Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 802
  • 17 908
  •   3
Отговори
# 4 455
  • Мнения: 46 526
Форумът постоянно ме изхвърля, писна ми да въвеждам парола, за да пусна мнение. От телефон е особено досадно!
И не, не говоря за новата версия!

Сигнализирали сме на системните администратори от Нетера и очакваме разрешение на този проблем.

# 4 456
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Защо от ден-два получавам често грешка:

Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

# 4 457
  • Мнения: X
И при мен е така, както на компа, така и през телефона.

# 4 458
  • Мнения: 2 195
И при мен се появява грешка, проблем не съм имала с логване и писане на пароли.На старата версия съм на телефон и компютър.

# 4 459
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Грешката е от техническо естество и на сървърно ниво. Работи се по отстраняването.

# 4 460
  • Мнения: 3 050
Ползвам Новата версия на мобилен телефон с Андроид. Очаквах лично съобщение и реших да погледна аз какво съм написала, че не ми отговарят още. Прехвърли ме в старата версия и след като отидох на съобщения, едва тогава видях, че имам отговор още от вчера, но това по никакъв начин не ми беше обозначено в новата версия.

# 4 461
  • Мнения: 46 526
Ползвам Новата версия на мобилен телефон с Андроид. Очаквах лично съобщение и реших да погледна аз какво съм написала, че не ми отговарят още. Прехвърли ме в старата версия и след като отидох на съобщения, едва тогава видях, че имам отговор още от вчера, но това по никакъв начин не ми беше обозначено в новата версия.

Отговорите на въпроси за новата версия ще намерите темата:
BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

За вашето питане:
...мобилната версия е още в процес на разработка (личните съобщения и др.). Старата мобилна версия е достъпна на адрес http://oldm.bg-mamma.com/...

# 4 462
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
А старата мобилна версия поддържа ли се? Защото бутонът "нови отговори" не функционира правилно!

# 4 463
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Здравейте,
бях в чужбина за около седмица, през това време влизах няколко пъти в сайта през телефона.
От вчера или оня ден съм блокирана на мобилната версия.
Защо и колко време ще е така?
Благодаря.

# 4 464
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
http://www.bg-mamma.com/?topic=988380

Предлагат луксозни стоки на известни брандове.Joy

# 4 465
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Здравейте,
бях в чужбина за около седмица, през това време влизах няколко пъти в сайта през телефона.
От вчера или оня ден съм блокирана на мобилната версия.
Защо и колко време ще е така?
Благодаря.
Акаунтът Ви няма наложени забрани и не е блокиран. Ако по някаква причина през телефона сте влизали през мрежи, на които е наложена рестрикция, изчистете данните от сърфирането през телефона и проблемът ще се реши.
http://www.bg-mamma.com/?topic=988380

Предлагат луксозни стоки на известни брандове.Joy
Благодаря.

# 4 466
  • Мнения: 19 042
Потребителката Шару от няколко седмици, да не е и месеци, обяснява как си е "поръчала" заключването на темата: http://old.bg-mamma.com/?topic=981580.new#new

Сега вече започна и да гони хора от "нейната" тема. Коментирахте съвсем ясно в случая с потребителя с многото теми и молбите му за заключването му, че това не е допустимо, но той бил нов потребител и не знаел, но сте го предупредили. Как ще обясните на такива потребители, че е недопустимо, след като за потребители с 10-годишен стаж и няколко реинкарнации, подобни неща са допустими?

# 4 467
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Авторството на тема не води до "притежаването" и.
Никой не може да гони никого от тема, независимо от авторството и.
Могат да се сигнализират модераторите.
Темата се прочиства над десетократно и са отправяни многократни предупреждения.
Когато  преценим, ще последва и заключването и.

# 4 468
  • Мнения: 19 042
Авторството на тема не води до "притежаването" и.
Никой не може да гони никого от тема, независимо от авторството и.
Могат да се сигнализират модераторите.
Темата се прочиства над десетократно и са отправяни многократни предупреждения.
Когато  преценим, ще последва и заключването и.

Добре, някой ще ѝ обясни ли, че не може да дава поръчки докога да е активна темата и да дерибейства в нея, че няколко пъти го повтори?

Темата ще е активна до неделя, има време, който желае и иска да сподели нещо лятно в снимки, ще се радвам.

Какво излиза, че каквото и да стане, госпожата казва от сума време, че темата щяла да бъде активна до неделя. Спонсорирана ли е нещо темата, че си позволява такива неща. Ако пусна тема за пъпките, които понякога излизат по носа или врастналите косъмчета по краката (много лятно явление, повсеместно по това време на годината), с кого трябва да се уговоря да я държите отключена до 14 септември?

# 4 469
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Госпожата има право да декларира само собственото си участие в темата.
Отправено бе поредното предупреждение и ако/когато темата се изроди отново, ще бъде приключена независимо от желанията или декларациите на авторката си.

Общи условия

Активация на акаунт