Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 737
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да споделя моя опит с жоржея...преди 3 месеца родих и получих страшни стрии по дупето под него и отпред по бедрата. Ползвам Жоржея от 7 8 дни и определено има резултат. Мъжа ми видя разлика на 4 ден. Не са ми изчезнали всички но намаляха доооста след като свърши шишето предполагам че ще трябва още едно де...но пак е нещо бях се отчаяла Simple Smile

# 106
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 927
В кои аптеки в Младост-София продават Жоржея?!

# 107
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аптеката е срещу 131соу,в един нов блок от страната на булевардът.Има до нея арт магазин и магазин за матраци.

# 108
  • Мнения: 239
Днес видях,че тези кремове са ги пуснали в дрогерии Лили.

# 109
  • Мнения: 16
Здраейте, има ли някой, който е ползвам гела със стрии, които са от доста време и имало ли е ефект?

# 110
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Здраейте, има ли някой, който е ползвам гела със стрии, които са от доста време и имало ли е ефект?

Близка моя приятелка го ползва за стрии на корема от бремеността,от 9 години са .При нея нямаше никакъв ефект при точно спазване на указанията за употреба на крема.

# 111
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 927
В Лили Дрогерии този месец има на промоция Жоржея. По спомен е 17,99. Мисия 1 и 2

Последна редакция: вт, 04 юли 2017, 23:12 от Джулая

# 112
  • Мнения: 16
Но сигурно ли е, че са оригиналните. И може ли някой да ми каже коя серия за какво беше?

# 113
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 927
Но сигурно ли е, че са оригиналните. И може ли някой да ми каже коя серия за какво беше?
Няма логика да не са. Ето актуалните продукти:
Скрит текст:

# 114
  • Мнения: 4 478
Но сигурно ли е, че са оригиналните. И може ли някой да ми каже коя серия за какво беше?
Оригиналните са, в страницата беше споделено. Мисия 1 намалява стриите + стяга кожата, Мисия 2 намалява целулита + тонизира кожата, а мисия 3 хидратира и ревитализира и се използва за подсилване на ефекта (преди останалите мисии). Има и Мисия 1 за мъже.

Аз ползвам продуктите (различните мисии за различни зони) от около 5 дни, няма ефект засега, разбира се, но кожата ми се чувства добре.

# 115
  • Мнения: 36
Ползвала съм гела и не видях ефект. Общо взето от козметика няма много ефект за стриите, освен ако не са много пресни.

# 116
  • Мнения: 3
Аз използвам гела за стрии от около седмица и според мен има някакъв ефект. Не са изчезнали напълно, но са по бледи вече.

# 117
  • Мнения: X
Щом имат пари за реклами на билбордове,значи или перат пари,или не знам,но аз никога няма да направя покупка от тях Simple Smile

# 118
  • Мнения: 462
Цитат
вода, козметичен гел, масло от бадем, масло от пшеничен зародиш, масло от портокал, масло от пачули, Collageneer®, Regestril™, масло от чаено дърво, масло от авокадо, масло от лавандула, алантоин, екстракт от дяволски нокът, масло от лимон, масло от гроздови семки, масло от евкалипт, Unisphere®, масло от хвойна, масло от иланг-иланг, масло от мента, багрило, консервант;
Дами, този състав не е описан коректно!  bouquet

# 119
  • Мнения: 1
Здравейте,следя темата с интерес,тъй като моя близка си беше взела гел мисия 1 от някакво магазинче в Пловдив на изгодна цена и видимо след месец имаше ефект.Мисля да се поразгледам и аз,понеже се колебая от доста време,но какво пък, ще пробвам и ще ви споделя мнение  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт