Име за момче и момиче - комбинация от имената на мама и татко

  • 8 371
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 259
Ами не, това не е по схемата. Нали започва с буквата на дядото по майчина линия, после последната сричка от името на единия и последната сричка от името на другия.
По тази схема не във всяко семейство ще се получи име  Laughing

# 76
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А като оставиш Б отпред и размениш местата на сричките? Какво ще се получи?   Joy 
При нас би се получило Хнатър и Хтърна  Joy Как не съм се сетила да си кръстим така сина Joy .

# 77
  • Мнения: 5 259
Ако се разменим ще стане Бдъря. Също много оригинално, като име на някоя финландска девойка  Joy

# 78
  • Мнения: 818
Ами не, това не е по схемата. Нали започва с буквата на дядото по майчина линия, после последната сричка от името на единия и последната сричка от името на другия.
По тази схема не във всяко семейство ще се получи име  Laughing
Аз сега разбирам, че това е схемата.

"Инана" ще да е някое от децата. Аз взех произволни срички, даже буквички по-точно. Ако взема първи срички, по-лесно ще се получи име. Значи, дядо ми беше пръв, после... така... и ако разцепя сричката, да не станат много гласни една след друга, се получава красивото име "Идеа"
Ама чакам момче... Идейчо?

# 79
  • Мнения: 5
Здравейте,
 Някой може ли да ми помогне и на мен с комбинация между двете имена моето и на мъжа ми Росица и Велин? Бебето ще е момче и много искам да свържа нашите имена в едно и така да кръстим бебето.

Благодаря Ви  Grinning Grinning

# 80
  • Мнения: 3 125
Радостин ?

# 81
  • Мнения: 5
Мислила съм за него, но на мъжа ми не му харесва.   Sad Аз току що си помислих за Ростилин обаче не знам такова име съществува ли изобщо ...  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 82
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Росилин, Велирос  Joy
Но по схемата е *цалин или *линца с буквата на дядото отпред Joy .
Ох, витаги като чуя за комбинация от имена, се сещам да Пешкирчо и Наденица Joy .

# 83
  • Мнения: 5 259
Някой може ли да ми помогне и на мен с комбинация между двете имена моето и на мъжа ми Росица и Велин?
Ровел  Laughing

# 84
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Може и Веро.

# 85
  • Мнения: 5
Ензим хахахаха дааа Веро най ми хареса  Joy Joy Joy и аз първо за това се сетих като съединих именатаа  Laughing

# 86
  • Мнения: 818
Не тормозете детето си, кръстете го с нормално име, с което ще расте и ще живее целия си живот, long after you're gone. То пък бива бива изгъзици...

# 87
  • Мнения: 3 125
Не тормозете детето си, кръстете го с нормално име, с което ще расте и ще живее целия си живот, long after you're gone. То пък бива бива изгъзици...

 Peace

Ростилин  ми звучи като Христалин - реално дете.
Вземете се в ръце и го кръстете на единия с истинско мъжко име.
Второто дете ще е на другия да няма сърдити.

# 88
  • Мнения: 2 439
Рослин, напомня «Шифърът на Леонардо». Laughing

# 89
  • Мнения: 318
А евентуалното второ дете няма ли да се чувства пренебрегнато,че не е кръстено на вас, а какво става авторката на темата трябва вече да е родила,какво е името на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт