Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 918
  • 257
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 990
Гера и аз съм точно така.Правили сме го веднъж-вечерта преди овулацията.В самия ден/ аз си я почувствах даже на следващия ден на обяд / не сме.Гаранции????Не се отчайвай докато не видиш лелката...то и тогава не трябва де, но се сещаш какво искам да ти кажа, нали?
Както виждаш, на мен днес ми е толкова припряно, броя секундите-да минава вече деня.Имам си болки в гърдите.Имам неприятно усещане в областта на яйчниците, като да ми идва вече.Вчера кръст ме боля цял ден-вечерта-нищо.Имам лениви черва-обикновено след сутрешното кафе ходя без проблем, от няколко дена обаче става със зор.Какво друго?Няколко вечери заспивам в 8 вечерта, преди детето даже.Надявам си се и това е.Но ме е и страх да правя тест днес.Ще чакам.... ConfusedНе ми се пишка особено, само сутрин много, но полсе през деня си е нормално.Аз се хванах за гърдите-прекалено силно ме заболяха и доста рано, после поутихна всичко, но сега си ме болят-и то зърната, станали са едни големи , разплути и подути някак си.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 044
Я първо ти дай малко инфо. Кои точно симптоми изчезнаха? какво е зацапването - кафеникаво или чиста кръв? И най-важното е да се поуспокоиш. Наистина няма какво да направиш, освен да се надяваш. Стискам мнооого силно палци! А, и кръвния тест в коя седмица показа, че си? Дай и датата на последната М., за да видим дали отговаря. Това е важно за нивото на прогестерон. Може той да е проблемът.

ПРМ - 09.03.2006 - от тук следва, че точно днес би трябвало да влизам в 5гс.
Кръвният тест, направен в понеделник, показа 13 и нещо стойност на ЧХГ, отговарящо на 3-4 гс.
До понеделник-вторник ме боляха гърдите и ми кървяха венците (нещо, което никъде не бях чела и няма как да си внуша) и вчера в един момент просто осъзнах, че гърдите вече не ме болят, придърпването, което си имах ниско долу, вече не е ту дясно, ту ляво, а си е баш в средата... Това имах предвид
Зацапването - не мога да го определя по цвят. Иска ми се да кажа кафеникаво, ама май си е "стандартен цвят"  Sad
Ним, миличка Hugискрено се надявам,че това зацапване което казваш да е от бременност HugНе искам да те плаша,но виж темичката ,,Ранен аборт,, там съм описала какво ми се случи,както и други момичета.Чувствах се бременна,имах всичките симптоми,много отрицателни тестчета, закъснение на цикъла,но кръвния тест ми отчете.Накрая ми дойде SadКазвам ти го не да те плаша,а просто да си подготвена, а не после жестоко разочарована и в депресия като мен HugТака ,че още веднъж те гушкам силно и ти стискам палци да си бременна HugПиши веднага след доктора.Исках друго да ти кажа,щях да забравя-както имах всички симптоми на 5 ден от закъснението,вечерта се почувствах не бременна,гърдите ми спаднаха,симптомите изчезнаха,появи се болка все едно ще ми идва и ми дойде Cry

# 152
  • Мнения: 998
пенелопа, недей да правиш тестове, че аз миналия месец така и се бях побъркала, имах и аз симптоми, много ми се спеше, даже ми се гадеше, бях толкова сигурна, че едва ли не само чаках да  ми го потвърди лекаря, обаче не, дойде ми! И затова този месец съм доста пестелива в очакванията си, даже на никой нищо не казвам, а миналия месец се похвалих на всички, че правим бебе, ЛУДА РАБОТА!
Незнам първия път как си збременяла, но аз от първия път и бях сигурна, че и сега ще е така!

