Ин Витро при д-р Лилия Димитрова

  • 101 934
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 013
Аз си бременея още Simple Smile и вече избирам лекар за раждането тук във Варна. Изключително много съм благодарна на д-р Димитрова за индивидуалният подход и за човешкото отношение и изобщо тази жена ми върна вярата в лекарската професия.

Тези дни ще й звънна, за да й кажа, че всичко е наред при мен. Simple Smile

А имате ли инфо - аз забременях от опит по фонда - трябва ли някакви документи сега или след самото раждане?

bimbaaa как са малките?

# 706
  • Мнения: 1 545
Благодаря момичета за интереса. Добре са бебоците. Поревават си, ядосват ме от време на време, но всичко минава. Нека само да са здрави.
Магдалена, бременей си спокойно. Нищо не трябва да правиш, което да е свързано с фонда.

# 707
  • Мнения: 2 013
bimbaaa, да са ти живи и здрави малките и по-малко да те ядосват Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 698
Има, имаааа! Днес научих една прекрасна новина! Моята чудесна сестра, която ми дари яйцеклетки и благодарение на която си имаме нашите две момченца е бременна за трети път!
Таткото искаше отдавна още едно дете, но тя се колебаеше. Покрай нашата история се вдъхнови за още бебенца и сега ще си имаме още едно в рода. А нашите синове ще стават батковци!
Много се радвам за всички вас! Магдалена, честито! Леко раждане! Всичко ще е наред!
Бимба, как сте у дома с близнаците?
Ние си прибрахме второто момченце през декември и сега си се гледаме всички в къщи.

# 709
  • Мнения: 2 013
Nataka, много се радвам! Дай Боже само такива прекрасни новини, здрави бебенца и много щастие Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 545
Маги, нека си ме ядосват...аз не се оплаквам, просто споделям.
Натака, много се радвам за вас! Весело е с две бебета, нали?

# 711
  • Мнения: 1 698
Прекрасно е, не мога да си представя какво щеше да бъде ако беше само едно.

# 712
  • София
  • Мнения: 285
Много се радвам за всички ви! И аз бременея кротко вкъщи и трябва да започвам обратното борене, но все се утешавам, че има време, за да започна да се подготвям.

# 713
  • Мнения: 786
Много се радвам за вас момичета. И аз ше ходя да благодаря дпециално на др Димитрова и да й покажа бебето, че то вече стана на 7 месеца. Направо имам черна точка:)) но първо беше новородено, после стана студено, сега сме в провинцията. Чакам да се приберем в София и това ще е една от първите ми задачи , да отисем с бебето и с мъжа ми да й благодарим лично:))

# 714
  • Мнения: 1 698
И  ние така, но като се стопли времето, че те нашите се родиха и екстремно недоносени, та трябва да ги пазим много.

# 715
  • Мнения: 1 545
И ние в кюпа.... пратих и само една снимка, че искаше да ги види и това беше....

# 716
  • Мнения: 56
Аз на 10.02 родих момченце 3500, имаше усложнения след раждането но слава на Бога и двамата сме добре и свикваме един с друг. Аз успях само снимка да пратя на др Димитрова и тя ми звънна да каже че очаквала всеки момент и аз да и се похваля (как ми е запомнила термина сред толкова жени не знам Simple Smile )Честито на всички мами и стискам палци на бъдещите за леко раждане Simple Smile

# 717
  • Мнения: 786
Аз на 10.02 родих момченце 3500, имаше усложнения след раждането но слава на Бога и двамата сме добре и свикваме един с друг. Аз успях само снимка да пратя на др Димитрова и тя ми звънна да каже че очаквала всеки момент и аз да и се похваля (как ми е запомнила термина сред толкова жени не знам Simple Smile )Честито на всички мами и стискам палци на бъдещите за леко раждане Simple Smile

Честито! Да сте живи и здрави, много щастливи и бързо да свикнете един с друг:)))

# 718
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте и от мен  Hug Да се похваля че вече съм мама на прекрасна дъщеричка. Изминахме дълъг и трънлив път но всичко си заслужаваше. Пожелавам ви на всички които се борите да достигнете това щастие в най- скоро време. Не се отказвайте и вярвайте в чудесата Hug Hug Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 1 844
Здравейте и от мен  Hug Да се похваля че вече съм мама на прекрасна дъщеричка. Изминахме дълъг и трънлив път но всичко си заслужаваше. Пожелавам ви на всички които се борите да достигнете това щастие в най- скоро време. Не се отказвайте и вярвайте в чудесата Hug Hug Hug
Пипи, прегръщам те и те целувам  Heart Eyes Hug
Желая ви да сте здрави и много щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт