Август идва с горещини и сбъдва нашите мечти! Тема 114

  • 24 208
  • 634
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 256
Поли, браво за високото ЧХГ!

# 46
  • Мнения: 1 256
Ще започваме 7ми или 8ми месец опити.Ако не ми дойде утре ще се тествам или ще изчакам поне до в други ден.Голяма подкрепа сте ми.Благодаря! Hug  bouquet

Розичка, по принцип съм чела, че ако до 1 година няма забременяване, тогава може да се потърси лекар. Но това е само по принцип.

# 47
  • Мнения: 656
Благодаря за прекрасната тема, Йоли Heart Eyes
Обирам всичкия останал прашец и изчезвам Blush
suzimi, колко остана до срещата?

Още 13 дни до термин, но ако издържа докрая или по точно сме в очакване вече.

# 48
  • Мнения: 66
Аз няма да си правя всички изследвания,за повечето наистина се чака поне година.Мисля да си направя само на хормоните.По принцип си имам едно вътрешно усещане,че нямам проблеми Grinning ,но след всеки неуспех започвам да си ги мисля едни....
Според мен нещата не се получават заради прекаленото ми вманиячаване,но все още не съм открила начин да се справя с него.

# 49
  • Мнения: 1 256
Розичка права си, че това вманиячаване май ни пречи, както и тези внушения, че сме бременни. Когато си по - млад, според мен човек трябва да го кара по спокойно и да не се тревожи толкова. Но, когато годините напредват, притесненията са повече и повече не се случват нещата Sad

# 50
  • Мнения: 66
Рано или късно,по един или по друг начин,нещата ще се случат.Трябва търпение...но е толкова трудно да го проявиш,когато искаш нещо с цялото си същество.. Hug Добре поне,че тук можем да си споделим..В това натоварващо ежедневие,човек има нужда поне част от товара си да сподели..околните(поне покрай мен) са настроени много снобски и почти всеки би те изслушал,за да те изкритикува или за да разбере още някоя клюка,за да има тема на разговор с други хора...

# 51
  • Мнения: 176
Добро утро, записвам се и аз с една честитка към успелите  Hug

Иначе на мен днес ми е 11ти ден от О., не чакам на 06.08. Само дето графиката ми на нищо не прилича, нито на бременна, нито на небременна. Отчитам се с едни много болезнени цици, но понеже се "следя" за пръв месец и се вторачвам във всичко едва сега, не мога да кажа нормално ли болят за пред М. или не. На всичкото отгоре за последните 5 дни два пъти смених климата и направих тотален бъркоч...

Стискам палци на всички!  bouquet А, да, и за прашец се нареждам Blush

Последна редакция: нд, 02 авг 2015, 18:16 от AdeliaMiss

# 52
  • Мнения: 2 497
Сузи, бързо и леко раждане ти желая Simple Smile
Палци на всички нечакащи!

# 53
  • Мнения: 656
Сузи, бързо и леко раждане ти желая Simple Smile
Палци на всички нечакащи!

Благодаря ти.

# 54
  • Мнения: 171
И моите зърна ми се струват по-големк, но не помня така ли са били винаги преди цикъл или не. Ще взема да си ги снимам  Laughing а винаги съм мислила че познавам тялото си, сега се чувствам все едно за пръв път съм в това тяло  Crazy

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Добро утро и от мен.Аз всеки месец виждам нещо различно което ме води към извода че съм бременна.Уви,не е така.Този месец не се вглеждам,защото сме си дали почивка,но пак има едно закъснение от 5 дни.Тест няма да правя,въпреки че ме карат при такова закъснение да си направя едно тестче.Но предвид жегата и смяната на климата е безмислено да давам пари за тест.Нямам мераци да се разочаровам

# 56
  • Мнения: 1 421
Йоли прекрасна тема  Heart Eyes Hug

Сузими леко раждане  Praynig Hug

Палци за всички нечакащи!

Сол в манджата и от мен, в четвъртък евентуално ще разберем и цвета на прашеца
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 57
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Момичета, вманиачаването "пречи" на здравите двойки, само това ще кажа! С ММ две години наистина не сме мислили нищо лошо, нито съм се притеснявала. Просто когато не става, има причина и тя не е във вманиачаването. На мен то ми донесе резултати, след като бях изпаднала в отчаяние. Може да нямаме бебе все още, но точно вманиачаването ми донесе първата крачка към решаването на проблема! Та в този ред на мисли, никога не е късно или рано да започнете търсене на проблем (по лека, с малки крачки). Най-хубаво ще е всичко да си е наред, но ако има нещо ... по-добре да се знае овреме и да не изпадате в депресии всеки месец. Никак не е приятно да оглеждаш всички бременни и майки с колички, и да ти се реве, но даже да не можеш да се разревеш! Тъй че по-спокойно ... преглед с ехограф, микробиология и цитонамазка са рутинни неща, може да започнете с тях!

Сузими,  bouquet и леко раждане! Чакаме те с новини! Wink
Съншайн, стискам палци!
AdeliaMiss палци и за теб!
Нико, нямам иконки, но си смитам колкото мога! Намирисва ми на мома ... дано съм права! Wink

Приятна неделя от мен! Hug

# 58
  • Мнения: 1 256
Сузи, желая ти леко и безпроблемно раждане  Flowers Four Leaf Clover

# 59
  • Мнения: 385
Бърз запис от мен!
Йоли,благодаря за темата!  bouquet
Поли,Йоана честито!Лека бременност до пухкав финал!
Сузи,леко раждане!  Heart Eyes
Стискам палци на всички тестващи се тези дни!
Добре дошли на новите момичета и бързо към отчет!

Общи условия

Активация на акаунт