Re: Дневникът 68 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 940
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Аз пак тук..да отчета деня  Mr. Green
От почти всичко съм доволна храна, вода, тренировка..и Кантарев, разбира се. Само на обяд трябваше да е фасул, но нямаше викам си тогава, бобена салата, но не. Накрая си взех бобена салата с лютеница, но не си изчислих правилно грамажа и леко преядох.
З: овесена каша
ВЗ: кашу
О: бобена салата с лютеница + 2 филийки Вита + салата от червено цвекло и моркови със слънчогледови семки
СЗ: ябълка
В: картофена салата + същата салата като на О
+30 минути йога

TheOneS, благородно ти завиждам за разкрасяването.
Тутмъничка, тези оризовки не ги изоставяш обаче.  Mr. Green Аз утре ще мърсувам, че ми е ВГХ.

 Heart Eyes


# 721
  • Мнения: 2 369
Здравейте момичета-кокичета! Четох ви отговорите насочени към мен лсед последния ми постинг, но не съм ви писала.
Да се отчета. Наистина качих килограми- 1,5. Няма грешка. Сега се опитвам да ги сваля, но само се опитвам:) Трябва обаче да го направя преди Коледа (с главна буква ли се пише?), че не мисля да гледам като куче пред месарски магазин по празниците. Имам рожден ден, едното ми дете има рожден ден, сестра ми идва със семейството си на гости за Коледа...абе ще се пирува ви казвам!:) Започнах пак да ходя на фитнес, което ми докара ужасна мускулна треска, а хем внимавах да не се насилвам ужасно много. Та така....искам да ям, а неможе:(

# 722
  • Мнения: 422
Добро утро, прекрасни  bouquet
Мери Определено много добре ми се отразиха всички процедури  Mr. Green Heart Eyes
принцеса_Фиона Стягай се, момиче. За нула време ще ги бутнеш тези 1,5кг.  Hug

След снощната нережимна вечеря, днес започвам нова врътка на моното с пълна газ  Flutter
Ден 1: Кисело мляко
След малко отивам на фитнес
Днес също имам много задачки за вършене, така че пак цял ден ще съм в движение.
Сигурно навъртам минимум 15км. на ден ходене  hahaha
Новата цел: До Коледа да смъкна още 10кг. Ще видим каква ще я свърша  Peace

Хубав Съботен ден на всички!  Hug

# 723
  • Мнения: X
Добър ден, момичета!  Hug Макар че станах преди малко.
Нали ви казах, че ме е хванал някакъв вирус. Вирусът мина, но ми се възпали страшно синузита. Глава, уши, очи всичко ме боли..ще спра до тук.
Днес ми е ВГХ менюто е готово, чакам си довечера поничките.  Blush
Фиона, за месец си ги махнала. Всеки ден в групата на отчет, какви ги вършиш.  Mr. Green  Hug
TheOneS, 10кг. едва ли, но 4-5кг. като нищо.  Hug

 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 05 дек 2015, 12:46 от Анонимен

# 724
  • Мнения: 82
Каква хубава слънчева декемврийска събота е във Варна!  Heart Eyes

Както примерна домакиня днес изчистих къщата, търках подове, пусках перални....и закусих мляко с овесени ядки и ленено семе Simple Smile Много ми е коледно и гледам някакъв филм за коледни чудеса Simple Smile
Днес ще ходим в Джъмбо за коледна украса и опаковъчни красоти, тъй като съм накупила почти всички подаръци вече, а пък много си играя да опаковам  Two Hearts Направо си е ритуал - с ММ ядем бисквити, пием горещ шоколад, гледаме коледен концерт и опаковаме - винаги е лудница, защото сме голямо семейство и имаме поне 15-20 подаръка за декориране  #Crazy
С приятелки сме се уговорили след 1-2 седмици да се съберем през уикенда, за да печем сладки, меденки, бисквити - сега събираме рецепти за джинджифилови, портокалови, таханови и т.н  chef
Постът ми няма май много общо с диети и т.н, но ми се искаше да ви споделя коледния си дух!  Hug

# 725
  • Мнения: 2 576
TheOneS браво, браво. Продължавай все така  Peace
Мери и аз със синузит в момента. Ужасно е  Tired. Бързо възстановяване  Hug

З - мъничко кашкавал с бекон
О - консерва риба тон с зеленчуци
С.З. - най вероятно кисело мляко

Довечера съм на работа. Този път няма да има изкушения. Там по някое време ще хапна някакви ядки за вечеря.

ТутмЪничка много ме радваш с коледното си настроение  Hug

# 726
  • Мнения: 2 369
Хахаха добре, ще се отчитам:) Снощи изпих почти една бутилка червено винце и мезих с фъстъчки:) Днес закусих с една палачинка с конфитюр и на обяд ядох панирани рибки (тези полуфабрикатните) със задушени в масло зеленчуци, но пък за сметка на това сега ще излизам и ще имам интензивен остатък от деня чак до вечерта...дано поизгоря нещо:) На пазар отивам, че в нас толкова вече няма нищо, че току-що измих хладилника. Ще взема някои диетични неща:)

# 727
  • Мнения: X
Аз влизам да ви попитам нещо. Като изключим, че се храним спрямо ангажиментите си. Дали чакате да огладнеете или спазвате някакви часове спрямо вида приета храна- протеин, въглехидрати, плод и ядете без значение дали сте гладни. Аз ако чакам да огладнея, след това изяждам всичко, което видя и пак съм гладна. За да не се случва това ям по часове, което не ми изглежда много нормално.  newsm78 Затова реших да споделя и да питам при вас как е?!

Тутмъничка, във Варна Heart винаги е красиво. Страхотна традиция си имате с ТМ.  Hug
Алекс, и ти бързо се оправяй!  Hug
Фиона  Hug

# 728
  • Мнения: 2 576
Мери благодаря  Hug

Аз по принцип не се храня по час. Ако съм си в къщи закусвам, обядвам и вечерям. Той стомаха ми сам ме подсеща  Mr. Green. Вече ако съм на вън когато успея.

# 729
  • Мнения: 472
Заповядайте в новата тема  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=889446.msg32131841#msg32131841

Нямам време да ви навестя в последните седмици,но надничам Simple Smile

Липсвате  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт