Август идва с горещини и сбъдва нашите мечти! Тема 114

  • 24 209
  • 634
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
Йоли, много зареждаща тема.
Мишле дано да е рано за пусти тест и всичко да е наред, сега лятото се случвало да закъснее лелката, въпреки, че аз ти пожелавам, година още да не те навестява, а вместо това след 8 месеца да имаш къде по приятна среща с твоя си бебок Simple Smile

# 16
  • Мнения: 234
Запис и от мен  в темата. Много ми харесаха бебешоците, много са сладки и като цяло темата е супер   Grinning

# 17
  • Мнения: 175
Благодаря за темичката,адашке!   bouquet по данни на телефона ми днес влизам в 4г.с. хихихи много ми е странно! Тази сутрин от вълнение и малко притеснение,че Бета ЧХГто ми е май мъничко за тези седмици,препишках второто тестче ииии по-видима втора черта! Успокоих се и зачитам,че се е получило "на втората" овулация на 19 ден от МЦ. Което за 10 дни след О май май за задоволителни резултати. Другия ми положителен тет за О беше на 15ден...оф сложно ми е,нооо важен е резултата!
Аз винаги пиша от телефон и нямам как да поръся с прашец,нооо се отърквам и ви заразявам с бременност! Joy

# 18
  • Мнения: 972
Здравейте,момичета.
Минавам набързо да честитя на момичетата с положителен тест и да им пожелая лека до края.
На останалите хубав ден.  bouquet

# 19
  • Мнения: 375
И аз се записвам да ви следя,при мен няма нищо ново и затова не пиша често  Hug

# 20
  • Мнения: 1 256
Йоли, прекрасна морска темичка си направила!Бебоците са много готини Simple Smile Дано да ни е на късмет и този месец да се радваме на 2 чертички!
Мишле, дано закъснението да е за добро.
Магаренце, не се натъжавай. И моето настроение не е цветущо, но ще гледам днес да го оправя някакси Simple Smile
Благодаря на Shiker и Niana за вълшебния прашец. Ще се възползвам и ще си всмукна малко, та дано и аз се заразя  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 21
  • Мнения: 4 954
Да добавя и аз малко сол към манджата (прашец към темата)

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 22
  • Мнения: 66
Прекрасна темичка.Дано донесе на всички ни по 2 чертички. Hug

# 23
  • Мнения: 1 822
Йолито - благодарим за чудесната темичка- дано се напълни с много положителни и вълнуващи новини newsm51
Мишлето - smihesorry за отрицателния тест мила . Пийни си нещо да ти се отпусне душичката и дано август ти донесе желаното Hug Hug Hug
rozabezbodli - Ти тества ли се вече?? newsm78 Съжалявам ако съм пропуснала - ако не- стискаме палци fingerscrossed fingerscrossed
Йоанна - кога ще пускаш пак кръвен ??? Утре / в понеделник. fingerscrossed да се е удвоило поне.
Приятна и ползотворна събота от мен и чакаме някой да се похвали.... Joy Joy

# 24
  • Мнения: 656
Ето прашец и от мен и колко съм редовна в писането тук, може би е последен.   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 25
  • Мнения: 555
Йо, благодаря за темата  bouquet Да се запиша и аз, пък може да се наложи и да пиша, знае ли се Simple Smile

# 26
  • Мнения: 171
Чувствам се точно като пред цикъл, кофти настроение, мен там най-много ме удря пмс-то, в настроенията.

# 27
  • Мнения: 1 130
Цоп и аз  в прекрасната тема и да си смууукана правурляк.

Йоли темичката е прекрасна дано ни е на късмет на всички  newsm51 newsm51 newsm68

# 28
  • Мнения: 1 139
Момичета аз въпреки отрицателния тест се чуствам добре  Laughing
Мисля да пийна едно джинче довечера за разхлаждане  Praynig

# 29
  • Мнения: 1 485
Йоли, майсторът си е майстор   bouquet
Сузи, да мине бързо и леко! Ще чакаме щъркелови новини Simple Smile
Честито на Йоанна и Поли, леки и щастливи 8 месеца!

Смууук

Общи условия

Активация на акаунт