Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 811
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 940
Аз измазах цяла опаковка от крема за целулит, никакъв ефект нямаше при мен. Но изглежда че не съм го ползвала правилно, само 1 крем ползвах.

# 91
  • Мнения: 242
Здравейте,закупих Жоржея мисия 2 за целулит ,използвах го около 3 седмици без никакъв ефект.Писах им във Facebook, че не съм доволна...отговориха ми ,че не съм го ползвала правилно било ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да ползвам нещо преди въпросния крем. Това го пишело в сайта им (проверих беше написано със ситни букви и пише " за по-добър ефект ползвайте мисия 3" ,където изобщо не се разбира "ЗАДЪЛЖИТЕЛНО".) Трябвало да им пиша седмица след мазането понеже ефектът се виждал веднага. Казаха ми ,че при следваща поръчка ще ми пратят продукт подарък (целта ми далеч не е била такава) , но след като им писах отново спряха да ми отговарят. Продължих да ползвам продукта вече правилно , както ми казаха... НЯМА ефект. Може и при някого да има ефект ,но съм възмутена повече от отношението отколкото от продукта.


И при мен се правеха на интересни... Но да, изпратиха ми подарък Мисия 2, но съм на същото мнение... ефект 0

# 92
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Какви са тези измишльотини за Мисия 3?! Че едва ли не без нея нищо нямало да стане. Преди като го нямаше този продукт как се получаваше ефекта само с Мисия 2?! Или са променяли нещо по формулите, за да ни карат да си купуваме от всяка Мисия Thinking

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 22:25 от Джулая

# 93
  • Мнения: 3
Именно пълни глупости... Разочарована съм от продукта и от отношението!

# 94
  • София
  • Мнения: 470
Ако решите да го ползвате, имайте предвид, че само с гела няма да стане,а също така, че не на всеки действа, но това няма как да го знаете ако не го пробвате. Първо трябва да сте стриктни в мазането (сутрин и вечер), второ увеличете приема на вода и е хубаво преди нанасяне на гела да се намажете с нещо хидратиращо, може и бебешко олио или мляко. Също така, когато го нанасяте масажирайте хубаво, за да попие добре.
Аз го ползвах по тази схема и за мен имаше ефект, но забременях и в момента съм го спряла.  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 5 647
Не разбирам защо все още има заблудени жени, които си мислят, че стриите ще изчезнат от някакви "чудодейни" кремчета и гелчета?  ooooh!

# 96
  • Мнения: 161
Здравейте, има ли наистина ефект гелът срещу стрии?

# 97
  • Мнения: 10 338
Не разбирам защо все още има заблудени жени, които си мислят, че стриите ще изчезнат от някакви "чудодейни" кремчета и гелчета?  ooooh!


Ами а де. За това се чете. И като се прочете и се разбере какво точно представлява стрията и заблудата ще падне. Но трябва да се разбере, а не само да се прочете. И тогава ще стане ясно че опциите се свеждат до помоща на естетичната хирургия според случая. Всичко останало е загуба на време и пари, както и надежди.....Кой нормален човек може да ми каже как веднъж разкъсани съединителни влакна в кожата могат да се върнат в първоначалната си позиция с крем?

# 98
  • Мнения: 161
Не разбирам защо все още има заблудени жени, които си мислят, че стриите ще изчезнат от някакви "чудодейни" кремчета и гелчета?  ooooh!


Ами а де. За това се чете. И като се прочете и се разбере какво точно представлява стрията и заблудата ще падне. Но трябва да се разбере, а не само да се прочете. И тогава ще стане ясно че опциите се свеждат до помоща на естетичната хирургия според случая. Всичко останало е загуба на време и пари, както и надежди.....Кой нормален човек може да ми каже как веднъж разкъсани съединителни влакна в кожата могат да се върнат в първоначалната си позиция с крем?

Да разбирам, че кремът не действа и няма ефект?

# 99
  • Мнения: 3 597
Аз съм доволна от Жоржея за стриите , не са изчезнали , но видимостта им е намаляла ...което ме устройва  Peace

# 100
  • Мнения: 161
Аз съм доволна от Жоржея за стриите , не са изчезнали , но видимостта им е намаляла ...което ме устройва  Peace

Благодаря за отговора

# 101
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Аз също купих мисия 2 и мисия 3 ...с 300 зора от адреса посочен в сайта им.....то се бяха преместили,не го упоменали в сайта,обикалям половин час да ги търся на адреса на сайта,накрая питах в някакъв салон и добре,че от там визитка дадоха,та се обадих.
Дамата която дигна беше доста нелюбезна,попитах къде е новия адрес защото искам да си купя техните продукти,тя не можела да ми го обясни.....много било сложно.
Почна да ми обяснява да отида до някаква си аптека където ги имала,попитах там има ли пакетите от 2 продукта на промо цена които гледах в сайта,тя отговори,че ги няма.
Казах ,че тогава все пак предпочитам да ми обясни къде е офиса и да отида от там да си взема промопакета,тогава дамата ми заяви,че го няма,че този пакет бил само за сайта #Cussing out
побеснях,не стига,че адреса не е коректен и 30 мин . ги търся,звъня ...не може да ми обясни къде е,след това и промоцията била само за сайта,което не е упомнато никъде!
След няколко минутна разправя казах че ще сигнализирам комисия за защита на потребителите и заради неправилно обявена промоция и заради невалидния адрес....тогава дамата изведнъж вече се сети как да ми обясни къде се намират,каза че ще ми продаде промопакета.
Отидох ,дамата беше първоначално доста нацупена и груба ,заяви,че този адрес бил за клиенти на едро (което също не е упомената в сайта им),после пък заяви,че не работели в събота(в сайта има работно време за събота)
копирам от сайта :
гр. София
ж.к. „Младост 3“ бл. 302, вх. В, пом. 16
Срещу „Кауфланд“ Младост

Понеделник - петък: 09:00ч. до 18:00ч.
Събота: 09:00ч. до 13:00ч.


Купих заветните кремове,надявам се да са хубави.
Но съм крайно разочарована от непрофесионализма,отношението и опита за измама на клиентите.

# 102
  • софия
  • Мнения: 1 707
Тед аз ходих направо до аптеката ,тя е до моя блок.

# 103
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Адреса е от техния сайт,не е аптека а представителен магазин,исках да купя промопакета,тъй като ми беше близо и предпочетох да не давам 4 лв. за куриер и да чакам няколко дни доставка.Като си спестя 4 лева от промопакета и 4 от доставка си стават 8 лева,защо пък да ги хвърям на вятъра.

# 104
  • софия
  • Мнения: 1 707
Така е ,при мен аптеката която лансират ми е до блокът,адресът и той ми е на 5-6 минути,но не ми се занимаваше с жената.

Общи условия

Активация на акаунт