Подарък за интимна колежка

  • 8 420
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30 802
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...

# 31
  • София
  • Мнения: 11 472
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...
Я пак, че не те разбрах? Нещо смислено или просто да подпръцнеш в темата? Снимката е на колежката и само за нейна "консумация" така да се каже, в случая. Може и да имат заедно снмки, можеи някоя офисна, недей така да говориш за крийпи, недей използва думи, чието значение е далеко от теб.

# 32
  • Мнения: X
Може да замениш поканата за среща, с подаръчен ваучер за разкрасяващи СПА процедури, например релаксиращ масаж или антистрес масаж. Има такава комбинация от СПА процедура, съчетана с масаж, която продължава над 2 часа и е за 150лв.
Разбира се има и много по-евтини, само ако се спреш на това, избери СПА центърът да е хубав, луксозен и с реноме, по-възможност за избор на масажист между мъж и жена.
Ако може да плува - ваучер за басейн, комбиниран със сауна или нещо друго отпускащо и релакиращо.
А, да, тази идея много ми харесва.  bouquet

За Анонимкова-дето няма смелост да пише с ника си - затова, удебелих и подчертах в мнението си, че зависи от възрастта на ухажващите се. Никак не върви да се прави подобен подарък на скучни тьотки, разбира се  Joy
Чакай сега, като гледам, в темата сме писали поне 3 анонимни, да не ни объркаш. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 452
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...
Я пак, че не те разбрах? Нещо смислено или просто да подпръцнеш в темата? Снимката е на колежката и само за нейна "консумация" така да се каже, в случая. Може и да имат заедно снмки, можеи някоя офисна, недей така да говориш за крийпи, недей използва думи, чието значение е далеко от теб.
На мен идеята за списанието също не ми харесва.Един приятел така се беше влюбил в едно момиче и й направил фото колаж от снимки, които имал по друг повод. Тя определено се е уплашила. Замислете се, изглежда малко страшничко - ако имате връзка може да започнеш със щуротии със снимки, но дотогава - НЕ!

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 13:38 от julieta_sv

# 34
  • София
  • Мнения: 11 472
Не използвай снимки на други хора. Много е крийпи...
Я пак, че не те разбрах? Нещо смислено или просто да подпръцнеш в темата? Снимката е на колежката и само за нейна "консумация" така да се каже, в случая. Може и да имат заедно снмки, можеи някоя офисна, недей така да говориш за крийпи, недей използва думи, чието значение е далеко от теб.
На мен идеята за списанието също не ми харесва.Един приятел така се бяше влюбил в едно момиче и й направил фото колаж от снимки, които имал по друг повод. Тя определено се е уплашила. Замислете се, изглежда малко страшничко - ако имате връзка може да започнеш със щуротии със снимки, но дотогава НЕ!
Принципно, уплаха й е доста глуповата, предвид че най-вероятно са приятели във фейсбука. Оттам мога да сваля всяка твоя снимка, която е достъпна за мен, без изключение, и да правя какъвто искам колаж. За целта не е нужно да съм ти ухажор даже (защо един ухажор надали ще го прави), а просто фейсбук приятел. За този, който злоупотребява с чужни снимки остават последиците от наказателния кодекс.

А, само да кажа, че ако имате връзка с момиче дори се предполага, че може и СЕКС да почнете да правите.... дръжте си телефоните в другата стая (за да не стане видеозапис и не му давайте приятелство във фейса, докато не му родите).  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 1 452

На мен идеята за списанието също не ми харесва.Един приятел така се бяше влюбил в едно момиче и й направил фото колаж от снимки, които имал по друг повод. Тя определено се е уплашила. Замислете се, изглежда малко страшничко - ако имате връзка може да започнеш със щуротии със снимки, но дотогава НЕ!
[/quote]

Пропуснах да кажа  - имах колежка и едно момче беше лудо по нея. Тя тогава имаше приятел още. Първо й изпрати огромен букет в офиса, вторият път беше букет плюс парфюм от Beauty Zone (тя през цялото време се чувстваше много обожавана), третият път беше букет с още нещо (което съм забравила), което я накара да преосмисли старата си връзка и се раздели с гаджето. Малко след това преклони пред обожателя. Пет-шест години по-късно ги срещнах в Билла да пазаруват - явно интересът беше запазен!

# 36
  • София
  • Мнения: 11 472
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy

# 37
  • Мнения: 1 452
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy
Хахаа, прав си. На моя мъж букет не му трябваше даже - зависи от жената, но факт е , че подаръците променят мнението на повечето дами.
Само да ти кажа и за колажа - това беше преди 15 г. и фейсбук нямаше тогава. Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Факт е, че обсипването с материалности действа благоприятно на повечето от нас, жените. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 11 472
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy
Хахаа, прав си. На моя мъж букет не му трябваше даже - зависи от жената, но факт е , че подаръците променят мнението на повечето дами.
Само да ти кажа и за колажа - това беше преди 15 г. и фейсбук нямаше тогава. Simple Smile
Значи за преди 15 г. мила, нямаше и дигитални снимки (е, почти), та въобще фактът, че се е сдобил с Някакви нейни снимки си е било престъпление. Сега е друго - ти пуснала 1580980 снимки във ФБ профила си (инстаграм, туитър, etc., etc.), аз съм влюбен в теб, подбирам една (на която що-годе мязаш на човек) и ти подарям limited edition списание Only for u. Простичко, но и очарователно  hahaha. Така си мисля де, вие ще кажете   bouquet

# 40
  • Мнения: 3 096
ивах маа му  #Cussing out #Cussing out само 3 букета с не знам си кво още и си преосмислила връзката вече.... тцтцтцц
Добре, че не ми е жена такава, че утре- знае ли се, не се ли знае  #Crazy
Леле, влязох в темата, за да напиша ама съвсем точно същото!
Каква вълнуваща история, напраууу! И вдъхновяваща. Ей затова се редят така: муньо-букет, муньо-букет. Заразени от мотивиращи истории!

# 41
  • Мнения: 30 802
Дори някой да ми свали дигитална снимка от нета, пак е някак криво. Самият факт, че е прекарал дълго време в мислене и обработка на моя образ би ми бил леко неприятен. То и затова не пускам много снимки в нета.

Ако някой ФБ приятел, който не ми е също близък приятел, направи номера със снимките, няма вече да ми е ФБ приятел.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 472
Дори някой да ми свали дигитална снимка от нета, пак е някак криво. Самият факт, че е прекарал дълго време в мислене и обработка на моя образ би ми бил леко неприятен. То и затова не пускам много снимки в нета.

Ако някой ФБ приятел, който не ми е също близък приятел, направи номера със снимките, няма вече да ми е ФБ приятел.
Е, в случая говорим за някой, който е поне малко влюбен в теб. Твой ухажор. Но да, разни хора - разни идеали е казал творецът. То, спомням си имаше една подобна тема, ами половината жени казаха, че изобщо не обичат шоколад, цветя и пр, така че - няма универсална рецепта.
А знае ли човек, всичко тече, всичко се променя  Grinning

# 43
  • Мнения: 30 802
За ухажор пък особено ще ме потресе, ако го направи. Това е подарък за след третата годишнина.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 472
За ухажор пък особено ще ме потресе, ако го направи. Това е подарък за след третата годишнина.
Хахахахаххаа, я па ти: )) а секса за след коя година е, или след децата, викаш : ))

Общи условия

Активация на акаунт