"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 19

  • 39 707
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 189
Здравейте,момичета! Чакам мц от 09.12,вече са 8 дни закъснение. На 3-ти и на 5-ти ден правих тест,един на клиьр и един на шуърчек. И двата отрицателни. От дата на мц понякога ме боли кръста и корема имам и бяло течение,приличащо на цс преди ову от два дена,но цикъл няма. Единственото, което много ме озадачава е, че гърдите изобщо не ме болят а попринцип започват 1 седмица преди мц, който е редовен като швейцарски часовник. Според вас имам ли шанс да се надявам и дали доктора ще види нещо, ако отида утре?

# 31
  • Мнения: 522
http://prikachi.com/images.php?images/857/8521857I.jpg Как да го разбера моляя ви цялата треперя.....Теста е наобратно като гледам долу изображенията...
положителен е ,здраво бебче след 8 месеца

# 32
  • Мнения: 3 597
Здравейте,момичета! Чакам мц от 09.12,вече са 8 дни закъснение. На 3-ти и на 5-ти ден правих тест,един на клиьр и един на шуърчек. И двата отрицателни. От дата на мц понякога ме боли кръста и корема имам и бяло течение,приличащо на цс преди ову от два дена,но цикъл няма. Единственото, което много ме озадачава е, че гърдите изобщо не ме болят а попринцип започват 1 седмица преди мц, който е редовен като швейцарски часовник. Според вас имам ли шанс да се надявам и дали доктора ще види нещо, ако отида утре?
Здравей , щом тестовете са направени преди закъснението е напълно възможно да не са отчели правилно . Сега след толкова дни можеш да направиш още един , който вече трябва да е верен . Ако пак е отрицателен , е добре да посетиш лекар , защото има много други варианти за закъснението . Другите симптоми не могат да бъдат показатели . Успех !

# 33
  • София
  • Мнения: 7 645
До колкото разбирам, тестовете са направени на 3-ти и на 5-ти ден закъснение.
Щом е редовен цикъла е по-вероятно да са верни, но докато няма цикъл винаги има надежда.
Ако станат 10 дни закъснение отиди на лекар, можеш да пуснеш и кръвен за 100% сигурност.

късмет!

# 34
  • Мнения: 3 597
Brayda , права си . Аз не съм прочела правилно .

+ 1 към твоето мнение .

# 35
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
http://prikachi.com/images/25/8523025w.jpg

http://prikachi.com/images/40/8523040y.jpg
Здравейте, имах едон тест и реших ей така чза спорта да го направя. Чертичката ми излезе към 4 5 минута....беше едва забележима, а тази сутрин се вижда малко по ясно. Чудя се дали не е испарителна и я снимах да си кажете мнението. На опаковката пише, че се отчита до 5 минута. Аз незная кога тр да ми дойде Мц, защото Мц варира всели месец различно-oт 23 до 26 27 дни. Днес ми е 23 ден. Несъм засичала о. Мисля като изляза за работа днес да си взема още 2 и да направя единия а другия утре сутрин. Ако пак ми излезе нещо, ще пусна кръвен

ps:

Сега като погледнах през лаптопа....доста слабо се вижда.Качих снимката през телефона, а на него се вижда по ясно. Който успее да я види може да си каже мнението

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 11:48 от flo_

# 36
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз я виждам. Като за 23-ти ден се вижда. Но за съжаление не ми се вижда да е розова, може би е толкова бледа, че още розовото не се вижда на компютъра.
със сигурност повтори утре с първа урина, ще си покаже ако се насища.
Този тест какъв е?
По графиката и малкото измерени Т, О е била преди 15-тия ден, може да е била на 12 или на 13, следователно са минали 10 дни от тогава и ако има бременност с всеки следващ тест трябва чертите да се насищат.

Определено е нещо, а дали ще се окаже изпарителна или не, само времето ще покаже.
Наскоро засякох едни тестове Home Test в аптека Медела (не знам дали беше точно така името), който е с чувствителност 10, а има и едни BB test също с 10, може да потърсиш от тях.

# 37
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Благодаряти Брайда! Ами несъм засичала О. Този месец изобщо не съм мислила за бебеправене, понеже малкия го оперираха. Не ми беше до това....Нито съм следила, нито нищо. Ми ще си взема днес два теста и единия ще го направя веднага, а другия утре сутрин.Аз мн мн не се връзвам на бледи черти след тази биохимична дето имах, но все пак реших да попитам за мнение.... И наистина е мн бледа и с просто око не мога да преценя розова ли е или не, камо ли на снимка ама....
Този тест е някакъв ефтин от тия дето са по левче. На него не пише с каква чувствителност е.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 645
ако е лейди тест, те са с 25 чувствителност.
Вземи престо и един с бб тест или хоум тест и се тествай Simple Smile

# 39
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Значи евентуално ако е положителен, О трябва да е биламн по рано, щото с мъжа ми сме имали веднъж отношения (така да го наречем  Simple Smile ) ден след като ми спря цикъла и после чак на 8 декември...
Имам малко дуфастон , останал от преди....дали да не почна да го пия за всеки случай?

# 40
  • Мнения: 1 235
На коя минута е правена снимката? Ако е правена на другия ден, както разбирам аз, то чертата е изпарителна.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 645
flo, на графиката ти си отбелязала 8-ми дек, което е 13-ден и може О да е била около тази дата.
От тогава са минали 10 дни, на мен на 10-ти ден след О са ми засичали тестовете.
Повтори теста и ни кажи какво е станало.

kle0patra - тя написа, че чертата се е появила около 4-тата минута, но не знам снимката кога е направена.

# 42
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ами да, преди час го снимах, нямах възможност да го снимам по рано. Иначе чертичката излезе на 4 5 минута, но се виждаше по слабо. Сега се вижда една идея по добре.
Ми може би е испарителна, ще си взема още два теста днес и ще видя. Ако и на тях излее така,ще си пусна кръвен и там няма как да сгреши

Клео теста го направих през ноща....бях втора смяна и когато се прибрах ми скимна да го направя, да ме питаш и аз незнам защо. Излезе на 4 минута някаде, но реших че ми се привижда. Много бях изморена и неми се занимаваше да го заглеждам много, тъй като трябваше да ставам след 4 часа и се оправих и си легнах. Тая сутрин пак го погледнах и чертата си беше там само дете беше с 1 идея по видима. Преди час се прибрах и реших да го снимам и да покажа .....за мнение

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 12:26 от flo_

# 43
  • София
  • Мнения: 7 645
правилно си решила. не се навивай предварително за нищо! Чакаме резултати!

# 44
  • Мнения: 1 235
Значи евентуално ако е положителен, О трябва да е биламн по рано, щото с мъжа ми сме имали веднъж отношения (така да го наречем  Simple Smile ) ден след като ми спря цикъла и после чак на 8 декември...
Имам малко дуфастон , останал от преди....дали да не почна да го пия за всеки случай?

И моето дете е заченато от контакт след М, така че надежда има, особено при кратък цикъл. Дуфастон не пий, освен ако не ти го предпише лекар!

Общи условия

Активация на акаунт