# 153
  • Мнения: 9 990
О, така е, но си ме гложди.Няма да правя тест както казах-страх ме е.С първото от раз, писала съм и от един единствен акт за месеца.Не съм се настроила сега така, а точно обратното...готва си се да почакам повечко.Иначе освен тук, съм казала и на две приятелки, че правим опити за второ, но това нищо не значи.Те самите са наясно че с вълшебна пръчица не става.Ето-едната забременя от раз със второто вече, самата тя не вярваше.Другата години се бори за първото, сега при опити за второ-започнаха, 3-4 пъти нищо, сега си е дала почивка, лятото ще продължават...Природа... Rolling Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 2 044
Леа, много бързаш, мила! Съвсем нормално е сега тестът да не отчете. Болят ли те гърдите все още? Понеже не знам твоята предистория, ще си позволя да те попитам, защо правиш инсеме. Също съм любопитна, колко е голямо детенцето ти. Ох, народната милиция разпитва  Wink. Срам ме хвана  Embarassed
Ами предисторията ми е такава/ който я знае да не чете/. От две години правя опити за второ дете. Първото е вече на 6г. и половина. Изследванията ми са наред: хормони - в норма, спермограма - мн. добра, тръби - проходими, но едната е нагъната, овулация - имам, фоликулите се пукат. Всичко е ОК, а бебе няма и затова реших да порбвам с инсеминация. Тази ми е втората и изглежда отново ще е неуспешна. Ами това е.
Иначе симптомите още си ги имам - болят ме гърдите, пишкам често, ям като ламя и посещавам често тоалетната.
Леичка,спокойно имаш си симптоми HugПожелавам ти и положителен тест след няколко дни,няма да пускам пръстчетата,да знаеш Hug Praynigстискам ги от миналия път Heart Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, ще ида на лекар и ще докладвам после при първа възможност.
Даниела, темата за ранния аборт я прочетох.
В момента се опитвам да работя и да мисля позитивно. Не мога да се свържа с мъжа да му кажа. Спестих му кръвния тест, може би така е по-добре. Сега не си вдига телефона пък!

Момичета, знам, че може да прозвучи глупаво, ама аз сега като отида при непознат лекар и ще си глътна граматиката и сигурно ще ревна още преди да си кажа името. Той ще може ли да ме прегледа така, както кървя? И дали няма да ме нахока пък или да ме отпрати? Толкова объркана се чувствам и уплашена.  Embarassed Скарайте ми се да се стегна. Тази седмица само аз май се оплаквам тук  Cry  Embarassed

# 156
  • Мнения: 998
Ним, ти кървиш ли или имаш зацапване? Не се притеснявай от лекаря, на него това му е работата и ти нито си му първата нито последната пациентка, той си е свикнал с такива неща! Много е важно спокойно да обясниш всичко за да е наясно човека и да знае какво да гледа! после непременно пиши какво е станало. Успех!

# 157
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Аз пак съм при вас. Днес прокървих, ходих на лекар, бебе няма. Явно е спряло да се развива. Сега остава да се моля да ми се изчисти матката и да не се налага кюртаж. Това е  Cry

# 158
  • Мнения: 998
Светли, много съжалявам!!!  Sad Sad Sad
Не се отчайвай, дано няма проблеми и този месец пак!

# 159
  • Мнения: 1 925
svetli, миличка не се разстройвай и отчайвай, стискам палци Praynig да не се налага кюртаж и много скоро пак да ни зарадваш с хубава новина ! Hug

# 160
  • Мнения: 9 094
Ох, Светли...сутринта си мислих за теб...мила съжалявам...не знам какво да кажа Confused
Дано се изчистиш от самосебе си.
С теб сме миличка...

# 161
  • Мнения: 9 990
Нимче, ще обясниш всичко на лекаря, няма да те отпрати, спокойно.
Светли, съжелявам мила......дано се изчистиш наистина сама.....момичета, наревете се ако ви се реве, не го сдържайте вътре в себе си.После идва нов месец, нов цикъл, нови опити и нови надежди....заедно сме в кюпа, стискаме си палци...  bouquet

# 162
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Светли, много съжалявам!!!  Sad Sad Sad
Не се отчайвай, дано няма проблеми и този месец пак!

Няма да е този месец, докторът смята, че трябва да изчакам поне 1 нормална менструация, т.е. най-рано през юни. След 1 седмица ще ходя пак да ме гледа дали всичко се е изчистило.
Благодаря на всички!

# 163
Светли, и аз се присъединявам към изразяващите съжаление, че така се е случило. Дано всичко се оправи по-леко и бързо и после пак, ама да си е наред, стискам палци слънчице.

Здравейте, мили дами!
Аз съм в очакване на "плодните" дни, а до тогава се потягам, мисля разни тактики, щото (това по повод писаното от Гера), нашия Мъж губи всякакво вдъхновение, ако има поставена задача. Вероятно е част от мъжката психика, че после като не се получи - приема го като личен провал... Ама както и да е, важното е живот и здраве да има.

Всичко най-добро ви пожелавам... да се махнат гадните проблеми и само радост...

# 164
  • Мнения: 998
Чак юни месец е само след месец и половина, изпозвай времето да се отърсиш от мислите и да си починеш  малко от напрежението.    

Общи условия

Активация на акаунт