Лидл ::75::

  • 61 454
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 847
Дървените колички са винаги актуални/количките като цяло за момчета/.Моето е на 7 и обича още коли-с дистанционно и др.видове.Най-подходящи са за 3-5 годишни деца,според мен.

# 16
  • Мнения: 438
Снабдих децата с коледен подарък - дървената торта и зеленчуците за рязане и съм много доволна,  тъй като на повечето играчки е отбелязано,  че са за деца над 3г. , а ние сме на близо 2г. Не погледнах, а да попитам - 4 дървени колички за 9,99 за деца на каква възраст са подходящи?
На опаковката пише 3-8г.  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 692
Търся да закупя точно определена дървена играчка с музикални инструменти от промоцията на Лидл от 19.11.2015 г. Играчката представлява съвкупност от няколко музикални играчки, закрепени на дървена дъска - ксилофон, барабан и др.

# 18
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Джегингс-ите ми се видяха много уголемени.
Хвърлила съм око на детските скиорски дрешки Lulilu и също чакам отзиви Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 550
Казаха ми, че в Лидл имало някакъв препарат за отстраняване на петна от текстил,трябва ми да се опитам да по чистя тапицерия на диван. Някой има ли идея как се казва това чудо? А иначе +1 за крушите в лидл, много са сладки и сочни. .

# 20
  • Мнения: 47
И аз се интересувам от туниките, че нямах време да ида до магазина вчера.
Здравейте, вместо запис се включвам с мнение за туниките, макар че не знам доколко ще е обективно, тъй като съм бременна в 9-ти месец  Embarassed
Преди няколко седмици може би пак имаше такива, но в други цветове и тогава си взех, защото моите дрехи ми окъсяха, а за дрехи за бременни не ми се дават много пари. За сравнение преди да забременея от дрехите в Лидъл си взимах най-малкия размер хс или с, та и сега заложих на с.
Висока съм 164 см и туниката ми стига до около педя под дупето, при все че корема ми доста дърпа от дължината - талията ми от 59 в момента е 86 см. Деколтето е умерено изрязано - ако за някой е ориентир, мисля че след раждането ще имам лесен достъп за кърмене.
Надявам се да съм била полезна  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 020
Еластични ли са? Разтягат ли се?

# 22
  • Мнения: 47
Да, ако се носи 2-3 дни (както аз в къщи) малко се отпуска материята, но след пране отново се стяга като нова.

# 23
  • Мнения: 3 020
Да, ако се носи 2-3 дни (както аз в къщи) малко се отпуска материята, но след пране отново се стяга като нова.

Ясно,  Grinning ама стегнат памук ли са или еластично трико?

# 24
  • Мнения: 47
Еластично трико - имат памук, но са тънички и разтегливи.

# 25
  • Мнения: 317
Аз чакам коледните конифери-много са сладурски. Ще си взема един за дома и един за офиса  Peace

# 26
  • Мнения: 185
Здравейте,някой има ли в повече точки за книгата,моля пишете ми на лични,Благодаря!

# 27
  • Мнения: 3 020
Еластично трико - имат памук, но са тънички и разтегливи.

 Hugаха, супер, точно такива ми трябват. Дано успея да си взема  Peace

# 28
  • Мнения: 746
Така дали се вижда линка за комплекта подпревки


 Не става - изтекъл e срока. Лабрекс в каталога от 15 октомври са били . На Ernesto.

# 29
  • Мнения: 22 867
Така дали се вижда линка за комплекта подпревки
Не става - изтекъл e срока. Лабрекс в каталога от 15 октомври са били . На Ernesto.

bobb, изпуснала съм ги значи. Ще търся други, исках на майка да взема, пък нещо все не ми харесват. Благодаря ти! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт