Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 432
  • 649
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Скрит текст:
- не са метални обаче на този Nokia 130 dual sim e .

# 196
  • Мнения: 10 874
Не.
Цялата е в цвят фуксия. И копчетата са фуксия, и панелите. Модела е подобен на показания, но бутоните не са гумени, а метални (май).

Тази?

# 197
  • Мнения: 7 171
Какво се оплаквате в София от горещини, при вас картата е в жълто:
Скрит текст:

Няма указани градуси, обаче.
Да ви подразня - съвсем сама съм у нас (с кучето, разбира се). Мъж в командировка, дете у бабини. Аз слушам джаз и пия розЕ до топлия/хладен (зависи от гледната точка) басейн. При нас също е горещо, но аз не се оплаквам.  Laughing

# 198
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво се оплаквате в София от горещини, при вас картата е в жълто:
Скрит текст:

Няма указани градуси, обаче.
...
Ето в София: http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011?search
Ето в Ямбол: http://sinoptik.bg/yambol-bulgaria-100725578

# 199
  • Мнения: 4 569
Намерих го - Нокиа 220. 
Сега се чудя трябва ли ми. С две - три неща е по-добър от сегашния ми.
Не искам телефон с тъч скрийн, уай фай и т.н. Не знам защо  Mr. Green но в моите ръце телефоните не изкарват дълго. Имам три за правене - с пукнат екран, с прецакан високоговорител и такъв с половин черен екран. Някой от тях ли да правя или да купувам този?

Какви са рисковете при купуване на телефон от заложна къща?

# 200
  • Мнения: 10 874
Естел, моят телефон също не е от модерните (Самсунг С3520), но на мен ми трябва основно за разговори (които се случват мнооооого рядко, понеже не обичам да говоря по телефон), така че моето мнение е много "за" подобен модел. И когато моят сдаде багажа, пак ще си купя някой съвсем обикновен. Но не знам на теб за какво ти трябва и ако все пак има екстри, без които не можеш, тогава поправи някой от тези, които вече имаш. Пък дано този път извадиш късмет и не се повреди така бързо.

За рисковете - не съм особено запозната... newsm78 Не знам дали по някакъв начин проверяват дали телефоните са крадени (ако това изобщо може да се провери). Единствено това ми хрумва като опасност.

sophiemmaspencer, наздраве! Wine Glass

# 201
  • Мнения: 7 171
Какво се оплаквате в София от горещини, при вас картата е в жълто:
Скрит текст:

Няма указани градуси, обаче.
...
Ето в София: http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011?search
Ето в Ямбол: http://sinoptik.bg/yambol-bulgaria-100725578

Заради теб апликация си добавих към айпада. За капак ми каза " при вас температурата в момента е 33 градуса". Ами аз зная! Аз за София питах! Каза ми най-после! Същото е и при нас, но предполагам влажността е по-висока.

# 202
# 203
  • Мнения: 4 569
Лале, на мен телефона ми е само за говорене. Глезотии не са ми нужни - имам ги по отделно.

# 204
  • Мнения: 10 874
Лале, на мен телефона ми е само за говорене. Глезотии не са ми нужни - имам ги по отделно.
Значи си като мен. Wink Аз бих си купила тази Нокиа.

# 205
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също не обичам новите телефони, макар че моят основният е сравнително смарт.
Доскоро служебният ми беше с ето този апарат:
Скрит текст:
Перфектен, батерията държи все още по повече от седмица. Оставих го за една друга карта и сега съм с този за служебен:
Скрит текст:
.
Харесвах си марката Нокия. Иначе нашите служебни са едни дървени Самсунги, които ме изнервят ужасно, освен това не звъня както всички останали колеги.

# 206
  • Мнения: 5 940
И аз съм с една супер стара Нокия Simple Smile

# 207
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро! В София освен 35-те градуса замерени незнайно къде има и още поне 4 градуса излъчвани от напеченият асфалт. Снощи в 8 и 30 вечерта, температурата беше 30 градуса Crazy
Да ви се похваля, че снощи бях на уоркшоп за правене на сладолед, последван от дегустация на въпросния сладолед. Сладоледа не беше никак лош, но бях страшно впечатлена от едно друго "нещо" което ни дадоха да дегустираме. Дори не знам как да го опиша. Беше направено от сирена (мисля), с много босилек и беше хем солено, хем леко сладникаво. Ох, разкошно беше Heart Eyes

# 208
  • Мнения: 4 841
Какво се оплаквате в София от горещини, при вас картата е в жълто

Всъщност, има огромна разлика между абсолютна измерена температура и начина, по който се усеща жегата заради общия топлообмен на средата. Стотиците хиляди автомобили, хилядите тонове бетон, високите сгради, които възпрепятстват естествената вентилация, липсата на достатъчно зеленина и естествени водоизточници, прекаленото използване на изкуствени материали  - всичко това превръща едни 35 градуса (примерно) в 40+.
Аз лично предпочитам да съм на 37 градуса в Сандански пред 32 в София.

# 209
  • София
  • Мнения: 17 285
Ауу, Онна, на фармхопинг ли си била? Много интересно ми изглеждаше и на мен.

Общи условия

Активация на акаунт