ясла Приказен свят - Варна

  • 14 153
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 385
Ние сме също в 1-ва група Simple Smile Моето дете е на 1.4 м в момента и почваме от 1.09.

# 121
  • Мнения: 28
Много хубаво, значи ще се виждаме почти всяка сутрин, а в последствие и следобедите Wink

# 122
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ние сме също в 1-ва група Simple Smile Моето дете е на 1.4 м в момента и почваме от 1.09.
Пак ли в първа, нали искаше в трета? Моят син подкарва втора година в първа група. Сега не ходи, защото беше в болница. Гледам си го докато съм в отпуска. Няма сополи, няма кашлица, рай. Септември пак се почва. Втрисам се чак

# 123
  • Варна
  • Мнения: 385
Предпочетох познатото, а и тази Илчева ми е много мила, така и се радва, та се надявам на нея ...

# 124
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен! Малката я приеха август и сега края на септември ми казаха да занеса изследванията за да я запишат. Споменаха, че ще има родтелска среща септември, но никой не се е обадил до момента.

# 125
  • Мнения: 155
И ние ще тръгваме края на месеца, но не са споменавали за родителска среща. С каката преди сме нямали за две години престой там.

# 126
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен! Малката я приеха август и сега края на септември ми казаха да занеса изследванията за да я запишат. Споменаха, че ще има родтелска среща септември, но никой не се е обадил до момента.
За родителска среща до сега вече почти 2-ри месец, никой не ми е споменавал. Говори с една майка от миналата година, която ми каза, че те сами си организирали родителска среща.

# 127
  • Мнения: 32
Момичета, исках да попитам тези, които вече имат опит в яслата...какво и кога се дава на децата като храна? Интересува ме приблизителното дневно меню, т.к ние доста си хапваме и да се ориентирам долу-горе в обстановката.
Ние ще тръгнем Октомври, не съм разбрала също за родителски срещи. Ако някой има информация, пишете да знаем.

# 128
  • Мнения: 155
http://opkdhvarna.com/Тестова-новина/
Ето меню за изминалата седмица.
Виждам че не се е копирал добре линка, но пиша от телефона и немога да го оправя.

# 129
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Според мен това ,което си дала като линк не е правилно.Не готвят еднакво във яслата и във детската кухня.Във яслата менюто е изключително разнообразно,няма нищо общо със детската кухня.Във яслата менюто не се свежда до три бурканчета храна.Менюто за седмицата го изнасят всеки понеделник върху шкафчетата(по наше време беше така).

# 130
  • Мнения: 155
Незнам дали си гледала в сайта, но има менюто както за детската кухня, така и за яслите и яслените групи към ОДЗ.

# 131
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Незнам дали си гледала в сайта, но има менюто както за детската кухня, така и за яслите и яслените групи към ОДЗ.
Абсолютно си права. При мен излизаше само за първа и втора група хранене. Сега отворих бивша отново и видях за яслата. Изключително разнообразно меню. Аз във вкъщи такова разнообразие не мога да осигуря .

# 132
  • Мнения: 155
Да така е. Остава само малчовците да ядат Wink

# 133
  • Мнения: 32
Супер, благодаря! Наистина ме зарадвахте с това меню! Живот и здраве се надявам да хапваме стабилно. А все пак, когато децата са малки как ги хранят наведнъж...или си има нещо като вътрешен график?

# 134
  • Мнения: 28
Има деца, които се хранят сами, а лелките и сестрите помагат на по-малките и ги хранят. На обяд когато е храненето и след това слагането за спане, мисля че се събират и двете смени и така помагат на повече дечица с обяда.

Общи условия

Активация на акаунт