Ин Витро при д-р Лилия Димитрова

  • 101 874
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
с мъжа ми си сменяхме жилището  и за няколко месеца бях оставила бебеправенето малко на заден план. Но явно без лекарска помощ няма да стане...
 Есента бах ходила  при д-р Димитрова на консултация, която продължи повече от час. Бах очарована от вниманито и отношенито и, от начина по който обяснява сложните неща. Няма такъв лекар ( сравнявям  консултацията си в друга клиника, където  първичният преглед беше точно 5 минути отгоре отгоре),който да е отдаден  до такава степен на  пациентите си.
Като чета във форума колко бременни има още повече се окуражавам.
 Аз съм с поликистозни яйчници и нямам овулация, с проходими тръби съм, а при мъжа ми всичко е наред. Искам да забременея по най- естествения начин.
Онзи ден бях при д-р Димитрова и отново беше пълно с пациенти. Говорихме около 20 минути и се разбрахме да пия КлостилБегит за да накараме яйчниците да заработят и да нараснат фоликули . После много точно да проследим фоликулите  и да определим деня на оулацията с инжекция. Имах още много въпроси , но ми стана кофти  да чакат другите пациентки пред кабинета.
Момичета, мого ли да попитам  колко месеца може да се пие  КлостилБегит и дали трябвя да се почива между приемите, ако не се получи бебе от първия път?

# 736
  • Мнения: 2 013
И в листовката на клостилбегит пише, че максимум 6 пъти (6 цикъла) в живота се пие. Лекарите предпочитат схемата 3 поредни цикъла, почивка някаква, още 3.

Д-р Димитрова е много гъвкава относно препарати за стимулация и узряване на фоликулите. На мен ми предложи по-различен, индивидуален подход, който се оказа успешния.

А при теб има ли напълняване, малко повече окосмяване, т.е. симптоматика типична за поликистозата? Може би има смисъл да направиш обременяване с глюкоза и да намериш репродуктивен ендокрионолог, който също да огледа случая ти. Доц. Катя Тодорова за мен е най-добрата репродуктивна ендокриноложка, но мисля, че вече не преглежда в София, а само в Плевен. Просто зависи до каква степен имаш допълнителните симптоми.

# 737

Общи условия

Активация на акаунт