АГ клиника Селена гр.Пловдив-14!

  • 158 081
  • 752
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 196
Здравейте,прекрасни мами! Извинявам се за въпроса,но искам да попитам запознати ли сте ,ако се налага да се ползва болнични през бременността как се процедира-лекарят ти те изпраща на комисия ,там в Селена   имат ли такава  комисия или другаде те пращат  и колко се заплаща? Благодаря ви предварително! Simple Smile

В клиниката има комисия и ако се наложи болничен издават, но е към 100 лв. Аз лично си взимах болничните от 5-то ДКЦ срещу 15 лв. Лекарят по каса ти издава талон за болничен, с който първоначално се явяваш пред комисията и оттам нататък комисията си поема нещата.
Благодаря ти! Simple Smile

# 271
  • Мнения: 878
Ако реално се налага ползването на болничен, не се плаща. Аз поне не съм.

# 272
  • Мнения: 932
Записвам се в темата, прочетох назад...
Живот и здраве, това ще е второ секцио в Селена.
Още нямам дата, май ще е около празниците. Има ли мами, посрещнали Коледа там?;Wink

# 273
  • Мнения: 94
Здравейте,

извинявам се ако някъде вече е задаван този въпрос, но не можах да намеря назад в темите. Следващата седмица съм на ФМ + 4Д в Селена и бих искала да попитам дали трябва да си нося диск или флашка, на която да ми качат материалите от ФМ и 4Д-то?

Благодаря предварително!  Simple Smile

# 274
  • Мнения: 765
Аз си носех флашка,мисля, че дават диск оттам. На мен не са ми давали, защото ми ги качваха на флашката.

# 275
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
На мен ми дадоха диск с няколко снимки. Не съм носила нищо.

# 276
  • Мнения: 15
Здравейте,

извинявам се ако някъде вече е задаван този въпрос, но не можах да намеря назад в темите. Следващата седмица съм на ФМ + 4Д в Селена и бих искала да попитам дали трябва да си нося диск или флашка, на която да ми качат материалите от ФМ и 4Д-то?

Благодаря предварително!  Simple Smile


Аз носих и флашка и диск, но все пак лекарката ми ги записа на техен си диск.

# 277
  • Мнения: 94
Благодаря ви много за отговорите! Ще си нося за всеки случай и флашката  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 2
Колко дни е престоят в болницата при цезарово сечение, ако всичко е нормално?

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Колко дни е престоят в болницата при цезарово сечение, ако всичко е нормално?

5 дни.Примерно режат те в понеделник и в петък те изписват

# 280
  • Мнения: 22
Предстои ми Амниоцентеза, някой правил ли е тази процедура в Селена, при кой доктор? Колко време се лежи в болницата, таткото присъства ли на процедурата.

# 281
  • Мнения: 794
Колко дни е престоят в болницата при цезарово сечение, ако всичко е нормално?

При мен беше 3 нощи - родих във вторник сутринта и ме изписаха в петък сутринта.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
При мен беше 3 нощи - родих във вторник сутринта и ме изписаха в петък сутринта.

Преди 6 г и половина,с първата ни дъщеря,и мен ме държаха по-малко.Сега обаче спазват стриктно 5 те дни при секцио.Ще видиш как ще е с второто при теб,но се нагласи психически за 5 дни.

# 283
  • Мнения: 794
При мен беше 3 нощи - родих във вторник сутринта и ме изписаха в петък сутринта.

Преди 6 г и половина,с първата ни дъщеря,и мен ме държаха по-малко.Сега обаче спазват стриктно 5 те дни при секцио.Ще видиш как ще е с второто при теб,но се нагласи психически за 5 дни.

Да, и аз раждах преди 6 г. и половина.  Grinning Хич не ми е проблем колко ще стоя в болницата, може би дори е по-добре. Аз имах много обилни кръвоизливи, т.е. не кръвоизливи точно, а вадех няколко дни след секциото големи съсиреци, единият направо имах чувството, че го родих, беше по-голям от юмрук. Докторът каза, че е заради много голямо бебе - 4100, и че било нормално. Условията в Селена са много добри, ще стоя, колкото трябва. Само живот и здраве да се доносим и родим живи и здрави.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 732
Здравейте, момичета, издирвам контакти на (и отзиви за) д-р Асен Даскалов, зная, че работел в Селена?
Много благодаря за съдействието! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт