Август идва с горещини и сбъдва нашите мечти! Тема 114

  • 24 210
  • 634
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 741
Е,след толкова мнооого прашец,ако не напълним темичка с положителни тестчета ще е срамота. Heart Eyes
Мишле,не се отчайвай...надежда винаги има,докато го няма цикъла.А и датата ти за МЦ не е ли именно днес или бъркам?
rozabezbodli,какво се случва при теб?Повтори ли теста?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Цоп и аз в темичката.

Благодарско за чудното оформление.   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 497
Благодаря за прекрасната тема, Йоли Heart Eyes
Обирам всичкия останал прашец и изчезвам Blush
suzimi, колко остана до срещата?

# 33
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Е чак пък чудно ... имам и по-добри теми Simple Smile Тук в бебоците е чара Heart
Благодаря ви за комплиментите!  bouquet
Смитам малко прашец, че не остана много до следващия опит ... не се надявам! При мен нещата стават от третия път  Crazy

Ред.: Рансън не ми остави нищо за обиране Grinning ... трябва ни още!

# 34
  • Мнения: 2 497
Добре де, ще ти върна малко... ако не беше хубавата тема щеше да ми досвидее Whistling

# 35
  • Мнения: 175
Поли,аз съм в дълбоката провинция и утре следобед ще се завърна в София. Колебая се дали ще намеря лаборатория в неделя newsm78 ще опитам де,но ако не стане в понеделник сутрин първа се нареждам! До тогава ми сгряват душата пикливите-чертата днес бе по-видима,а утре надявам се вече съвсем ясна! Ще опитам да я споделя и с вас  #2gunfire
Черпя всички с градински домати и леко нагарчащи крастевички! Който може да добави и по питие!

# 36
  • Враца
  • Мнения: 800
Йоанка, браво за насищащата чертичка Simple Smile Според мен щом имаш по-наситена втора чертичка може и да си изчакаш понеделник за лаборатория, не се мъчи да търсиш в неделя.  Hug А да ти кажа един трик за горчивите краставици, понеже и ние имаме доста домашни и всяка година, все горчат. Та като се измие краставицата, отрязваш отгоре едното "калпаче" ако мога така да се изразя и започваш да го триеш със самата краставица. Триеш, триеш, триеш така около една минута и ще видиш как започва да излиза бяло като пяна измежди двете повърхности, които се трият. После отрязваш и от другата страна и там пак триеш една минута с второто калпаче и чак тогава белиш краставицата, режеш я и воала. Wink Дано да съм го написала разбираемо, ако не се разбира ще си опитам във втори дубъл да обясня, защото наистина върши работа и краставиците не горчат, а ако са от най-горчивите, то поне намалява съвсем горчивото и може да се ядат.  Peace

# 37
  • Мнения: 555
Фери, аз това с търкането го практикувам само с капачето откъм стъблото на краставицата. Онова с цвета не го търкам, но да метода е успешен.

# 38
  • Мнения: 66
Да се отчета.Не съм си направила втори тест,защото утре ми е датата на М,а и си ме наболява от време на време,както преди да ми дойде.И то не е точно болка,както я описвате при бременност(като ластик),а усещам тежест.Мисля че няма смисъл да си правя нов тест.До колкото разбрах от форума,престо е давал досна пъти грешен резултат и най-вероятно моята линийка си е била изпарителна.Не ми се разочарова повече.Иначе симптомиии,колкото си искате Grinning ...Естествено,повечето са самовнушени.Чудя се само дали този месец да си направя някакви изследвания,или да пробвам пак с Ову тестове и ако не се получи,да се започва с лекарите....

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 134
Цоп в новата тема.Прекрасна е.
Две черти пожелавам на всички.
Аз не съм много активна,но днес е 4 ден закъснение,така че си чакам търпеливо цикъла и това е...

# 40
  • Мнения: 1 256
Да се отчета.Не съм си направила втори тест,защото утре ми е датата на М,а и си ме наболява от време на време,както преди да ми дойде.И то не е точно болка,както я описвате при бременност(като ластик),а усещам тежест.Мисля че няма смисъл да си правя нов тест.До колкото разбрах от форума,престо е давал досна пъти грешен резултат и най-вероятно моята линийка си е била изпарителна.Не ми се разочарова повече.Иначе симптомиии,колкото си искате Grinning ...Естествено,повечето са самовнушени.Чудя се само дали този месец да си направя някакви изследвания,или да пробвам пак с Ову тестове и ако не се получи,да се започва с лекарите....

От колко време опитвате?

# 41
  • Мнения: 1 822
Да се отчета.Не съм си направила втори тест,защото утре ми е датата на М,а и си ме наболява от време на време,както преди да ми дойде.И то не е точно болка,както я описвате при бременност(като ластик),а усещам тежест.Мисля че няма смисъл да си правя нов тест.До колкото разбрах от форума,престо е давал досна пъти грешен резултат и най-вероятно моята линийка си е била изпарителна.Не ми се разочарова повече.Иначе симптомиии,колкото си искате Grinning ...Естествено,повечето са самовнушени.Чудя се само дали този месец да си направя някакви изследвания,или да пробвам пак с Ову тестове и ако не се получи,да се започва с лекарите....
Розичка Не искам да те подвеждам , но за 1 година и около 12-15 теста престо , които съм правила, само на този последния му се появи втора чертичка ( без значение дали е било в контролното време или след него) Simple Smile На мен очевидно не ми е грешал - а пък и си имах гадни МПС болки 3-4 дена преди датата за М. Престото може да даде грешен резултат ако се тестваш 7,8,9 дори и 10 дена след О,но според мен на 12-14 би отчел ако има нещо.Тъй че ако утре няма М - може да пробваш с какъвто и да е тест пък дано ни изненадаш:)

Аз да се похваля и тук : 2-ро ЧХГ : 674.9 (преди два дена беше 207.7) - добре се почкачва, дори множко ми се струва , но явно била ранна О или пък са близнаци  newsm78 Живот и здраве след 7-10 дни ще разбера  newsm17   

# 42
  • София
  • Мнения: 1 676
На мен пък Престо 2 пъти ми е отчитал изпарителна черта след времето. Sad

# 43
  • Враца
  • Мнения: 800
Аз пък си купувам някакви евтини тест лентички от по 50 стотинки и се тествам ден преди цикъл ако нямам търпене и после ден след датата за М ако не е дошла. До сега не са ми давали грешка, нит пэк изпарителни чертички. А вие повечето защо предпочитате Престо? И Шуърчек съм си вземала, но малко са скъпички. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 66
Ще започваме 7ми или 8ми месец опити.Ако не ми дойде утре ще се тествам или ще изчакам поне до в други ден.Голяма подкрепа сте ми.Благодаря! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт