„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 22

  • 42 887
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 658
Да, снимката е на корицата и е стара.


free upload pictures


image hosting over 5mb

# 661
  • Мнения: 658
Сезонче, защо да я няма? Предполагам лайковете, които е дал МАА от закрития си профил изчезват със закриването му.

# 662
  • София
  • Мнения: 1 520
Добър човек съм и обичам хората да са щастливи, но тук трудно ми пасва девойчето.
И на мен ми става едно леко на душата и сърцето като мълчи, нашият левент се показва без нея  Grinning

# 663
  • Мнения: 21 201
Еееее, че сте лоши, Laughing въобще не мислите за миксера Mr. Green и съставните му части, tooth Карото та Карото, избоде Ви очите. Joy

# 664
  • София
  • Мнения: 1 520
Еееее, че сте лоши, Laughing въобще не мислите за миксера Mr. Green и съставните му части, tooth Карото та Карото, избоде Ви очите. Joy

Neidjal, мислим и за миксера и за кекса. Защо сместта да не е българска, а?!  newsm78

# 665
# 666
# 667
  • Мнения: 11 986
Ей това женската злоба и завист е лошо нещо....И каква стана, Мехмет Акиф самотен, тъжен, миксера му ръждясва, тръгнал с кюпеци и крави да се занимава... Но нали вие сте щастливи , това е най важното... Бай бай мис Патък, добре дошла на следващата.... Май трябва да си разкажа за последната ми среща с Алакурт и да стане ясно коя е истинската дама на сърцето.... И Сезони не си ти за жалост и нищо не му доноснича за вас  с малки изключения.

Иначе здрасти!


И череши брани лично от МАА , ако имат гадинки са от кошницата КаротУ

# 668
  • Мнения: 1 238
Ей това женската злоба и завист е лошо нещо....И каква стана, Мехмет Акиф самотен, тъжен, миксера му ръждясва, тръгнал с кюпеци и крави да се занимава... Но нали вие сте щастливи , това е най важното... Бай бай мис Патък, добре дошла на следващата.... Май трябва да си разкажа за последната ми среща с Алакурт и да стане ясно коя е истинската дама на сърцето.... И Сезони не си ти за жалост и нищо не му доноснича за вас  с малки изключения.

Иначе здрасти!


И череши брани лично от МАА , ако имат гадинки са от кошницата КаротУ

 Здрасти , Славенка  HugЕй, това чакам аз Praynig

Е

# 669
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Да, снимката е на корицата и е стара.


free upload pictures


image hosting over 5mb


направо може да кандидатства за рекламно лице на програмата "Млад фермер"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 670
  • Мнения: 3 941
Аз млад фермер не искам.
Искам млад МАА smile3534


Джули,никой не е казал, че я няма, ама ние нали си навиваме да е така и ми е по спокойно, ако наистина е така

Славена, ай разказвай къде този път се срещнахте. Едва ли в леглото hahaha smile3532

# 671
  • Мнения: 3 941
Кажете smile3506
Вие нали четете - рускини, хърватки и гъркини. Те харесват ли я тази Каролина?!
Нали не е в нас само отричането newsm78

# 672
  • Мнения: 94
Аданалъ - 67-ми епизод:

http://vbox7.com/play:d041336c78

# 673
  • Мнения: 10 809
МАА смени снимката на профила си
windows print screen

Браво на него. По добър приятел от кучето няма. newsm44

Къде е кучето newsm78 #Crazy hahaha hahaha hahaha

# 674
  • Разград
  • Мнения: 8 243
МАА смени снимката на профила си
windows print screen
Браво на него. По добър приятел от кучето няма. newsm44
Къде е кучето newsm78 #Crazy hahaha hahaha hahaha

Много хора се чудят къде е Тони, защото той не се разделяше с него, а тази пролет го няма никакъв.

Общи условия

Активация на акаунт