СТОЙНОСТИ НА ЧГХ - тема 6

  • 94 562
  • 787
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 645
А дали апаратурата на лекарите е добра?
Принципно знам, че след 1000, хормона започва да се отделя по-бавно.
Аз лично ако съм на теб бих си записала час някъде с хубава апаратура, примерно където правят фетални морфологии.
Дано всичко да е наред.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 055
 Благодаря ти Brayda
Сигурна съм че в клиниката където бях последния път апаратурата им е много хубава.Ще изчакам и в сряда резултата и после ще видим ако трябва и друго мнение ще търсим.
А май разлика в мерните единици няма? newsm78

# 17
  • Мнения: 960
Иди във Фемина имат невероятна апаратура и ми видяха пулсиращо сърчице, когато в Надежда не успяха нищо да вдият и казаха, че нямало как да го бъде тоя ембрион. Фемина в едн апресечка на Раковска е

# 18
  • София
  • Мнения: 7 645
мерните единици са еднакви, т.е. няма значение дали е в едните и другите, но е хубаво изследванията да се пускат в една лаборатория.
Но с твоя резултат не виждам смисъл да пускаш пак, по-скоро отиди пак на преглед.
Потвърждавам за Фемина. Една приятелка я бяха наплашили, че няма плоден сак и че е с извънматочна, дори й насрочили дата за кюретаж. Аз й препоръчах фемина и там се видя всичко точно!

Дано и при теб така се получи!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 055
Благодаря Ви момичета Hug
Ще ви послушам и ще запиша час за фемина,само не знам дали ще ми дадат час още за тази седмица.Аз все пак и утре ще пусна едно чхг,защото си мисля че ако не се развива би падало хормонът.Имам и една чуденка ако може някои да ми ги разесни-вчера първо ми написаха резултата >10000 и аз звънях до лабораторията да кажа ,че ми трябва точния резултат и те ме питаха в коя седмица и според нея да разредят кръвта.Първоначално жената ми каза че е много високо за седмиците които казах аз (6-7)ама май не е чак толкоз висок,или първата ми стойност да не е точна.
Извинявам се че ви занимавам с моя проблем Hug

# 20
  • Мнения: 960
Кремонка, биохимията не е математика, иди да те видят на хубава апаратура и не се занимавай с тези стойности. Спести си тревогите, предстоят много напред - бременност, раждане, отглеждане

# 21
  • София
  • Мнения: 7 645
Звънни и им кажи, че е спешно, защото се съмняват другите лекари.
Ако и тогава не се види, тогава пускай изследвания или каквото ти каже лекарката, че трябва да направиш.
Късмет и стиснати палци

# 22
  • Мнения: 2 153
И според мен е излишно да се пуска ново ЧХГ. При тези стойности трябва да се търси ехографска находка...

# 23
  • София
  • Мнения: 23 131
Maлко извън темата за което се извинявам,но в тази Фемина или някъде другаде може ли да се отиде без час,а на място и да се изчака.Имам час за 08.09 в Щерев ,когато ако всичко е наред трябва да чуем сърчице  Praynig ,ако обаче не чуя добри новини,преди кюретаж или нещо подобно (недай си Боже) бих искала да потърся веднага 2 мнение,а не знам дали има болници,в които можеш да отидеш и без записан час.Малко съм като нероден Петко,ама искам да съм подготвена за всички възможни варианти.Ще съм много благодарна,ако някой може да ми отговори  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 7 645
обади се във Фемина и питай кога е първия свободен час за някой АГ и ето така става там.
Ако отидеш на място и няма часове, може и да те вземат между някой или ако някой не дойде, но по-добре да се обадиш

# 25
  • София
  • Мнения: 1 055
Вчера си записах час за фемина казах,че е спешно и още за същия ден ми дадоха час.
Скрит текст:
Бях на преглед при Доц. Димитров и според него нещата не вървят добре.В петък ме изкараха 6с+2 а той вчера 7с+1 ден имаше ембрион 3мм без сърдечна дейнос или някакви леки пулсации според доктора.Съвета му е аборт.Ще изчакам до понеделник да видим и моя док какво ще каже ...

# 26
  • Мнения: 960
 smile3518 Силно се надявам да е сбъркал, а реално ти колко седмици си?

# 27
  • София
  • Мнения: 7 645
дано всичко да е наред!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 055
Реално се водя в 7с+2дни.Последен МЦ 13,07,15,но според мен трябва да съм 8с+2 защото овуто трябва да е била рано.Понеже на 14.07 бях при лекаря за да стартираме замразен трансфер,тогава той видя фоликул в ляво 15мм където е и жълтото тяло и заради това мисля че трябва да съм в осма седмица.Въпреки че не съм следила точно кога е била но на 3 август имах положителен тест на този ден ЧХг беше 820 а пикливия беше с бледа чертичка.Моля се всичко да е наред и аз да съм едно изключение.Благодаря ви за подкрепата Hug

# 29
  • Мнения: 11
Здравейте, и аз влизам с въпросче към по опитните с чхг стойностите. ПРМ 01.07, положителен тест на 01.08. Бях на лекар в 7 г.с и 1 ден, видя се плоден сак, но не и ембрион. Не знам дали е от ехографа или просто нещо не е наред, затова си пуснах чхг на 48 часа. Първи резултат е 120511,8 mIU/ml от 31.08, а втория е 133736,2mIU/ml от 02.09. Във вторник съм пак на ехограф да видим как върви, мисля че ще съм в началото на 10 г.с.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт