На море през зимата

  • 15 098
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 094
Била съм между 5 и 12 откомври на остров Крит и беше идеално. Температурите бяха мужду 25 и 32 градуса.

# 31
  • Мнения: 82
И в южна Испания става към средата или края на октомври. Мои близки бяха от 18.10. до 28.10 и се радваха на прекрасно слънце и топла вода

Ние сме били на плаж началото на ноември в хубави години.

# 32
  • Белгия
  • Мнения: 303
Ние ходим всяка година на Канарите (ходили сме на Тенерифе, Лансароте, Гранд Канария и Фуертавентура-на последните две е най-скучно и не ни хареса, посещава се основно от 60+) - октомври, ноември, една година и началото на декември сме ходили. Водата в океана е леееко студена Rolling Eyes Но нали затова има отопляеми басейни в хотела. Тази година мислехме за Доминикана, но май пак ще е Тенерифе, с малко дете сме и просто пътуването ни е доста часа за Доминикана. За Египет и Тунис са спрели почивките от Норвегия, недейте да рискувате по-добре Peace

Можеш ли да препоръчаш хотел/място, където сте отсядали на Тенерифе? Ние планираме да сме там в края на ноември, с две деца на почти 3 години сме.

# 33
  • London
  • Мнения: 6 732
Ние ходим всяка година на Канарите (ходили сме на Тенерифе, Лансароте, Гранд Канария и Фуертавентура-на последните две е най-скучно и не ни хареса, посещава се основно от 60+) - октомври, ноември, една година и началото на декември сме ходили. Водата в океана е леееко студена Rolling Eyes Но нали затова има отопляеми басейни в хотела. Тази година мислехме за Доминикана, но май пак ще е Тенерифе, с малко дете сме и просто пътуването ни е доста часа за Доминикана. За Египет и Тунис са спрели почивките от Норвегия, недейте да рискувате по-добре Peace

Можеш ли да препоръчаш хотел/място, където сте отсядали на Тенерифе? Ние планираме да сме там в края на ноември, с две деца на почти 3 години сме.

В Туркеса плая мисля се казваше хотела има доста атракции за деца и в един хотел новичък Ниня също е "Ок" за деца. Втория е малко по-скъп; но пак цените и на двата са приемливи. Ако не са много малки децата ще им хареса адски много на Сиам Парк заради това гледайте да отседнете в южната част на острова да ви е близичко.

Ние на Коледните празници и НГ тази година сме на Фуертевентура в Плая Есмералда. Първо мислехме и ние пак за Тенерифе; но въпросния комплекс Есмералда много ми допадна+ отзивите за него и решихме този път да сме там. И ние сме с малко дете; на година и половина е малчугана.

# 34
  • Белгия
  • Мнения: 303
Благодаря за предложените хотели на Тенерифе. Още не съм резервирала спането, само съм се ориентирана към Коста Адрехе, сега ще ги разгледам. Децата предполагам ще ги водим в Лоро парк и най-вече на плажа.

# 35
  • London
  • Мнения: 6 732
Имай предвид; че на юг е доста по-топло отколкото на север. Лоро Парк също ми допадна на мен; но пред Сиам поне според мен пасти може само да яде. Реално погледнато от цялото Тенерифе Сиам е най-хубавото; иначе плажовете не са особено привлекателни в сравнение с други острови; нито пясъка е хубав; нито има някакви грандиозни плажни ивици. Та аз там предимно басейни ползвам.

# 36
  • София
  • Мнения: 350
Препоръчвам Мексико за зимна почивка. Сега се връщам от Плая дел Кармен. Чудесно море, ситен бял пясък, древната култура на маите, а и цените са доста поносими като се има в предвид далечното разстояние.  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 11 492
Препоръчвам Мексико за зимна почивка. Сега се връщам от Плая дел Кармен. Чудесно море, ситен бял пясък, древната култура на маите, а и цените са доста поносими като се има в предвид далечното разстояние.  Peace
Звучи много добре! Дай идея за маршрут....

# 38
  • Мнения: 697
И в южна Испания става към средата или края на октомври. Мои близки бяха от 18.10. до 28.10 и се радваха на прекрасно слънце и топла вода

И аз си мислех за Испания. Палма де Майорка - например. Звучи ми много добре за зимна почивка Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 350
Препоръчвам Мексико за зимна почивка. Сега се връщам от Плая дел Кармен. Чудесно море, ситен бял пясък, древната култура на маите, а и цените са доста поносими като се има в предвид далечното разстояние.  Peace
Звучи много добре! Дай идея за маршрут....
Аз бях с пакет за 7 дни олинклузив в Catalonia Reviera Maya. Пътувахме с чартър от Мадрид. А там записахме различни екскурзии. Лично аз посетих Чичен Ица, Тулум и Коба. Това са трите най-известни града на маите на полуостров Юкатан. Мисля, че за първо запознаване със страната е оптимално. Очаквах, че полетът ще е уморителен, но се оказа 8-9 часа и беше ОК. На отиване бях планирала една нощувка в Мадрид. Хем на разходка, хем да не става много уморително.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 11 492
Супер, мерси за информацията!

# 41
  • Мнения: 3 306
И в южна Испания става към средата или края на октомври. Мои близки бяха от 18.10. до 28.10 и се радваха на прекрасно слънце и топла вода

И аз си мислех за Испания. Палма де Майорка - например. Звучи ми много добре за зимна почивка Simple Smile
Зимата там температурата е както в Бургас да речем. Не знам какво имаш предвид под зимна почивка все пак..

# 42
  • Мнения: 3 094
Палма де Майорка не става за море през зимата, стават Канарските острови - това от Испания. Поне аз съм била през март, приятелка бе през февруари и сме се пекли.

# 43
  • Мнения: 2 237
Скрит текст:
Препоръчвам Мексико за зимна почивка. Сега се връщам от Плая дел Кармен. Чудесно море, ситен бял пясък, древната култура на маите, а и цените са доста поносими като се има в предвид далечното разстояние.  Peace
Звучи много добре! Дай идея за маршрут....

Карибите са и моя слабост!
По никакъв начин обаче не влизат в бюджета, който се коментира в темата.  

Роналдд, заповядай в темата за Бахами и Кариби  Hug

# 44
  • London
  • Мнения: 6 732
Идеята за Мексико е прекрасна; но там не бих отишла с малко дете. Има изключително опасни вируси. Неотдавна на актьори на почивка в Канкун от незнаен вирус умря детенцето на почивка там. Много разпространена е и денгата; която е доста опасна болест ( разнася се от комарите). Там само с ваксини отивам и с по-голямо дете.

Общи условия

Активация на акаунт