Ин Витро при д-р Лилия Димитрова

  • 101 936
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 77
Прекрасни новини! Да сте живи и здрави вие и малките ви съкровища! Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 285
Пипи и Магдалена, честити рожби! Да са ви живи и здрави и да ви радват много!

# 722
  • Мнения: 786
Здравейте и от мен  Hug Да се похваля че вече съм мама на прекрасна дъщеричка. Изминахме дълъг и трънлив път но всичко си заслужаваше. Пожелавам ви на всички които се борите да достигнете това щастие в най- скоро време. Не се отказвайте и вярвайте в чудесата Hug Hug Hug

Пипи, браво! Много хубава новина:)) да сте живи и здрсвички с малката принцеска:)) много се радвам за теб:)))

# 723
  • Мнения: 1 545
Еххх, момичета...браво на вас! Честито и да сте много здрави всички у дома!

# 724
  • Мнения: 7
E, колко хубави новини, момичета! И колко много забременели   и бебета, благодарение на д-р Димитрова!
Магдалена 1978  и kate_hecate, леко бременеене до края!
Nataka, супер новина за сестра ти и за твоето семейство!
Bimba,  много  да са ти здрави  малките съкровища!
Roha 28, и вас ви следя. Колко бързо минава времето на родилите.. Кога станахте на 7 месеца?
Магдалена Куманова и Pipilota_85, честито и от мен за новите бебета на д-р Димитрова!
Pipilota_85, възхищавам се на силата, която имаш. Ти ми вдъхна вяра, че не  трябва да се отказваме  и да вярваме на лекаря си.

# 725
  • Мнения: 1 698
Честито на всички! Бог да благослови д-р Димитрова!

# 726
  • Мнения: 2 013
Магдалена К и Pipilota_85 да са ви живи и здрави малките рожби. Да растат здравички и послушнички Simple Smile
Да е жива и здрава д-р Димитрова и продължава да помага все така от сърце.

# 727
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Благодаря момичета  Hug Hug Hug

Магдалена Честито и на теб  Heart Eyes

Дано все повече момичета да се хвалят с положителни тестове и накрая с бебчета Praynig

# 728
  • Мнения: 957
Чстито момичета! Да сте живи и здрави.  Hug Hug Hug
Отдавна не бях влизала.. а тук само хубави новини. Леко бременеене на останалите мами  bouquet

# 729
  • Мнения: 58
Отдавна не съм наминавал насам, но жена ми ми каза за добрите вести Simple Smile

Пипи, Бимба, много се радваме за вас и за всички останали Simple Smile
Най-хубавите неща тепърва предстоят. Бъдете живи и здрави и специални поздрави на докторката!

# 730
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета!
Не съм влизала отдавна във форума. Честито на майките и да са им живи и здрави бебоците! Маги1978, желая ти успех от сърце и чакам и ти да се похвалиш! Simple Smile
Не е много по темата, но моля за съвет. При мен промяна няма. Трябва да вливам октагам. Има ли момичета, които са го вливали? Ще съм благодарна, ако споделите за странични ефекти и резултати.
До скоро!

# 731
  • Мнения: 2 013
Raia37, много ти благодаря! Simple Smile
 
Нали и аз много проучвах и четох за тези вливания. Мога да ти дам съвет да изследваш всичко друго преди това и да си убедена, че няма някакво скрито възпаление и чак тогава да минаваш на вливания:
- ДКК (диференциална кръвна картина); СУЕ; CRP; AST - всичко да е в норма - да няма данни за възпаление или стрептококова инфекция;
- всички полово-предавани болести да са изключени;
- чиста урина, включително и по-специфичните (отделни) изследвания за трихомони, уреаплазми, микоплазми в урина.
- ако си с хиперфункция на щитовидна жлеза - изследвай антитела за хеликобактер пилори;
- антитела за листерия, токсоплазмоза, епщайн-бар вирус и цитомегаловирус - макар и да нямат пряко отношение към забременяването - все пак тормозят имунната система.

Общо взето ти да си на ясно, че в момента няма някаква тлееща, скрита инфекция някъде в организма, която би могла да се лекува с правилният антибиотик. Чак тогава вече можеш да минеш спокойно на вливания.

Пожелавам ти скоро да се похвалиш с 2-те чертички Simple Smile Стискам палци!!! Simple Smile

ПП Аз се натисках в старата клиника за вливания, обаче поради историята ми с тежки алергични реакции от на пръв поглед безобидни неща - забраниха ми. Отказаха ми няколко пъти. После минах на горната схема - да изключа всякакви възпаления и взех че забременях.

# 732
  • Мнения: 19
Много благодаря, Маги.
Аз съм с хипофункция. За изследванията, за които пишеш, има ли значение на кой ден от цикъла се правят, освен че трябва да е чист? И аз съм притеснена от вливките, вливала съм интралипид, но до трансфер не стигнах, така че не разбрах помагат ли. Успех и до скоро! Много ми помагаш. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 2 013
Raia37, да, най-добре чист ден, гладна, жадна. Има малко изисквания за урината, но намери лаборатория, в която можеш да изследваш отделно и трихомони, уреаплазми и микоплазми и в урина и там ги питай какви точно са им изискванията. А ти изобщо имаш ли / имала ли си някога някакви възпаления в малък таз или съмнения за такова възпаление? Ендометриоза?

Защото изследванията за ППБ от урина са извън установената практика, както и за листерията и токсоплазмозата. Те са по-скоро вече допълнителни, когато все още нещата не са изяснени напълно.

Но така или иначе живот и здраве като забременееш ще е добре да си на ясно, че още на старта всичко че е било ок, дали си изкарала листериоза, токзоплазмоза и т.н. Също и здрави бъбреци и пикочна система ще ти трябват - да знаеш Simple Smile

Късмет и успех ти пожелавам!  Hug

# 734
  • Мнения: 260
Много хубави новини в темата. Да е жива и здрава д-р Димитрова да помага на всички да сбъдват мечтата си.

Общи условия

Активация на акаунт