Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 532
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 39
А техните продукти стават ли за по време на бременност? Започнах 4-ти месец и искам да взема превантивни мерки. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително! Simple Smile

# 121
  • Мнения: 371
Използвам мисия 1 и мисия 2, за стрии и за целулит от повече от месец. Целулитът е " пресен" от бременността-изобщо не му повлиява този лосион. Отделно мажа стриите от преди бременността, които са бели и много тънки-при рях също няма резултат. Ефектът от двата продукта при мен е нулев.

# 122
  • Мнения: 37
А техните продукти стават ли за по време на бременност? Започнах 4-ти месец и искам да взема превантивни мерки. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително! Simple Smile
3
 Ha Сайта им пише,че стават. Аз ползвам Мисия 1 от скоро.Това са ми резултатите за 2 седмици:
http://prikachi.com/images.php?images/529/9170529W.jpg
 Една приятелка също го ползва и има резултати, но при нея стана по-бавно. Все пак всяка кожа е различна.

# 123
  • Мнения: 8
Използвах Мисия 1 и Мисия 2, близо  два месеца,редовно сутрин и вечер,  резултата е абсолютно нулев, никаква разлика, няма смисъл за мен да се инвестира в тези продукти

Общи условия

Активация на акаунт