"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 19

  • 39 709
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
последен въпрос и спирам, за да не спамя темичката. ТТ може ли да се счита за признак. Сега си я измерих и е 37 без да сам настинала или да усещам нещо....
Брайда, спокойна съм. Нямам намерение да си слагам излишни нерви и напрежение. С времето се научих да не влагам мн напразни надежди, че мн кофти след това. Каквото дойде такова. Би било чудесен коледен подарък за нас, пък и за рожденните ни дни, тъй като ММ е на 25.12 аз на 26.12....Simple Smile Ние нямаме сериозни опити за бебче. Бяхме решили от този месец да започнем, но така се случи че се наложи малкия да го оперираме и си бяхме казали от следващия месец. Ако е станало, добре дошло....Ако ли не,поне снимките ще са полезни за др момичета,за сравнение. Аз съм на мнение, че не трябва мн мн да се вярва на такива тестове с такива бледи черти. Не е хубаво и да се бърза преди вятъра като мен , но айде де..... Simple Smile поне не го приемам мн на вътре и да си тормозя главицата

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 12:43 от flo_

# 46
  • София
  • Мнения: 7 645
ТТ във втората фаза е по-висока, не го считай за признак

# 47
  • Мнения: 129
преди МЦ винаги има надежда аз още съм в очакване но не искам пак да прибързвам защото малко се разочаровах от първия отрицателен тест. стискам палци за  EFP . Аз все още нямам много изразени симптоми и за това не си давам големи надежди само леки придърпващи болки в яйчниците но все пак надежда има докато не дойде МЦ Simple Smile

# 48
  • Мнения: 68
 
Just Raffy И аз бях така с 10 дневно закъснение имах симптоми само температурата беше кам 37.2 беше нещо такова имах и дърпане както ти казваш,и си правя тест и веднага ми излязоха 2 те чертички и сега сам в 2 рият месец стискам палци на всички момичета,в най скоро време на видят 2 те чертички успех на всички  Hug Hug Praynig Peace
 

# 49
  • Мнения: 129
Бог е любов  Надявам се и моите придърпващи болки да са в резултат на  EFP Дано имам твоя късмет а само да те попитам колко дълго бебеправихте защото на нас ние 1ви месец Simple Smile и много ми се иска да стане от раз  newsm17 newsm17

# 50
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Момичета...направих отново тест. Пак е с мн хипер мега бледа чертичка и пак излезе във времето за отчитане....малко ми е неудобно да го снимам сега, защото съм на работа. Ще се опитам все пак

# 51
  • София
  • Мнения: 7 645
опитай се, чакам с нетърпение!!!  Crazy  Party
какъв тест направи?

# 52
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Брайда, купих си от същите "конфирм" се водят. Нямаше бб тест и за това предпочетох да взема от същите. Но като гледам че не се е наситила поне малко, си мисля че е испарителна. Около мен е пълно с хора и няма как да го снимам. Чудя се има ли смисъл утре сутрин да правя тест.

Ps. http://prikachi.com/images/711/8523711h.jpg

И все пак успях да го щракна

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 18:11 от flo_

# 53
  • София
  • Мнения: 7 645
Не съм ги чувала, няма как на непърва урина да се насити.
Утре сутрин ще е решаващото! Вземи престо или шуър и те чакам със снимка!

# 54
  • Мнения: 252
Moмичета, вие колко време опитвахте преди да забременеете...Знам, че е много относително, но все пак..
Ние със съпругът ми от няколко седмици пробваме, все не става...Знам че понякога се случва с месеци...но той е страшно нетърпелив и все ме пита, защо не става, защо не става newsm78 Правили сме си всички необходими изследвания, нямаме здравословни проблеми...

# 55
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
От няколко седмици опитвате и все не става  newsm78 .......

Следиш ли О?
Колко ти е дълъг Месечният цикъл....и не случайно го написах с главна буква. В един месечен цикъл има 2 3 до 5 дни грубо казано..в които можеш да забременееш и за самата бременност можеш да разбереш след около 3 седмици от овулацията....най рано 2 седмици след О. ТЕСТ СЕ ПРАВИ най рано след 12 дни като не е сигурно че ще отчете

# 56
  • Мнения: 252
От няколко седмици опитвате и все не става  newsm78 .......

Следиш ли О?
Колко ти е дълъг Месечният цикъл....и не случайно го написах с главна буква. В един месечен цикъл има 2 3 до 5 дни грубо казано..в които можеш да забременееш и за самата бременност можеш да разбереш след около 3 седмици от овулацията....най рано 2 седмици след О. ТЕСТ СЕ ПРАВИ най рано след 12 дни като не е сигурно че ще отчете

Ами от малко, от началото на декември след като ми свърши МЦ, иначе О по моите изчисления беше на 6-ти декември.  Иначе МЦ ми беше редовен, сега на 20-ти пак трябва да ми дойде, пък ще видим Simple Smile По принцип съм наясно, че е напълно възможно да не стане сега веднага, но мъжът ми постоянно ме засипва с куп въпроси. Защото той го искаше от година и нещо, но мен ме спираше това, че не се бяхме реализирали и нямахме сигурни доходи.
От цяла седмица ме боли главата, гади ми се от храна / иначе имам апетит/ , правих обаче днес тест от аптеката и беше отрицателен, но явно е някакъв вирус щом не е това   Thinking

# 57
  • Мнения: 63
Аххх,колко хубаво би било,ако бебчетата ставаха за няколко седмици!!!Със сигурност тогава и този форум нямаше да съществува. Joy

# 58
  • Мнения: 68
Just Raffy Ние с ММ правихме опити около година и половина,не се тревожи знам че ще стане и при вас само търпение се изисква от нас момичетата при всяка една  жена е различно миличка при вас може да стане и по-скоро не се тревожи дано в най скоро време се похвалиш с двете чертички пожелавам ти го от все сърце Peace Peace Hug Praynig

# 59
  • Мнения: 129
Благодаря ти много за подкрепата в понеделник пак ще пробвам с теста и дано се получат нещата,но дори и да не стане от раз имаме време ! А и забравих да споделя че имам акне по лицето ,а никога не съм имала може би е от хормоните Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт