досадна вече. На мен лично не ми пречеше, бяхме си и дружки. Grinning
П.С Не беше семейна.

Няма как да се дразня на такива случаи. Всеки да си живее живота, както му харесва.

# 84
  • Мнения: 280
Избива ме на присмех,когато жените тропат с краче на мъжете си с фразата "той да не е такси" Laughing
Би трябвало мъжете да са достатъчно зрели да се определят сами дали са "такси" или не.И явно проблем има само,когато пасажерите са жени.Какво пък толкова ще стане....Мъжете ви са големи хора,не са ви синове,да им набивате в тиквите какво им позволявате и какво не.Чудо голямо,че возил три пъти в месеца/примерно/ някого/не би трябвало да има значение дали вози мъж или жена/.

# 85
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Избива ме на присмех,когато жените тропат с краче на мъжете си с фразата "той да не е такси" Laughing
Би трябвало мъжете да са достатъчно зрели да се определят сами дали са "такси" или не.И явно проблем има само,когато пасажерите са жени.Какво пък толкова ще стане....Мъжете ви са големи хора,не са ви синове,да им набивате в тиквите какво им позволявате и какво не.Чудо голямо,че возил три пъти в месеца/примерно/ някого/не би трябвало да има значение дали вози мъж или жена/.
+ 1

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на мен са ми смешни такива жени, а мъжете им още повече, че се оставят жените им да мислят вместо тях.
Нищо против нямам, ако по път мъжът ми качи някого. Виж, ако някоя го кара да я вози извън негови маршрут, бих се подразнила от наглостта ѝ.
Мен също се е случвало да ме качат, добре, че имат умни жени и не правят такива панаири.

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 13:02 от Лилянa

# 87
  • Мнения: 5 347
Аз съм си най-добре. Мъж ми няма книжка, няма кола и си живея спокойно. Не , че е толкова стар за шофьор. Никога не е имал желание да кара, за разлика от мен.

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм си най-добре. Мъж ми няма книжка, няма кола и си живея спокойно. Не , че е толкова стар за шофьор. Никога не е имал желание да кара, за разлика от мен.
Тогава може него да го возят колежките.

# 89
  • Мнения: 46 526
Няма тъмно, няма далечно, няма близко, няма кално, няма зимно, няма лятно.

Когато и да съм возил колежки, жената (три различни в различни етапи от живота) все е мрънкала.

Накрая реших, че домашният комфорт ми е много по-важен от комфорта на колежките.

Не само жените реагират така. Забелязала съм, че и мъжете хич не скачат от щастие, ако жена им слиза от колата на един и същ колега всеки ден. Що ли така  Mr. Green

Няма нищо лошо при извънредни ситуации човек да бъде човек, но ежедневно увисване на врата на колега, независимо от същия или противоположен пол, ми говори за липса на възпитание.

Общи условия

Активация на акаунт