Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 426
  • 649
  •   1
Отговори
# 180
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мен също няколко пъти са ме удряли с топка, особено в училище. Децата се стъписват и очакват да им се развикам. Отговарям им, че всичко е наред, все пак аз минавам през игрището, не те през моя път. Веднъж една топка прелетя в класна стая и удари колега. Е явно е бил силен ударът, защото тя също каза, че ѝ е причерняло.

# 181
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оххх, веднъж съученик ме удари с медицинска топка по главата в час по физическо Embarassed. Имах усещането, че ще умра, ама като видях той милият как беше побелял от ужас и чак забравих колко на мен ми е зле. Грешката беше моя в крайна сметка, реших да претичам през маркировката с идеята, че няма да хвърли чак пък толкова далече.

# 182
  • Мнения: 9 475
Божееее, колко топки съм изяла в главата във волейболната зала  Laughing то може и за това да не съм добре с чарковете  Laughing

# 183
  • Мнения: X
И моята глава често се е срещала с волейболни топки в часовете по физическо. ooooh!
Дори когато не съм играла, пак ме търсеше топката.

Медицинските топки са ужасно тежки. Как не си припадна Джой..

# 184
  • Мнения: 14 308
Мен са ме удряли с баскетболна топка в носа  #Crazy Така нищо никога не ме е боляло. Иначе хандбалната топка където свари... М даа, некадърен вратар бях  Laughing

Официално ми писна от тия жеги. Обичам лятото, предпочитам да ми е топло, ама такава лепкава, гадна жега не понасям.  Crossing Arms

# 185
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Медицинските топки са ужасно тежки. Как не си припадна Джой..
Близо бях, и след около десетина минути и повърнах от световъртеж. Много неприятно изживяване си беше.

# 186
  • Мнения: X
Скрит текст:
- не обичам бира , но ме впечатли картинката  Joy  За всички фенове  Laughing

# 187
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Медицинските топки са ужасно тежки. Как не си припадна Джой..
Близо бях, и след около десетина минути и повърнах от световъртеж. Много неприятно изживяване си беше.

Това си е било комоцио, Джой!  Confused
Затова казвам на Jay, че е добре да я види лекар!  Peace

# 188
  • Мнения: 5 940
Jay, това с топката звучи много болезнено, дано си добре.
Онна, моето дребното след като се избръсна, на следващия ден се и лакира ooooh! Та да знаеш, че има и други тригодишни цветни мъже Simple Smile
Жармен, допи ми се бира от тази картинка. Аз обичам през лятото, зимата не ми се допива никога, но сякаш този сезон предполага студена бира.
Децата са в басейна серия - баба им ги води при едни семейни приятели с басейн и са станали вече черни като дивачета. Вечер заспиват в осем часа от преумора.
Днес в пристъп на себеотдалечаване , се снабдих с три рокли в нетипични за гардероба ми цветове. Ще видя дали ще ги нося, ама май все още ми харесват Simple Smile.

# 189
  • Мнения: 10 505
Jay, дано е наред всичко при теб. Синът ми беше пострадал от топка, в тила го беше ударила, не е и подозирал, че лети към него, защото е бил с гръб. Оплакваше се от главоболие, вечерта като повърна каза, че го е ударила топка през деня, ходихме на спешен кабинет, дадоха му 10 дни болничен, да си почива и да не се напряга, не на телевизия, четене, компютър. Бяха го освободили и от физическо до края на учебната година. Случката беше пролетта. Сериозен удар си е бил, та хич не е за подценяване...

# 190
  • София
  • Мнения: 7 040
Jay,дано всичко е наред.
Valerie, със здраве да си ги носиш. Много ми се носят рокли, а вече 2-3 години не съм си харесвала нищо.
Момичета, препоръчайте ми автокъща за София. Трябва да си купувам някаква кола на около 7-8 години и много се притеснявам, че ще се наглася на по-голяма кошница и от моята, тя е на 10 години.

# 191
  • Мнения: 4 569
Утре и вдруги ден ще бъдат най - големите жеги. Били горещници. Преди половин час беше 29 градуса, а на обед - 30.  Crazy

Какви са рисковете при телефон взет от заложна къща?
Някой знае ли кой модел е една Нокия от типа на тези с фенерче (сигурно е два модела след него, защото фенер няма, но е с малък екран и копчета) в модерния цвят между розово и оранжево (фуксия май беше)?

# 192
  • Мнения: X
Скрит текст:
за такава Нокия ли иде реч  newsm78

# 193
  • Мнения: 4 569
Не.
Цялата е в цвят фуксия. И копчетата са фуксия, и панелите. Модела е подобен на показания, но бутоните не са гумени, а метални (май).

# 194
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво се оплаквате в София от горещини, при вас картата е в жълто:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт