Книги с дъх на малини 2015

  • 12 186
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • London, UK
  • Мнения: 252
Моите малинки за изминалата година Simple Smile
 "Погледът на Медуза" - Торкил Дамхауг. Много ми бе скучна.

"Птичка в ръката" - Кристина Бейкър Клайн; След като другият роман на авторката, който първо беше издаден у нас - "Влакът на сираците"- се прие доста добре (аз не съм го чела) и темата е сериозна, очаквах от "Птичка в ръката" доста повече. Определено ми е сред книжните разочарования.

"Убийството на художника" - Луиз Пени:  Почитател съм на кримките, харесвам Агата Кристи, Несбьо, Вердън, Картър, Бекет, Вал Макдърмид, Ларшон и мн др. Тази просто явно не беше моята чаша чай, предвид наградите, които има.

"Дамски гамбит" - Елизабет Гейдж. Изобщо не знам защо се захванах с нея. Имам спомени от малка, че покрай мен я четяха възрастните и се беше харесала, препоръчвали са ми я и реших да опитам. Много повърхностна, наивна и плоска, много. 

Надявам се тази 2016-та да е по-сполучлива в избора на книги за всички Simple Smile

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 647
тук ще гласуваме ли  Sunglasses

# 62
  • София
  • Мнения: 3 293
Аферата Зелда на Филипа Грегъри.  Безумна просто. Не очаквах това от авторката.

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
тук ще гласуваме ли  Sunglasses
Не знам, не сме гласували досега, май.

# 64
  • Мнения: 1 972
Калуня Каля от мен... До средата- много добра после скука....

# 65
  • London, UK
  • Мнения: 252
Има ли нова тема за Книги с дъх на малини за 2016-та, или да пишем тук?
Този вид класация ми е най-интересна  Mr. Green
Аз ще помисля за моите и ако това е темата (може би трябва да помолим да бъде променено името?  Thinking), по-късно ще ги изредя. 

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма нова тема, ако има интерес, по-късно ще направя една.

# 67
  • London, UK
  • Мнения: 252
Няма нова тема, ако има интерес, по-късно ще направя една.
Направи, направи, Лили Simple Smile Ние ще пишем. Ако ти се занимава, де, аз не съм пускала тема досега и затова не се наемам

# 68
  • София
  • Мнения: 6 210
Общо взето имах добра книжна година. Като литературно прасенце съм голяма харесвачка на какво ли не, но тази година имам фаворит за малинка  Mr. Green.

# 69
  • London, UK
  • Мнения: 252
Общо взето имах добра книжна година. Като литературно прасенце съм голяма харесвачка на какво ли не, но тази година имам фаворит за малинка  Mr. Green.
С нетърпение чакам да прочета кои са  Grinning

# 70
  • Мнения: 10 912
Няма нужда от нова тема, може да се пише на модератор да се смени годината просто, както се прави в темата за "Какво искам да прочета".

Вени, мисля, че знам, коя е книгата  Mr. Green

Почвам да мисля дали имам книга за споменаване тук Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Ами да, тази тема е едва на пета страница, давайте да я изпишем. Т.е. да пишем тук, не че ви пожелавам малинести книги  Grinning.

И книгата, която грам не харесах, която не беше нищо ново под слънцето като сюжет и идея, каквито май претенции имаше, е "Кръгът" на Д. Егърс.
"Пепел от рози" е другата, голяма боза ми се видя!

# 72
  • Мнения: 10 912
Ей, да, "Пепел от рози" я бях забравила направо Simple Smile

Да, бях сигурна за "Кръгът" Simple Smile

# 73
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт