ясла Приказен свят - Варна

  • 14 153
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 472
паролата е някакво номерче от бележката за платена такса. но не помня точно какво. ще пробвам по-късно, че не е при мен бележката

# 76
  • Варна
  • Мнения: 317
паролата е някакво номерче от бележката за платена такса. но не помня точно какво. ще пробвам по-късно, че не е при мен бележката

Има само номер на квитанцията към приходния ордер, няма други числа...

# 77
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Присъединявам се към темата. Дъщеря ми беше за последно на 31.08. в IV гр. и от 01,09, е вече на Градина. Нямам думи да опиша колко съм доволна от отношението на персонала, Директорката специално и всички, които се грижат целодневно за децата. Специално дъщеря ми и до ден днешен повтаря името на г-жа Симова, че е най-добрата госпожа, макар, да изглежда наистина по-строга. Винаги са имали прекрасно отношение, информираха ме за всичко, което ме интересува. Адаптацията ни трае седмица, макар с жесток рев още първият ден, г-жа Русинова направи всичко възможно за да я успокоят, след това ми разказва с какво са я прилъгвали и така Simple Smile Наистина съм страшно доволна. За мое съжаление, сега очаквам синът ми да се класира, и понеже Директорката отказа да го качи в IV гр. за това, че е по-малък не го пуснах на класиранията м. Август, въпреки предимството, което щяхме да използваме заради каката. Предлагаше ми първа група Simple Smile Но ще си чакаме да пораснем още малко и тогава отново се надявам да го приемат там Simple Smile)))

Успех на всички дечица и бърза адаптация Simple Smile А относно Яслата - мисля, че е една от водещите и желине ясли в града, не е само мое мнение Simple Smile

# 78
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Искам да Ви попитам, мамчетата на деца от I гр. наистина ли там децата са по-малки, т.к. Директорката ми каза, че там е "бебешката" група. Имало е и деца с паяци , не сега , а по принцип, там ги слагали, с проходилки, та даже и още не ходещи, поради това, че е на партера и няма стълби. Т.к. номерчето на синът ми е доста близо до това на последният приет на последното класиране, и се замислих, ако сте наистина доволни и от госпожите там, дали да не го пусна да се класира по-рано при евентуални бройки, т.к. се надявам, че ще излязат такива от деца, които са набор 2012г. , но все още посещават яслата, защото са родени второто полугодие и  нямат навършени 3г. Ако го приемат да е временно там, докато порасне и го вземат отново в IVгр. Simple Smile))) Ще се радвам да споделяте мнение Simple Smile Благодаря ви предварително!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 385
Честно казано, 3-та група има най- лесен достъп, но явно наистина в 1-ва са най- малки, защото като ги гледам всичките са малки и рядко някое чувам да говори смислено 😂 Аз съм доволна от сестрите, но отчитам липсата на Василева като огромен минус, но и моят син не е критерий- той обича да ходи там и дори като се смениха, не отчитам промяна в настроенията му. Иначе и Алексиева е много миличка, нищо, че не дава много инфо, новата - Стоянова - нямам особени впечатления, че нали все сме болни, но доколкото съм общувала с нея - много ми е неутрална, нито хубаво, нито лошо мога да кажа 😜

# 80
  • Мнения: 116
Честно казано, 3-та група има най- лесен достъп, но явно наистина в 1-ва са най- малки, защото като ги гледам всичките са малки и рядко някое чувам да говори смислено 😂 Аз съм доволна от сестрите, но отчитам липсата на Василева като огромен минус, но и моят син не е критерий- той обича да ходи там и дори като се смениха, не отчитам промяна в настроенията му. Иначе и Алексиева е много миличка, нищо, че не дава много инфо, новата - Стоянова - нямам особени впечатления, че нали все сме болни, но доколкото съм общувала с нея - много ми е неутрална, нито хубаво, нито лошо мога да кажа 😜

Алексиева и Стоянова са титулярки в 1ва група от край време. Моето дете така и не хареса Стоянова и ревеше от нея, но това не е критерий. В 3 група харесваше всички- и лелки и госпожи и когато я питах къде иска да ходи винаги посочваше вратата на 3та група и за това си остана там.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 317
И моя Ники ходи вече втора седмица в първа група и като видя Стоянова жестоко ревна една сутрин. Не знам по-строга ли е, повече вика ли. Аз знам, че моя син е сложен и със смяната на памперса и сгърнето и с храненто, нищо не изпълнява по команда, иска да се налага, с характер е човека...което ме и притеснява, защото не знам как им действа на техните нерви и как си позволяват да реагират....Обаче отчитам напредък, втори ден на обяд като го вземам вече не плаче Simple Smile

# 82
  • Варна
  • Мнения: 317
Мами, с деца от първа група, идвайте във фейса, че там много по-лесно можем да коментираме и обменяме информация Simple Smile

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Бобо се разболя и сега след седмижа с мен, се чудя дали няма да има пак проблеми. Два дена ми заспива в 11 за обеден сън. Но това е положението. На работа съм вече, макар и да изкарах само 4 дни.
Василева къде е титуляр?  То винаги има пп есна строга. Не мога да и изкажа мнение за Стоянова.

# 84
  • Мнения: 116
Моето дете докато беше в 1ва група беше научило доста груби думички и имам подозрения кой точно ги е използвал. Стоянова е "по-цапната" в изказа си, но нямам идея как се държи  с децата. Алексиева е много мила.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 317
Моето дете докато беше в 1ва група беше научило доста груби думички и имам подозрения кой точно ги е използвал. Стоянова е "по-цапната" в изказа си, но нямам идея как се държи  с децата. Алексиева е много мила.

И аз имам подобни впечатление за лелките вече, въпреки че ходим само от 2 седмици. Но за Ники разлика няма, защото и от двете реве като ги види Sad

# 86
  • Варна
  • Мнения: 385
Красе, от какво е болен Бобо? Оф, не спря да се върти този вирус значи... Дано се оправя бързичко! Моя вече е добре, утре сутрин последен прием на АБ, но мисля да не го давам още, може би към края на седмицата или чак следващата слвд почивните дни, че ще пътуваме и да не ми го скопосат пак 😥

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе, от какво е болен Бобо? Оф, не спря да се върти този вирус значи... Дано се оправя бързичко! Моя вече е добре, утре сутрин последен прием на АБ, но мисля да не го давам още, може би към края на седмицата или чак следващата слвд почивните дни, че ще пътуваме и да не ми го скопосат пак 😥
Зачервено гърло и последен горен кучешки, предполагам че всичко е дошло от зъба. Сега почти му е минала и хремата. Когато вади горен зъб, винаги има хрема.
Силно се надявам поне 2 седмици да ходи, затрупана съм на работа ooooh!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 385
Уф, да се оправят бързо дечицата! Моят е вече здрав, ама няма да го пускам сега, че за празниците ще пътуваме и да не ми се разболее пак. Сега бебето ми е болно, заразено от батко си Sad Край нямат тези неволи покрай яслата...

# 89
  • Мнения: 197
Някой във 2-ра група? Ние в петък започваме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт